Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Naprawdę ciekawa ramówka mimo, że to powtórki.

06.01 17:05 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Wolverhampton Wanderers - Chelsea Londyn

07.01 10:05 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Manchester City - Liverpool

07.01 19:05 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz 1/8 finału: FC Barcelona - Osasuna Pampeluna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oriętuje się ktoś kiedy w końcu załączą na tym kanale kodowanie "Cyfry+"???

 

W końcu to kanał z "DVB-T", więc i w "Cyfrze" powinien być, a ostatnio zrobili taki "myk", że przestali dawać mecze "Plusligi" na "Tv4" i teraz rodzice, którzy mają obecnie tylko "Cyfrę" nie mogą sobie włączyć meczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Niestety Polsat Sport News znów wraca do złych nawyków. O 20:00 zamiast meczu wyemitowano Flesz. Transmisja zaczęła się dopiero od stanu 8:5 i to z "pupy" w połowie zdania komentatora.

Bo to niestety taki pseudo kanał. Ani to Polsat Sport NEWS ani Polsat SPORT. Sztuczny twór zrobiony po kosztach na potrzeby DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nSport to też zawsze było takie badziewie. Ani tam newsów za wiele nie było, ani magazyny niezbyt interesujące. Nie wspomnę już o wiecznych błędach na pasku czy braku jego aktualizacji nawet przez wiele godzin po zakończeniu jakiegoś np. ważnego wydarzenia.

Aczkolwiek po ewentualnej fuzji, myślę że to właśnie z nSportu będzie najłatwiej zrobić kanał informacyjny pełną gębą, taki polski SkySportsNews HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to jestem zadowolony, że nawet w takim dziadowskim wydaniu można oglądać wiele transmisji, np. dziś Ligę Mistrzów siatkarzy. Kanał sam w sobie w takiej formie jakiej jest do czasu upowszechnienia się DVB-T i sklecenia oddzielnej redakcji może nawet funkcjonować. Wkurzają jednak takie bezmyślności o których wspomniałem wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam pasuje taki charakter stacji jak obecnie, niewierze w to aby ktoś czekał na wynik meczu czytając te paski , info o wynikach są w internecie i teletekście. W sporcie niema aż tak wiele wydarzeń aby informacje były non stop nowe, a postarzenie tego samego od rana do nocy niema sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać nigdy nie widziałeś SkySportsNews czy ESPNews.

 

Poza tym nie zawsze jest możliwość skorzystania z netu, a taki livescore w tv jest naprawdę świetny. Dodatkowo np. w SkySportsNews w styczniowym okienku transferowym ciągle pojawiały się nowe informacje o możliwych transferach. Nie trzeba było przeglądać kilku stron internetowych, wszystko było podane jak na tacy w SkySportsNews.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...