Skocz do zawartości

Polsat Sport News HD


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy z tym Sky Sport News. Jak można porównywać polski program dostępny darmowo drogą naziemną do niemieckiego kanału płatnego, który w dodatku należy do jedynej liczącej się platformy cyfrowej w Niemczech, która skupia niemal wszystkie prawa sportowe w tym kraju. Taki kanał informacje może okraszać skrótami video, a co Polsat bedzie pokazywał same gadające głowy i zdjęcia zamiast video, a skróty jeno z siatkówki i ręcznej.

A poza tym ten wasz Sky Sport News był nadawany przez kilka tygodni FTA i chociaż jestem zapalonym kibicem sportu to może ze trzy razy na niego zajrzałem i zawsze góra po 5 min zmieniałem kanał, bo ile można słuchać newsów i przyglądać się zmieniającym sie tabelom po prawej stronie. Taki kanał nie ma racji bytu w Polsce. Na pewno wielkiego sukcesu nie odniesie. Bo w sporcie magiczne są emocje, nagła zmiana sytuacji, to że biedny moze pokonać bogatego. A sam wynik to sucha informacja, tłumów nie przyciągnie.

 

@Pawel85 @Ukasssiu18

W takiej formule jaką proponujesz Polsat sport News tylko straciłby część widzów i znacznie wzrosłyby koszty jego produkcji. Ktoś te newsy musiałby stale przygotowywać i aktualizować, magazyny też kosztują, studio, goście, operatorzy i inne koszty. A teraz 5 minutowy serwis raz na godzine wystarczy, zreszta dwie belki na dole go dopełniają. A transmisje równoległe z innych kanałów sportowych Polsatu nie generują dodatkowych kosztów. Bo ten kanał nie jest stworzony z myślą o poszerzeniu kontentu CP tylko o DVB-t. Ty zapewne posiadasz abonament w CP więc PSN nic nowego ci nie daje, ale jest w Polsce kilkanaście milionów gospodarstw domowych, które nie maja CP i na pewno wolą obecna formułe (która ciągle jest rozwijana) niż newsy, które i tak wygodniej śledzić na necie. Jeszcze teraz kiedy mozna sobie oglądać mecz, a inne wyniki na smartfonie, tablecie czy netbooku w tym samym czasie sprawdzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@osbo, to co teraz prezentuje ten kanał szumnie zwany Polsat Sport News byłoby OK - gdyby kanał ten nazywał się przykładowo Polsat Sport Bis. Trochę newsów, trochę transmisji. Tymczasem kanał nazywa się Polsat Sport NEWS więc to chyba naturalne że oczekuję od niego tego żeby był to kanał na miarę brytyjskiego SkySportsNews czy amerykańskiego ESPNews. A jak nie potrafią tego zrobić, bo ich nie stać, albo nie są w stanie podołać takiemu wyzwaniu, to niech zmienią nazwę na Polsat Sport Bis i gra gitara.

Wiadomo że kanał informacyjny o tematyce sportowej nie jest kanałem, który będzie się oglądało 24h na dobę. Jednak jest on świetnym dodatkiem do obecnych kanałów. W Sky jest świetnym dodatkiem do pakietu SkySports, w USA ESPNews jest świetnym dodatkiem do bogatej oferty różnorakich stacji ESPNu. Podobnie Polsat Sport News mógłbyć świetnym dodatkiem do kanałów sportowych Polsatu w postaci Polsat Sport i PSE. Dodatkowo przez obecność w DVB-T mogła to być świetna reklama sportowej oferty CP. Zresztą podobnie ma to miejsce w UK w Sky, gdzie do SkySportsNews HD mają dostęp także ci, co nie mają wykupionego pakietu SkySports. Niestety, na tę chwilę Polsat Sport (nie)News jest tylko zwykłą zapchajdziurą w DVB-T.

 

Ty zapewne posiadasz abonament w CP więc PSN nic nowego ci nie daje

Wręcz przeciwnie. Nie posiadam CP, z kanałów sportowych Polsatu mam dostęp tylko do tego kanału i zupełnie on do mnie nie trafia. Co innego gdyby faktycznie był to kanał newsowy, takiego obecnie brakuje na polskim rynku kanałów sportowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy co będzie po Lipcu 2013r. Możliwe,że Solorz,ze względu na koszty nie zmieni formuły kanału. Najlepiej mówić,że nie przyjmie się u nas typowy kanał newsowy,skoro nawet nie mogliśmy się o tym przekonać?? Można gdzieś na necie obejrzeć sobie Sky Sport News?? Bo przyznaję,że nie widziałem takiego kanału typowo newsowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wspominałem już o tym w innym temacie. Polsat Sport News zapowiadany był na 2013 roku, ale żeby nie było pasów łowickich w Naziemnej Telewizji Cyfrowej to uruchomiono ten kanał w takiej formule, jaka jest obecnie. Prace nad kanałem cały czas trwają za co odpowiedzialny jest Artur Kulikowski, który części z Was koleżanki i koledzy jest znany z Orange Sport Info, z czasów świetności tego kanału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osbo Polsat sport news, oprócz skrótów ręcznej i siatki może pokazywać skróty(migawki): LM, LE, polskiej ekstraklasy, meczów m.in. Barcelony czy Chelsea(dzięki prawom do kanałów klubowych) Ponadto, może przecież wynegocjować możliwość pokazywania skrótów z wydarzeń, które posiadają te stacje, wiec to nie jest problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie irytuje mnie to mówienie że jest za dużo relacji live, że za mało newsów itd. jak sie wam nie podoba to dowidzenia i po kłopocie. Dla mnie kanał w stylu SkySportNews wogóle nie trafia bo tak jak ktoś napisał wyżej wynik to jak sie dowiaduje chwile po meczu z internetu lub mecz. A pokazywanie przez cały dzień wyników i tych samych bramek to już kompletne nieporozumienie, dla mnie ten kanał jest bardzo dobry, szczerze mówiąc nie jestem zwolennikiem CP ale z tego kanału jestem naprawde bardzo zadowolony. A informacje na podwójnym pasku i cogodzinnych newsach jest idelna. Oczywiście mogli by pokazywac więcej magazynów ale według mnie jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjątkowo zgadzam się z moim poprzednikiem. Nie wiem w ogóle, o co wam chodzi? Macie internet, to przecież możecie szybciej uzyskać newsy sportowe, a ja bardzo się cieszę, że mogę od czasu do czasu obejrzeć ciekawszą transmisję, choć nie mam CP, a czasem przy okazji dowiedzieć się coś ciekawego, jakiejś informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie irytuje mnie to mówienie że jest za dużo relacji live, że za mało newsów itd. jak sie wam nie podoba to dowidzenia i po kłopocie. Dla mnie kanał w stylu SkySportNews wogóle nie trafia bo tak jak ktoś napisał wyżej wynik to jak sie dowiaduje chwile po meczu z internetu lub mecz. A pokazywanie przez cały dzień wyników i tych samych bramek to już kompletne nieporozumienie, dla mnie ten kanał jest bardzo dobry, szczerze mówiąc nie jestem zwolennikiem CP ale z tego kanału jestem naprawde bardzo zadowolony. A informacje na podwójnym pasku i cogodzinnych newsach jest idelna. Oczywiście mogli by pokazywac więcej magazynów ale według mnie jest dobrze

A mnie irytuje takie gadanie jak twoje. Kanał nazywa się Polsat Sport NEWS więc emituje program zgodny z nazwą tego kanału. Do ciebie oglądanie kanału SkySportsNews nie trafia, a dla mnie taki kanał byłby rewelacyjnym uzupełnieniem oferty sportowej obecnych kanałów. Ty wynik dowiadujesz się w internecie, ale u mnie komp nie jest włączony 24h na dobę i na pewno kanał w stylu SkySportsNews z wynikami podawanymi, a nawet uatkalnianymi na bieżąco byłby rewelacyjny.

 

A pokazywanie przez cały dzień wyników i tych samych bramek to już kompletne nieporozumienie

Widać że nie masz żadnego pojęcia jak wygląda taki kanał jak SkySportsNews. Kto mówi że mają lecieć w pętli kilka bramek czy wyników? Stacja informacyjna to przede wszystkim różnorakie newsy, opatrzone materiałami filmowymi, różnorakie skróty z różnych rozgrywek, nie tylko piłki nożnej, magazyny, interakcja z widzem. Tak właśnie wygląda SkySportsNews czy ESPNews. I takiego kanału oczekuję po stacji, która w nazwie ma człon NEWS.

 

I tyle, bo każdy i tak pozostanie przy swoim zdaniu, a co gorsza, Polsat i tak ma to wszystko w czterech literach :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspominałem już o tym w innym temacie. Polsat Sport News zapowiadany był na 2013 roku, ale żeby nie było pasów łowickich w Naziemnej Telewizji Cyfrowej to uruchomiono ten kanał w takiej formule, jaka jest obecnie. Prace nad kanałem cały czas trwają za co odpowiedzialny jest Artur Kulikowski, który części z Was koleżanki i koledzy jest znany z Orange Sport Info, z czasów świetności tego kanału.

 

 

To sa pewne informacje? Wiadomo, może coś więcej? Co planują itp?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią,macie przecież internet.. To ja mógłbym tak samo powiedzieć po co stacje informacyjne TVN24,Polsat News,TVP INFO,przecież informacje są w necie,kogo interesuje powtarzanie czegoś w kółko,bo przecież to zajmuje czas tych wszystkich programów jak np. sprawa tej Madzi,która jest wałkowana bez przerwy. A jednak te stacje mają dość sporą oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

To sa pewne informacje? Wiadomo, może coś więcej? Co planują itp?

Kolego w tej wiadomości masz informację o tym, że Artur Kulikowski został koordynatorem kanału informacyjno-sportowego Polsat Sport News.

http://tvpolsat.info/news.php?readmore=3398

Jakie to mają być zmiany to nie wiem i nigdzie na ten temat nie ma informacji, ale można domyślać się, że będzie to coś więcej niż dwa paski informacyjne i cogodzinny Sport Flesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest dziwne, jak komuś może przeszkadzać to że można obejrzeć w tv niekodowanej jakąś transmisja na żywo lub retransmisję, dobrze że jet taki kanał komercyjny bo TVP nie dodała żadnego kanału sportowego do DVB-T, w innych krajach europy są dostępne kanały sportowe w ramach NTC i to jakoś nikomu nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dla mnie taki kanał byłby rewelacyjnym uzupełnieniem oferty sportowej obecnych kanałów.

 

Ten kanał jest chyba przeznaczony dla NTC a tu jakoś niema innych sportowych , to co ma uzupełniać ?

A ty myślisz że do DVB-T wrzucą ci kanał sportowy i to do tego najlepiej z prawami typu premium?

 

W DVB-T właśnie nie spodziewałbym się niczego innego niż kanału z newsami sportowymi i pewnie, zgodnie z tym co pisze @Wiking, PSN będzie się powoli w taki kanał przeobrażał. A jak mają dalej zamiar trzymać takie nie_wiadomo_co to niech nazwą ten kanał prawidłowo czyli np. Polsat Sport Bis. Ale w sumie to Polsat. Był już Polsat Futbol bez porządnego futbolu to i pewnie może być Polsat Sport News bez newsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie irytuje mnie to mówienie że jest za dużo relacji live, że za mało newsów itd. jak sie wam nie podoba to dowidzenia i po kłopocie. Dla mnie kanał w stylu SkySportNews wogóle nie trafia bo tak jak ktoś napisał wyżej wynik to jak sie dowiaduje chwile po meczu z internetu lub mecz. A pokazywanie przez cały dzień wyników i tych samych bramek to już kompletne nieporozumienie, dla mnie ten kanał jest bardzo dobry, szczerze mówiąc nie jestem zwolennikiem CP ale z tego kanału jestem naprawde bardzo zadowolony. A informacje na podwójnym pasku i cogodzinnych newsach jest idelna. Oczywiście mogli by pokazywac więcej magazynów ale według mnie jest dobrze

A mnie irytuje takie gadanie jak twoje. Kanał nazywa się Polsat Sport NEWS więc emituje program zgodny z nazwą tego kanału. (...)

 

Zgodne z nazwą kanału są i transmisje sportowe (SPORT) i informacje sportowe (SPORT NEWS). Mi taka formuła, jaka jest obecnie odpowiada.

 

 

Wszyscy mówią,macie przecież internet.. To ja mógłbym tak samo powiedzieć po co stacje informacyjne TVN24,Polsat News,TVP INFO,przecież informacje są w necie,kogo interesuje powtarzanie czegoś w kółko,bo przecież to zajmuje czas tych wszystkich programów jak np. sprawa tej Madzi,która jest wałkowana bez przerwy. A jednak te stacje mają dość sporą oglądalność.

 

No właśnie, po co stacje informacyjne? Ja już jestem przyzwyczajony, że jak szukam jakichś prawdziwych informacji, to włączam internet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A ja wolę oglądać kanały informacyjne. Internet wykorzystuję do innych celów niż szukanie informacji. Zresztą nie wszyscy mają dostęp do neta, a do np. TVP INFO prawie każdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie irytuje mnie to mówienie że jest za dużo relacji live, że za mało newsów itd. jak sie wam nie podoba to dowidzenia i po kłopocie. Dla mnie kanał w stylu SkySportNews wogóle nie trafia bo tak jak ktoś napisał wyżej wynik to jak sie dowiaduje chwile po meczu z internetu lub mecz. A pokazywanie przez cały dzień wyników i tych samych bramek to już kompletne nieporozumienie, dla mnie ten kanał jest bardzo dobry, szczerze mówiąc nie jestem zwolennikiem CP ale z tego kanału jestem naprawde bardzo zadowolony. A informacje na podwójnym pasku i cogodzinnych newsach jest idelna. Oczywiście mogli by pokazywac więcej magazynów ale według mnie jest dobrze

A mnie irytuje takie gadanie jak twoje. Kanał nazywa się Polsat Sport NEWS więc emituje program zgodny z nazwą tego kanału. (...)

 

Zgodne z nazwą kanału są i transmisje sportowe (SPORT) i informacje sportowe (SPORT NEWS). Mi taka formuła, jaka jest obecnie odpowiada.

.

No właśnie nie do końca. Polsat Sport, Polsat Sport Extra. Wiadomo że to tam należy spodziewać się transmisji sportowych. Polsat Sport NEWS odróżnia się od nich właśnie członem NEWS. Jak chcieli robić takie nie_wiadomo_co to trzeba to było nazwać np. Polsat Sport Bis albo Polsat Sport NTC :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

W nazwie kanału jest także słowo "sport", a po takim słowie w nazwie kanału oczekujemy transmisji sportowych. Co do słowa "news" to nie każdy Polak może wiedzieć, co ono oznacza, więc aż tak nie czepiałbym się jego. Poza tym to kanały prywatny, więc właściciel może nazywać go jak chce.

Nie jest to kanał nie wiadomo co tylko kanały sportowo-informacyjny czyli transmisje oraz informacje sportowe, a Ty kolego jesteś po prostu rozczarowany ilością informacji.

A tak w ogóle jak komuś nie pasuje jakiś kanał to nie musi go oglądać. Po co męczyć się? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...