Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam prawo odnieść się do każdego postu na tym forum,i zazwyczaj mam bekę z ludzi,którzy oglądają mecz i potrzebuję grafiki ekranowej by wiedzieć ile strzałów ma przeciwnik

Zwyczajnie piszesz o rzeczach nie mając bladego pojęcia,porównujesz ludzi którzy nie wygrali w porównaniu do Mou nic.Klopp,Pep,Pochettino.Co w życiu wygrali w europejskich pucharach?Nic.A Mou prze i jest postęp ewidentny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ilu piłkarzy oszlifował Pep czy Klopp albo Pochettino, a ilu Mou. Nie widzisz różnicy? Nie przepadam za Urbanem, ale to jednak on postawił na Furmana czy Borysiuka, na których potem Legia zarobiła miliony. I nie nudzi mnie temat Mourinho, bo dla mnie to taki Dyzma futbolu- kiedyś owszem miał sukcesy, a teraz leci na opinii. Szkoda mi MU, bo to wielki klub był i zasługuje na coacha z prawdziwego zdarzenia. Tylko tyle i aż tyle.

A ilu nie oszlifowali ? Łatwo ocenia się książkę po okładce. O tych którzy odpadli to nikt nie pamiętam. Nie porównuj sytuacji Legii, bo Urban postawił dla nich tylko dlatego, że musiał, to był inny klub inna sytuacja niż dziś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo odnieść się do każdego postu na tym forum,i zazwyczaj mam bekę z ludzi,którzy oglądają mecz i potrzebuję grafiki ekranowej by wiedzieć ile strzałów ma przeciwnik

Zwyczajnie piszesz o rzeczach nie mając bladego pojęcia,porównujesz ludzi którzy nie wygrali w porównaniu do Mou nic.Klopp,Pep,Pochettino.Co w życiu wygrali w europejskich pucharach?Nic.A Mou prze i jest postęp ewidentny.

Przepraszam, że się wtrącę ale jak do tej pory Pep to jedyny trener w historii, któy wygrał w jednym sezonie wszystko. Koniec wymieniania, bo nic więcej już nie da się zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzisz,w przeciwieństwie do Arkona wiesz o czym piszesz;)Tego pana jednak wiedza nie interesuje,woli własne fakty:)

Gwoli ścisłości wygrał dwa razy.I mimo to. szanuje Mou i ceni jego jako i managera i człowieka.

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pluje bo to jest bez sensu a tym bardziej ocenianie zawodnika z perspektywy dziś. Tak samo jakby ktoś powiedział, że ten gość z ŁKS Paulinho za kilka lat będzie grał  w reprezentacji Brazylii i Barcelonie, takiej osobie proponowane byłby leki na głowę i wizyta w szpitalu psychiatrycznym. Życie piłkarza jest specyficzne i wiele czynników wpływa na to czy piłkarz odpali czy nie, choćby przykład Andre Gomesa czy Enke. Wtedy byli innymi piłkarzami, poszlo do słabszych klubu odbili się i znowu wypłynęli. A takie ocenie z kiedyś z perspektywy dziś jest śmieszne.  Gdyby Salah wtedy trafił do Legii, to nawet nie zadebiutował by ESA i skończył by jak Ahmed Ghanem Soltan czyli gdzieś na dnie piłki , to że ktoś ma potencjał nie znaczy że w każdym klubie go rozwinie. 

 

 

Salah potwierdza^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu będzie, że się czepiam, ale dla mnie wypowiedź Mourinho po wczorajszym meczu jest skandaliczna http://transfery.info/113859,mourinho-ostro-o-pilkarzach-united-teraz-juz-wiecie-dlaczego-niektorzy-graja-czesciej

Jak to niby ma zmotywować tych piłkarzy? I jeszcze gadanie bzdur jakim to wielkim sukcesem będzie zajęcie drugiego miejsca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wislok

Znowu będzie, że się czepiam, ale dla mnie wypowiedź Mourinho po wczorajszym meczu jest skandaliczna http://transfery.info/113859,mourinho-ostro-o-pilkarzach-united-teraz-juz-wiecie-dlaczego-niektorzy-graja-czesciej

Jak to niby ma zmotywować tych piłkarzy? I jeszcze gadanie bzdur jakim to wielkim sukcesem będzie zajęcie drugiego miejsca.

Wiesz jednak ,że po raz pierwszy od odejścia Fergusona United przekroczyło granicę 70 pkt. w Premier League? Druga lokata - odkąd odszedł Ferguson to nawet wicemistrzostwa nie było. To fakty. Niestety ,ale Manchester City był lepszy i trzeba to przyjąć do wiadomości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, jeszcze tydzień temu gratulował Wengerowi tylu lat pracy.

Z innej beczki, dzisiaj kolejny dobry występ Jana Bednarka, a Southampton w ostatniej akcji meczu straciło wygraną z Evertonem. W środku tygodnia starcie Southampton-Swansea, najprawdopodobniej jedna z tych drużyn będzie ostatnim spadkowiczem.

Mam wrażenie, że bez względu na to czy Southampton się utrzyma, czy nie, to Bednarek powinien być wygranym. W Championship powinni dać mu szansę na pierwszy skład, a w Premier League po udanej końcówce też nie będzie bez szans na pierwszy skład... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wściekły na WBA, że wygrali na Old Trafford będąc pewnym spadku a teraz szacunek bo odebrali pkt Liverpoolowi i pokonali Tottenham. Z drużynami TOP 4 co będą grały w LM 7 pkt na 9 możliwych. Nie zasługują na spadek. Powinni jakąś dziką kartę dostać bo aż żal, że drużyna która ogrywa wszystkich TOP 4 spadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...