Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tam masz datę napisaną i liczbę klubów w grze a przy Hiszpanach jest 2 więc bez finałów. u Mogiela jest po finale LE ranking.

 

Ale w sumie masz racje @Akron bo 4 dzielone na  7 to w przybliżeniu 0,6 co sprawia Hiszpania będzie miała więcej niż 20,071 więc Anglicy będą 1 ale różnica będzie bardzo mała,  20 albo z małym hakiem będąc mieć (nie chce mi się dokładnie tego liczyć)

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.Tyle ze zobacz jakie maja problemy ze sprzedażą praw za oczekiwane pieniądze ..

Wczoraj zreszta Rio Ferdinand przed meczem powiedział ze dla drużyn z Hiszpanii to europejski puchar jest ważniejszy niż wygranie ligi co jest przeciwnością angielskich drużyn które większe pieniądze maja z ligi..

W Anglii wystarczy w tej lidze być i nawet nie trzeba jej wygrywać. Pieniądze są tak dzielone, że mistrz dostaje niewiele więcej niż drużyna z dalekiego miejsca w tabeli. Wygrywając PL jest się po prostu bardziej łakomym kąskiem dla reklamodawców co daje dodatkowe €. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie Fabinho w Liverpoolu! Mają rozmach- Keita, Fabinho i prawdopodobnie Fekir, taka druga linia wygląda imponująco. Ponoć starają się też o Alissona, do którego ja osobiście nie mam przekonania, w końcu był tylko rezerwowym jak w Romie grał Szczęsny.

Być zmiennikiem Szczęsnego to żaden wstyd patrząc do jakiego klubu trafił Wojtek. 

 

Transfer Alissona może zwiastować nowy rekord transferowy na pozycji bramkarza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Anglii wystarczy w tej lidze być i nawet nie trzeba jej wygrywać. Pieniądze są tak dzielone, że mistrz dostaje niewiele więcej niż drużyna z dalekiego miejsca w tabeli. Wygrywając PL jest się po prostu bardziej łakomym kąskiem dla reklamodawców co daje dodatkowe €.

wiekszej bzdury nie czytałem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie Fabinho w Liverpoolu! Mają rozmach- Keita, Fabinho i prawdopodobnie Fekir, taka druga linia wygląda imponująco. Ponoć starają się też o Alissona, do którego ja osobiście nie mam przekonania, w końcu był tylko rezerwowym jak w Romie grał Szczęsny.

Jeśli Liverpool nie będzie głupio tracił pkt to z taką kadrą, mogą walczyć z Manchesterem City o mistrzostwo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym, który mógłby odejść to chyba Salah, jednak to jego pierwszy sezon w Liverpoolu i nie jestem przekonany, czy Real zdecydowałby się na tak wielki transfer tak szybko, bo nie oszukujmy się, nikt inny nie wchodzi w grę. 

Liverpool na papierze może wyglądać naprawdę świetnie, trzeba przyznać, że klub zrobił spory progres na przestrzeni ostatnich kilku sezonów. Tylko ta obrona i bramkarz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to w Chelsea zamieszanie z trenerem. Niby dogadany był już Sarri, ale podobno De Laurentis nie chce go puścić. To jest dla mnie absurd- sam zatrudnił Ancelottiego, a teraz robi pod górkę. A ja już cieszyłem się, że Chelsea będzie grało bardziej atrakcyjną piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lidze hiszpańskiej też nie jest dłuższa 24.12 do 06.01, a we włoskiej od 7 do 20 stycznia czyli tyle samo.

Z ostatnich plotek MC blisko zakontraktowania Jorginho i Mahreza, a Liverpool interesuje się rezerwowym bramkarzem Barcy Cillessenem(i to byłby, według mnie, świetny ruch Kloppa, nie pamiętam błędu Jaspera). Ktoś mógłby mi scharakteryzować jak gra Jorginho?

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Anglii wystarczy w tej lidze być i nawet nie trzeba jej wygrywać. Pieniądze są tak dzielone, że mistrz dostaje niewiele więcej niż drużyna z dalekiego miejsca w tabeli. Wygrywając PL jest się po prostu bardziej łakomym kąskiem dla reklamodawców co daje dodatkowe €. 

wiekszej bzdury nie czytałem

1,9 mln funtów to różnica wynikająca z zajęcia jednego miejsca w tabeli wyżej. Z tym, że są wliczane też różnice np. w ilości spotkań transmitowanych. City dostali 149,4 mln, a drudzy United 149,7. Taki West Ham za 13 miejsce to 116 mln funciaków.

Więc rzeczywiście bzdurę napisałem chyba w twojej niedoinformowanej głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co osiągnął?Cudem doszli daleko w LM a w lidze ponad 20 punktów straty do lidera.Jak nie wydadzą kasy w tym roku to następny sezon będzie mizerny a coraz poważniej mówi się o Kloppie w Realu..

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...