Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A według mnie Mou już zaczął swoje gatki-szmatki jakie miały miejsce w Chelsea przed zwolnieniem.Tyrady na konferencjach czy też kozioł ofiarny - Shaw.Po za tym może już myśleć o bagietkach na placu Pigall  :mrgreen: .

Jako kibicowi United jest mi ciężko przełknąć "głośnego sąsiada za miedzy", ale nie może też być tak, że bardzo średnia Sevilla leje ich w Teatrze Marzeń- tego już jest ze wiele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trudno mi się z tym nie zgodzić. Pamiętam jak to wyglądało w Chelsea i naprawdę tutaj widać sporo podobieństw. Mimo wszystko wciąż go lubię ale nie da się ukryć, że on ciągle stoi w miejscu, w przeciwieństwie do wszystkiego dookoła.

 

 pytam z kim miał tą ligę wygrać?Z Valencią Smallingiem i Lindelofem?

No akurat tego ostatniego to kupiono już za panowania The Special One :)

Z resztą nie rozumiem, dlaczego ciągle wypominasz United słabą obronę i sugerujesz, że to jest powód, dla którego nie walczą o wygranie ligi skoro do tej pory stracili raptem trzy bramki więcej od lidera. Jose ma ten komfort w United, że dostaje praktycznie kogo chce, Pogba, Lukaku, Matić, Sanchez, Bailly, Ibra, Mychitarian, Lindelof. Sam przyznasz, że lista robi wrażenie.

United ma skład, który powinien nawiązać walkę z City o mistrza i to jest porażka Mou, że nie potrafił tego osiągnąć. W City Fabian Delph wygląda jak piłkarz a Stones i Otamendi tworzą dobry blok obronny, gdzie jeszcze niedawno było to nie do pomyślenia, no sory ale przed rozpoczęciem tego sezonu nie powiedziałbym, że obrona City wygląda jakoś potężnie w porównaniu do ich sąsiada.  Odpadnięcie z LM z Sevillą też nie stawia jego pracy w dobrym świetle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jeden mecz obejrzeć by wiedzieć skąd tak mało straconych bramek..no tak ale wtedy to nie będzie pasować do teorii o beznadziejnej grze Mourinho..prawda? :)

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ strasznie agresywny foruming kolega uprawia :lol2: Napisałem ci już, że oglądałem w tym sezonie mecz United, nawet więcej niż jeden :)

Szkoda, że to dalej nie odpowiada na pytanie, dlaczego brak walki o mistrzostwo to twoim zdaniem niewystarczające transfery w linii obrony skoro gołym okiem widać, że to nie jest główny problem United, ponieważ nim jest

Defensywna taktyka

i spowodowana jest wizją trenera, niezmienną od lat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś obejrzał choć jeden głupiego pytania byś nie zadał.I tyle w temacie.Nie podoba się wizja Mou?Nie oglądaj,nikt nie zmusza.Wiem że Ty byś był lepszy niż on...wyślij im CV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mrozio

Pełna zgoda. Nikt mnie nie przekona, że MU ma słabych zawodników, bo jest Pogba, De Gea, Bailly, Matić, Sanchez, Lukaku, Martial, Rashford czy nawet uchodzący kiedyś za wielki talent Shaw. To że wielu z w/w nie potrafi się odnaleźć w przestarzałej i niezmiennej od lat taktyce trenera, to już nie ich wina. W Chelsea De Bruyne, Salah i Lukaku też byli za słabi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego drugie miejsce jest aż tak złe?[beep]ony Mourinho!!Że też jakieś City z nieznanym managerem i bez kasy wygrało ligę...Czas na nawałkę.Nikt tej sytuacji nie zmieni jak Polak!W końcu sami fachowcy w koło!!!:)

Edytowane przez umek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon właśnie Shawa mi jest tam najbardziej szkoda. Uwielbiałem jego grę w Soton, strasznie żałowałem że za bezcen wyjęło go United, mimo wszystko liczę, że jak odejdzie po sezonie, a patrząc na komentarze Mou to jest to raczej pewne, to na spokojnie odbuduje się w innym klubie i może w przyszłości dołączy do Chelsea. Kiedyś czytałem, że jest jej kibicem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakieś plotki się pojawiają o wymianie z Totkami- Rose za Shawa. Pochettino zrobiłby z niego topowego lewego obrońcę, tak jak w Soton. Ja bym go widział nawet w takiej Barcelonie jako zastępstwo za Albę, bo Digne radzi sobie średnio. Podobnie Martial, gość który ma potencjał, żeby grać na poziomie Sane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytajcie fachowcy http://www.skysports.com/football/news/29326/11298132/gary-neville-says-luke-shaw-situation-a-distraction-from-man-utds-disappointments

A nie...właśnie zauważyłem że dyskutujecie o plotkach z The Sun więc miłej nocy:-)

Przeczytałem. Wychodzi na to, że fachowcy mają rację, a ty się mylisz. Co z tego, że sytuacja z Shaw'em to zasłona dymna? Winny porażek jest Mourinho bo nie potrafi stworzyć drużyny z bardzo dobrych piłkarzy. Wydano duże pieniądze i przed sezonem zadaniem było zdobyć tytuł i powalczyć w LM. Jest klapa bo United nie są w stanie zagrać kilku dobrych spotkań pod rząd.

 

Mistrzostwo przecież prze*******ne w sposób wręcz spektakularny, a z LM odpadli we wstydliwych okolicznościach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g "Kicker'a" od nowego sezonu Tuchel będzie trenerem Arsenalu.Odrzucił warunki Bayernu i dogadał się z Arsenalem. 

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że niemiecki trener na dorobku odrzuciłby ofertę Bayernu na rzecz Arsenalu. Chyba, że przestraszył się presji. :) Poza tym Wenger ma jeszcze rok kontraktu.

Tu jeszcze inne spekulacje http://transfery.info/112551,wielkie-zamieszanie-z-tuchelem-jednak-nie-arsenal

Edytowane przez Arkon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem. Wychodzi na to, że fachowcy mają rację, a ty się mylisz. Co z tego, że sytuacja z Shaw'em to zasłona dymna? Winny porażek jest Mourinho bo nie potrafi stworzyć drużyny z bardzo dobrych piłkarzy. Wydano duże pieniądze i przed sezonem zadaniem było zdobyć tytuł i powalczyć w LM. Jest klapa bo United nie są w stanie zagrać kilku dobrych spotkań pod rząd.

 

Mistrzostwo przecież prze*******ne w sposób wręcz spektakularny, a z LM odpadli we wstydliwych okolicznościach. 

 

Drugie miejsce to porażka.Hmmmmmmmmm;-)No tak ale już 2 dla Kloppa to sukces.jak te paple z The Sun..byle dowalić Mourinho.Mistrzostwo przegrane z klubem który już 3 lata temu był lepiej ułożony niż United dziś ale co tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie chce mi się wierzyć, że niemiecki trener na dorobku odrzuciłby ofertę Bayernu na rzecz Arsenalu. Chyba, że przestraszył się presji. :) Poza tym Wenger ma jeszcze rok kontraktu.

Tu jeszcze inne spekulacje http://transfery.info/112551,wielkie-zamieszanie-z-tuchelem-jednak-nie-arsenal

Nie chodzi o żadną presje a o dwie rzeczy po 1 kasa po 2 władza. W Anglii to trener rządzi w całym dziale sportowym a  w Niemczech w szczególności w Bayernie nie, a Tuchel to na pewno do ludzi kontaktowych nie należy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o żadną presje a o dwie rzeczy po 1 kasa po 2 władza. W Anglii to trener rządzi w całym dziale sportowym a  w Niemczech w szczególności w Bayernie nie, a Tuchel to na pewno do ludzi kontaktowych nie należy. 

Ponoć przekonała go wizja właścicieli P$G. Jeśli to się potwierdzi, to życzę powodzenia w negocjacjach z grupą brazylijską. :) Trochę szkoda, że prawdopodobnie nie trafi do Premier League, bo podobał mi się ofensywny styl gry Dortmundu pod jego wodzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kasa jest ważna, na razie to spekulacje gdzie pójdzie ale jedno jest pewne czy w Arsenalu czy w PSG zarobi więcej i będzie miał większą władze. A w PSG zresztą w Arsenalu też brakuje takie człowieka który zburzy pewne mury a Tuchel jest do tego idealne. Co do gry Borussii pełna zgoda a patrząc, że oba kluby mają lepszych piłkarzy niż BVB to może być coś ciekawego z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć przekonała go wizja właścicieli P$G. Jeśli to się potwierdzi, to życzę powodzenia w negocjacjach z grupą brazylijską. :) Trochę szkoda, że prawdopodobnie nie trafi do Premier League, bo podobał mi się ofensywny styl gry Dortmundu pod jego wodzą.

PSG nic nie pomoże, nawet wydanie kolejnych 500 mln na transfery.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...