Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fernando Llorente. Niestandardowy to Hiszpan (w sumie to przecież Bask). Nieco drewniany, mało finezyjny, ale gdy kiedyś w sędziwym wieku usiądzie w fotelu to będzie mógł wnukom opowiadać, że sprawdził się w La Liga, Serie A i Premier League. Królem strzelców którejś z tych lig nigdy nie był to fakt, ale nikt mu nie zarzuci, że nie dał rady. W tej chwili ma już 9 goli w lidze angielskiej i 11. miejsce w klasyfikacji strzelców. Co jest naprawdę świetnym osiągnięciem biorąc pod uwagę to, że Swansea gra naprawdę przeciętnie w tym sezonie. Choć akurat dzisiaj na tle lidera pokazało pazur. 

 
 
//
 
Echa po finale EFL Cup:
 
Wszystkie skalpy tandemu MU-Mou w ich premierowym sezonie:
 
FA Community Shield: 2016
EFL Cup: 2016–17
 
A to przecież jeszcze nie musi być koniec. 
 
Jeśli Jose zrobi jeszcze awans do LM to na pewną wyjdzie w tym sezonie z twarzą. 
 
PS. Gabbiadini i jego angielska przygoda: 4 mecze / 5 goli (jak dotychczas). 
Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlatan przyszedl i wygral sobie trofeum! Super, juz Jose i Zlatan robią robotę ;) choć trzeba oddać Southampton ze grali ciekawiej wczoraj.

 

Gabbiadini to też pewnie juz Sarri żałuje, ze ma Pavolettiego, ktory nawet z ławki prawie nje wstaje. i słusznie. Niech wiedzą co stracili w Neapolu.

 

Lingard tez niezły to jest agent. Wembley to jego drugi dom. Gol w finale FA Cuo, gol w meczu z Leicester o Tarczę Dobroczynnosci i gol wczoraj. Żeby tak strzelal w innych meczach to moze bym sie go nie czepiał ze jest słaby... A jest bardzo słaby! Aoe dzis mu daruje bo przyczynił sie do sukcesu ;)

 

Forza Manchester United! Maszyna juz pracuje. Pierwszy skalp już jest. Czas na kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We'll keep the RED flag flying HIGH.Dobra robota ale to początek drogi.

 

Jeśli chodzi o Lisy w LM to do przerwy zagrali jak im kazał trener po przerwie zagrali tak jak oni (zawodnicy) to czuli ,że trzeba zgrać.Po prostu udowodnili mu (trenerowi) ,że jego czas minął-i pewnie z takim argumentem poszli do władz klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błędów sędziowskich było mnóstwo, to pokazuje, że powtórki video to absolutna konieczność. Tempo gry jest tak duże, że sędziowie coraz częściej się mylą.

Mnie cieszy wygrana Liverpoolu, może w końcu nastąpi pożegnanie z Wengerem, choć kandydatura Allegriego w ogóle mnie nie przekonuje. Dla mnie idealny kandydat to Tuchel. Boruc wielki mecz przeciwko MU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cieszy wygrana Liverpoolu, może w końcu nastąpi pożegnanie z Wengerem, choć kandydatura Allegriego w ogóle mnie nie przekonuje. Dla mnie idealny kandydat to Tuchel. 

Mnie też kandydatura Allegriego nie przekonuje. 

 

Po co Arsenalowi trener, który w ciągu 6 ostatnich sezonów osiągnął więcej niż cały Arsenal przez ostatnie 12 lat?

 

Przecież to wbrew filozofii klubu. Lepiej postawić na niemiecką kopię Wenegra:

 

Dużo szumu

Dużo młodych

Zero trofeów

 

Tak. Uważam, że Tuchel idealnie wpisuje się w ten schemat. Skoro mógł być podróbą Kloppa to dlaczego nie może być Wengerem 2.0? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wenger nie zapewniał ostatnimi czasy trofeów, ale za to zawsze niesamowitą stabilizację... Pierwsza czwórka PL to dla Wengera norma i nigdy z tym klubem nie był niżej w ciągu 20 lat pracy... To mało? Jasne, że może przyjść jakiś Mourinho, wycisnąć klub jak cytrynę, zdobyć trofeum tylko czy to się opłaci Arsenalowi? Śmiem wątpić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wenger nie zapewniał ostatnimi czasy trofeów, ale za to zawsze niesamowitą stabilizację... Pierwsza czwórka PL to dla Wengera norma i nigdy z tym klubem nie był niżej w ciągu 20 lat pracy... To mało? Jasne, że może przyjść jakiś Mourinho, wycisnąć klub jak cytrynę, zdobyć trofeum tylko czy to się opłaci Arsenalowi? Śmiem wątpić. 

Mimo, że uwielbiałem Arsenal Wengera(słynna niepokonana drużyna), to jednak uważam, że już czas na zmianę. Na pewno nie chciałbym tam żadnego włoskiego trenera, bo Kanonierzy zawsze grali ofensywny, atrakcyjny futbol. Szkoda, że nie zdecydowali się na Kloppa, ale Tuchel czy też Jardim to byłby fajny pomysł. Tym bardziej, że Arsene nawet z zawodnikami dogaduje się coraz gorzej, ostatnio Alexis Sanchez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie chciałbym tam żadnego włoskiego trenera

Rekord Premier League w liczbie strzelonych bramek należy do drużyny prowadzonej przez włoskiego trenera. 

 

 bo Kanonierzy zawsze grali ofensywny, atrakcyjny futbol. 

Haha. Na pewno nie przed Wengerem. 

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i Monaco w tym sezonie gra lepiej, ale to jest klub, który finansowo nie ma szans z Arsenalem.

Podobno Arsene już poinformował graczy i władze, że odchodzi po sezonie http://www.transfermarketweb.com/?action=read&idsel=184521

Miejmy nadzieję, że to prawda.

Tu jeszcze fajny artykuł o Wengerze http://www.polskieradio.pl/43/265/Artykul/1728719,Premier-League-kiedy-powiedziec-dosc-Arsenal-to-uzaleznienie-Wengera-bez-niego-zostanie-z-niczym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dla mnie to taka trochę bezpłciowa drużyna. Dali ciała w końcówce poprzedniego sezonu, jeszcze gorzej zagrali w LM i LE. Taki sobie team, który dobrze gra z przeciętnymi drużynami. Nawet w tym sezonie grają brzydszy, bardziej defensywny futbol. Ciekawe jak zaprezentują się w przyszłej LM, jakoś nie wróżę im sukcesów. Taki Arsenal, czyli wyjście z grupy to max.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...