Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak z Diego Costą, bo dochodzą sygnały, że chce odejść, a Chelsea stara się o innego napastnika(Lukaku, Icardi)? To tylko plotki, czy jest w tym choć ziarno prawdy? Costa chciał wrócić do Atletico, ale po transferze Gameiro, to mało prawdopodobne. Podobnie z Maticiem, po przyjściu Kante.

Wszystko wskazuje na to, że na dniach Traore odchodzi na wypożyczenie do Ajaxu, więc zostaje tylko dwóch napastników. Sporo mówiło się o odejściu Costy ale wszystko wskazuje na to, że temat upadł i jeszcze przynajmniej ten sezon Diego pozostanie zawodnikiem Chelsea. Pisało się, że Costa chce wrócić do Atletico ale oni raczej nie wyłożą odpowiedniej kasy, bo Chelsea za 30 mln go nie puści. No i tak jak piszesz, Atletico ma atak obsadzony, nie będą więc wywalać gigantycznej kasy. Sporo było mówione o powrocie Lukaku, jednak Everton chce za niego zbyt dużo i w moim odczuciu, nie ma szans na ten transfer. Z Icardim to tylko raczej plotki, łączono go z Napoli, Chelsea chce gracza Napoli więc pismaki zgrabnie to połączyły.

Matić nie odejdzie. Sam w wywiadzie niedawno przyznał, że chce zostać w Chelsea i walczyć o skład. Trener go chce i z tego co podają media, właściciel również chce go zatrzymać a jeśli Abramowicz tego chce, to tak będzie :) Juventus pragnął go kupić, jednak spotkał się z odmową Chelsea, co mnie osobiście cieszy. Im większa konkurencja w składzie na kluczowych pozycjach, tym lepiej. Ostatnio z kolei czytałem, że Juventus pragnie kupić z Chelsea Fabregasa, jednak obstawiam, że to plotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście największe braki Chelsea ma w obronie i to nie tylko na środku, ale i na bokach. A Conte przecież lubił grać trójką z tyłu, raczej na takie ustawienie nie ma szans. Mnie najbardziej interesuje czy i ewentualnie jak szybko uda się odbudować Hazarda, bo to kluczowy gracz dla Chelsea. Zresztą w ubiegłym sezonie mnóstwo graczy było bez formy. Przed nowym trenerem mnóstwo pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie wierzę w triumf Arsenalu, niestety. Nie wykorzystali niepowtarzalnej okazji w ubiegłym sezonie, kiedy wszyscy faworyci zawiedli.

@Robson

Łatwo Ci mówić jako kibicowi MU- masz porządne transfery, a nie skąpienie kasy na porządnych graczy. Nawet taka Barca musiała kupić Suareza czy Neymara, w tym sezonie Juve zaszalał na rynku transferowym, a Wenger tylko narzeka i kupuje niepotrzebnego Xhakę- naprawdę w środku pomocy Kanonierzy wymagali wzmocnienia!? Chciałbym się mylić, ale kiepsko to widzę. Chyba, że Wenger nas wszystkich zaskoczy :).

Faworyci zawiedli, Arsenal też, czyli zawiedli wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sympatyczna piłka w tym sezonie w PL, za to belka z wynikiem kompletnie nie trafiona jak dla mnie.

https://4.bp.blogspot.com/-o4uXAWlfE2I/V4OPQsJVASI/AAAAAAAA9GE/pXU1t3zBQdo0NsoYxVA3X7vxQaxxvNFygCLcB/s1600/nike-ordem-16-17-premier-league-ball%2B%25282%2529.jpg

Edytowane przez eLBeG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie też zmiany grafiki na gorsze... poprzednia o wiele lepsza, w składach trzeba się napatrzeć obok bo są tylko numery... brakuje widoków piłkarzy jak wchodzili na skład.. no i wszystkie staty czy kartki/gole pokazują na miejscu zegara... jest źle! i juz nie ma napisów ile wygrywali historycznie itd... może zmienią jak będzie dużo głosów niezadowolenia kibiców Premier League z całego świata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menago jego ci tak mówił, czy Kapi dzwonił? Nie ma to jak od razu skazać człowieka na porażkę, jesteś typowym zawistnikiem. Zapewne napisałeś tak, bo to Polak. A jak wiadomo, możliwość odniesienia czegokolwiek przez rodaka na arenie międzynarodowej to ból d... u wielu rodaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest w tym co pisze trochę racji, bo jeśli nie wywalczy miejsca w tych pierwszych kolejkach to wróci bardzo szybko.  Zresztą wszystkie transfery Polaków na zachód to potwierdzają, że ci który nie grają od razy odpadają szybko, taki Krychowiak mógł czekać wiecznie na szansę w Bordeaux ale miał trochę oliwy w głowie i poszedł grać do 3 ligi w innym wypadku pewnie o grze dziś w PSG mógłby zapomnieć bo jak Szczepaniak  z Auxerre wrócił by do Polski.

Edytowane przez mad85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapustka wróci za rok do Polski. No chyba, że będzie chciał się rozbijać po klubach Championship. 

 

Spokojnie, to dopiero pierwsza kolejka, a Ty już wiesz wszystko. Można prosić o nr totolotka na najbliższe losowanie? :D

 

Z drugiej strony to trochę lodu na głowę niektórym tutaj, co to twierdzili, że taki Gray to słabiak i Kapustka z łatwością go wygryzie ze składu.

 

Ja w dalszym ciągu podtrzymuję to co pisałem dwa tygodnie temu. Regularne pojedyncze minuty + raz na jakiś czas pierwszy skład  to już będzie coś na pierwsze pół roku. Później można już oczekiwać więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menago jego ci tak mówił, czy Kapi dzwonił? Nie ma to jak od razu skazać człowieka na porażkę, jesteś typowym zawistnikiem. Zapewne napisałeś tak, bo to Polak. A jak wiadomo, możliwość odniesienia czegokolwiek przez rodaka na arenie międzynarodowej to ból d... u wielu rodaków.

Czy ty człowieku widzisz poziom polskich piłkarzy? Tak, Bo to Polak. Wymień mi jednego gracza z pola, który w ostatnich latach wyjechał w tak młodym wieku z polskiej ligi do jednej z topowych europejskich i zaistniał. Zanim przyswoi sobie taktykę to odejdzie na wypożyczenie bo go tyłek rozboli od siedzenia na ławce.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli Hart by miał odejść, to wstawianie Willy jest sporą pomyłką, chyba że Pep liczy iż nie będzie miał za dużo pracy bramkarz.

Albo pokazanie zarządowi, że musi sprowadzić nowego bramkarza. Hart jest mocno przereklamowany. Ustawienie City tez było niespodziewane i co mnie cieszy niezwykle ofensywne :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Z drugiej strony to trochę lodu na głowę niektórym tutaj, co to twierdzili, że taki Gray to słabiak i Kapustka z łatwością go wygryzie ze składu.

 

 

A pamiętacie to ? Piłkarz Leicester otarł się o śmierć! Był o krok od wejścia pod wirujące śmigło !

Czy można z kimś takim kto sam idzie w kierunku wirnika nie wygrać rywalizacji ? Czy piłka nożna nie wymaga inteligencji ?

 

http://m.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/ligi-zagraniczne,demarai-gray-z-leicesteru-cudem-uniknal-smierci,artykul,667326,1,423.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...