Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sir Alex Ferguson znajduje sie w stanie spiaczki farmakologicznej z powodu wylewu krwi do mozgu :evil:

Z tego co pamiętam to chyba od jakiegoś czasu zmagał się z nadciśnieniem (purpurowy odcień skóry twarzy). 

 

Podobno operacja się udała, więc powinno być dobrze. 

 

3maj się Fergie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wściekły na WBA, że wygrali na Old Trafford będąc pewnym spadku a teraz szacunek bo odebrali pkt Liverpoolowi i pokonali Tottenham. Z drużynami TOP 4 co będą grały w LM 7 pkt na 9 możliwych. Nie zasługują na spadek. Powinni jakąś dziką kartę dostać bo aż żal, że drużyna która ogrywa wszystkich TOP 4 spadnie

WBA przez cały sezon grali straszną kupę i zasłużyli na spadek jak żadna inna drużyna. Nikomu nie będzie brakować ich kopaniny w dawnym angielskim stylu. Jak dla mnie to mogą zostać w Championship na dłużej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoła przed Pepem Guardiolą. Jak inni pisali, że Guardiola pobije rekordy to się w głowę pukałem a tymczasem pobili całą długą listę rekordów. A kiedy Barca i Real zdobywali setkę to mówiono, że w angielskiej to niemożliwe bo średniacy nie są tak ogórkowi jak w Hiszpanii i Niemczech a Guardiola tego dokonał.

Teraz jednak musi to za rok powtórzyć. Oczywiście setka niemożliwa do powtórzenia ale musi zdobyć mistrza obojętnie jak nawet z 87 pkt

 

Gratulacje też dla Mourinho. To po prostu takie City było silne bo MU zdobył tyle samo pkt co Leicester kiedy zdobywali mistrza ale MU lepszy bilans bramkowy

City też pokazało jak powinien grać mistrz a nie Leicester z 81 pkt

Edytowane przez peterpeter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocna reprezentacja w przyszłej edycji LM. Mam nadzieję, że Tottenham wyciągnie wnioski z tego sezonu i zagra dojrzalszy futbol. Oczywiście najbardziej liczę na udane mecze City i Liverpoolu. Szkoda, że tegoroczny finał jest tak późno i Klopp będzie miał kłopot z utrzymaniem dobrej dyspozycji swoich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea zdobyła FA Cup. Gratulacje. Manchester moim zdaniem zagrał jedno z lepszych spotkań w tym sezonie i paradoksalnie przegrał  bronią Mourinho, bo na defensywę postawili The Blues. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chelsea zdobyła FA Cup. Gratulacje. Manchester moim zdaniem zagrał jedno z lepszych spotkań w tym sezonie i paradoksalnie przegrał  bronią Mourinho, bo na defensywę postawili The Blues. 

Meczu nie oglądałem, miałem nawet zobaczyć powtórkę, ale wszędzie jest napisane, że było to niezwykle nudne widowisko. Fajnie, że Conte odchodzi, teraz czekam na Mou i jego trzeci sezon. Prawda jest taka, że w drugim wygrał okrągłe zero trofeów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocna reprezentacja w przyszłej edycji LM. Mam nadzieję, że Tottenham wyciągnie wnioski z tego sezonu i zagra dojrzalszy futbol. Oczywiście najbardziej liczę na udane mecze City i Liverpoolu. Szkoda, że tegoroczny finał jest tak późno i Klopp będzie miał kłopot z utrzymaniem dobrej dyspozycji swoich graczy.

3 czerwca, 28 maja, 6 czerwca to daty poprzednich trzech meczów finałowych. Ależ późno ten finał zrobili w tym roku! Biedny Klopp nie da rady utrzymać formy piłkarzy i przez to liga angielska znów pokaże swoją słabość.

 

@Project_ALF to są fakty w stylu politycznego bełkotu z TV. Pełen obraz jest taki, że transfery Pepa Guardioli są na lata, a do tego stworzył drużynę, która rozjeżdża ligowych rywali jak czołg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Project_ALF to są fakty w stylu politycznego bełkotu z TV. Pełen obraz jest taki, że transfery Pepa Guardioli są na lata, a do tego stworzył drużynę, która rozjeżdża ligowych rywali jak czołg. 

To są na razie tylko twoje przypuszczenia. 

Przypuszczalnie to Guardiola miał też wygrać Ligę Mistrzów z Bayernem. 

 

Natomiast fakty na dziś są takie, że:

 

- Chelsea Conte wydała mniej pieniędzy i wygrała tyle samo mistrzostw Anglii + Puchar Anglii > Puchar Ligi Manchesteru City

- Liverpool Kloppa wydał mniej pieniędzy i awansował tam, gdzie Guardiola od czasu odejścia z Barcelony nie może

- Manchester United Mourinho wydał mniej pieniędzy i wygrał więcej trofeów od klubu Guardioli

Edytowane przez Project_ALF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...