Skocz do zawartości

Premier League oraz EFL (Championship, League One oraz League Two)


ronaldo7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest żenada, jak trener może wygadywać takie głupoty o tych zawodnikach. Jak taki młody chłopak ma się rozwijać w United. Pisałem już jakiś czas temu, że dobrze Manchesterowi nie wyjdzie zatrudnienie Mourinho. Futbol poszedł do przodu a on dalej tkwi w swoim busiku.

Jeszcze jak słysze, że Willian ma tam dołączyć w miejsce Martiala :lol2: Niech posprzedaje wszystkich młodych, zdolnych i na ich miejsce posprowadza 30-latków. Mou odejdzie a United zostanie ze składem, który będzie potrzebował odmłodzenia, kolejne sezony w plecy. 

 

Chcecie, żeby Alexis był szczęśliwy mając takich piłkarzy wokół siebie? Jesteśmy tutaj tylko po to, żeby przetrwać i uniknąć fatalnych rezultatów.

Po takich słowach nie zdziwie się, jak zacznie tracić szatnie, zero szacunku do tych chłopaków, którzy wypluwają sobie flaki na treningach. Już pomijając to, że pewnych słów na konferencji po prostu nie wypada powiedzieć. Zero klasy Panie The Special One :lol2:

 

Na szczęście to już nie mój problem, a pomyśleć że swego czasu uważałem że to piłkarze byli toksyczni i to ich wina a nie trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okienko transferowe zamyka się za 8 dni, oby w Premier League zadbali o faxy, bo znowu zabraknie kilku minut do potwierdzenia zakupu. :) Na razie królem polowania jest Liverpool i w mniejszym stopniu West Ham. Chelsea śpi(mimo wszystko brawa za Jorginho), oby nie stracili nikogo ważnego, bo Alisson im odpłynął, podobnie Gołowin. Totki mają mocną kadrę, ale niedługo stracą Sona. W MU walka o władzę trwa w najlepsze, a Mou według bukmacherów jest trenerem najbliższym zwolnienia w tym sezonie(trzymam kciuki). Arsenal wygląda nieźle, zobaczymy jak to ogarnie Emery. MC jest jeszcze mocniejsze, ale szkoda Jorginho, brawo za Mahreza. Cały czas czekam na jakieś spektakularne transfery. Na tę chwilę walczyć o tytuł powinny drużyny Kloppa i Pepa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jest żenada, jak trener może wygadywać takie głupoty o tych zawodnikach. Jak taki młody chłopak ma się rozwijać w United. Pisałem już jakiś czas temu, że dobrze Manchesterowi nie wyjdzie zatrudnienie Mourinho. Futbol poszedł do przodu a on dalej tkwi w swoim busiku.

Jeszcze jak słysze, że Willian ma tam dołączyć w miejsce Martiala :lol2: Niech posprzedaje wszystkich młodych, zdolnych i na ich miejsce posprowadza 30-latków. Mou odejdzie a United zostanie ze składem, który będzie potrzebował odmłodzenia, kolejne sezony w plecy. 

 

Po takich słowach nie zdziwie się, jak zacznie tracić szatnie, zero szacunku do tych chłopaków, którzy wypluwają sobie flaki na treningach. Już pomijając to, że pewnych słów na konferencji po prostu nie wypada powiedzieć. Zero klasy Panie The Special One :lol2:

 

Na szczęście to już nie mój problem, a pomyśleć że swego czasu uważałem że to piłkarze byli toksyczni i to ich wina a nie trenera.

Przypuszczam, że listopad "będzie należał"  do Mourinho  :twisted: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pep zaczął z przytupem nowy sezon wygrywając mecz o Tarczę Wspólnoty. Mam nadzieję, że sezonu tak nie zdominują.

Nie mogło być inaczej, City to na ten moment zdecydowanie najmocniejsza ekipa w Anglii i tylko Liverpool ma potencjał, żeby podjąć rękawicę. Z drugiej strony czy uda im się wreszcie przestać notować te głupie straty punktów ze średniakami? Szczerze wątpie. Niemniej, na ten moment City > Liverpool > reszta.

Sarri pracuje w Chelsea trzy tygodnie, trudno więc, żeby ta drużyna mogła wyglądać lepiej, w dodatku bez dwóch swoich najważniejszych piłkarzy. Jedynym, który nie skompromitował się jest Hudson-Odoi. Mam nadzieję, że młodzian dostanie swoje szanse w sezonie i je wykorzysta bo to materiał na topowego grajka.

 

Kolejna porażka w sparingu Manchesteru United i kolejne wymówki Jose. Naprawdę wygląda to wypisz-wymaluj jak w Londynie podczas jego drugiej kadencji. Ciekawe czy wyciągnął chociaż trochę wnioski z tamtej sytuacji czy znowu polegnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj.Zaden z obrońców United poza Bailly i Valencia gwiazda nigdy nie był.Przypomne ze beznadziejne United wyprzedziło wspaniały Liverpool,Arsenal czy wręcz fenomenalny Tottenham.Tak tez będzie w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten nagły optymizm? Na razie to nawet w pierwszej czwórce ich nie widzę, a Mou według większości bukmacherów będzie jednym z pierwszych zwolnionych trenerów w Premier League. Jego miejsce jest w jakiejś Serie A, której i tak nie oglądam. Niech wraca do swojego ukochanego Interu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd ten nagły optymizm? Na razie to nawet w pierwszej czwórce ich nie widzę, a Mou według większości bukmacherów będzie jednym z pierwszych zwolnionych trenerów w Premier League. Jego miejsce jest w jakiejś Serie A, której i tak nie oglądam. Niech wraca do swojego ukochanego Interu.

 

Nie optymizm a realia.To co facet mowi a co myśli to od 15 lat są dwie kompletnie różne rzeczy.A Mou nie zwolnią bo nie dadzą mu 25 milionów za free. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...