Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a jeszcze pytanie jak z nagrywaniem na nim,czy sie nie wiesza

Otóż u mnie działa w zasadzie ale do ideału daleko.

Raz nagrał zaprogramowany program zamiast 1 godzina to chyba 4 godziny, tzn, 3 godziny za wcześnie zaczął :/

Brakuje mi możliwości zaprogramowania od zadanej godziny do zdanej godziny na zadanym kanale - chyba że jestem ślepy i widzę tylko możliwość programowania nagrywania via EPG

Nagrane prgramy w HD potrafią przycinać (raz na 5 minut zamrożenie obrazu na kilka/kilkanaście skeund). W SD nic takiego nie występuje.

Jeszcze jeden mankament: oglądam coś z odtworzenia, wciskam cofanie = cofa. Wciskam play - odtwarza od cofnięcia. Wciskam znów cofanie i ... cofa do samego początku nagrania - powtarzalny objaw w 100%. Obejście: wszelkie przewijania poprzedzam wciśnięciem OK, wówczas widać pasek czasu nagrania i chyba wtedy tego złego efektu nie ma.

Ostatnia, najmniejsza wada: szybkość przewijania (x2 x4 x16 x32) życzyłbym sobie, aby x16 i x32 działały o wiele szybciej, przewinięcie godzinnego nagrania nawet na x32 trwa wieki.

 

To czyli lepiej nie brać,czy u wszystkich taki problem występuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zgrane z mojego komputera na dysk DTU i potem odtworzone przez tv. Przypominam, że dysk byłby podłączony do tv lcd, a nie z powrotem do dekodera. Nie wspomniałem też niczego o piractwie oraz łamaniu praw autorskich. To może być moje prywatne archiwum.

W taki sposób powinno działać, bo wtedy używasz tego dysku tylko jako pendrive, a jest przystosowany do współpracy z komputerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...