Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Największą porażką HD 2000 jest brak cyfrowego wyjścia dźwięku ... żeby podłączyć budżetowy dekoder do amplitunera 5.1 trzeba posiadać odpowiedni sprzęt ... czyli amplituner z HDMI , mój 4 letni ampli Yamaha nie ma HDMI ... za to ma kilka optycznych i elektrycznych ... cyfrowych wejść audio ... no ale HD 2000 podłączyć nie da rady :lol2: Tak więc nici z DD 5.1 :brawo::lol2:

 

Szkoda tego HD 5000 :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wy gadacie? Już nie ma HD5000? Przeciez 2 lata temu to nówka dekoder był i ojciec wziął go i był. Fakt zawieszał się, ratowało go jedynie wyłączyć od kontaktu, itd.

Teraz dają HD2000? Omg, toż to szrot, ani wyglądu nie ma, ani niczego.

Czyli co? 2 lata temu dostałem nowy dekoder HD5000 i teraz przedłużał ojciec umowę i żebym nawet mógł podpiąć dysk pod USB będę musiał zmienić na HD2000 tego małego szrota?

 

Co jak co dobrze, że mam Nke. Koniec tematu o dyskach w CP i nagrywaniu. Nigdy i przenigdy nie kupię za 250 zł dysku, albo opłacać ileś tam za PVR.

Jak coś już bym się wkurzył kupił Fergusona i modul CL i nagrywałbym w ostateczności.

 

Zobaczymy co będzie po fuzji C+ z N. Czy oni też zaczną pobierać opłaty za miesiąc za dekoder czy nie, oby nie.

 

Szczerze, to żałuje, że ojciec przedłużył umowę z CP. Nie dość,że nic tu nie ma, no nic, to bulić za Familijny + HBO 67zł trzeba będzie. Aaa i Polsat Sport i to wszystko. A w N to jest wszystko co tu i nawet więcej i w HD. Dopłaciłby w N 20 zł miałby za 78 zł i Npremium i HBO i multiroom. A tak za to bulić i za to... Ale cóż... jego wybór

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem odpowiedniego działu, więc pisze tutaj.

 

Mam dekoder polsatu HD5000. Straszny rzęch, ale niewazne. Telewizor zwykły, tzn płaski ekran bez tyłka ale nie lcd i wejscie tylko scart + av.

 

Zauwazyłem wejscie ethernet w dekoderze. Nie rozumiem po co on jest w nie wyposazony, przeciez oprogramowanie na tym sprzecie nie umozliwi surfowania po sieci. Co moglbym wiec osiagnac podlaczaja kabel od laptopa (eth oczywiscie) lub routera do tego dekodera? Jesli mozliwy przesył/zapis nagrań czy zmiana oprogramowania?

 

Druga sprawa to dysk zewnetrzny. Zepsuty od poczatku. Dekoder nie chce nagrywac i pokazuje non stop ze dysk jest w 100% zajęty, choc nic jeszcze nie nagrywałem. Próbowalem sformatowac z poziomu laptopa ale to nie normalny dysk HDD, ma zupełnie inne wyjscie. Moze to wina oprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co sie dzieje. Napewno nie doczekamy bo zastapiono szrot kolejnym szrotem(hd 2000),czyli polsat zaczyna pracowac nad hd2000 niz na 5000,a ztego to wynika ze w aps(w moim miescie) dostali tylko hd 2000 bez 5000 i wymiana tez tylko na hd 2000 o juz bym wolal aby dodali aktualizacje do hd5000

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tuner można wyłączać na noc z sieci? W infolinii otrzymałem informację że może spowodować to spadki napięć na zasilaczu i problemy z tunerem?

Do tej pory zawsze wyłączałem jednak ostatnio przydarzył mi się problem z zanikiem kanałów i musiałem ponawiać sygnał. Przy okazji z infolinii dostałem własnie taką informacje. Teraz zostawiam sprzęt włączony na noc, chyba dużo prądu nie konsumuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwość wejścia w stan czuwania dekodera opisuje instrukcja obsługi /pobór mocy dekodera wynosi w stanie czuwania maks. 2W, natomiast w stanie uśpienia 24W/ Ja również nigdy nie miałem problemu zanikania kanałów, po włączeniu dekodera ze stanu czuwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tuner można wyłączać na noc z sieci? jednak ostatnio przydarzył mi się problem z zanikiem kanałów i musiałem ponawiać sygnał.

Ja też zawsze wyłączam tuner,ale też miałem takie zaniki kanalów.Kanały znikały różnie nieraz raz na tydzień,nieraz co drugi dzień.Najpierw sprawdziłem na jakiej polaryzacji mi znikają kanały i stwierdziłem że tylko na polaryzacji H.Wymieniłem konwenter i problem zniknoł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

po wymianie dekodera (poprzedni przestał reagować na pilot) a co za tym idzie karty czekam już prawie 24h na odblokowanie dekodera. Wyświetla mi się błąd 04 - dekoder zablokowany. Wiem, że czeka się do 48h ale na infolinii czy w APS-ie powtarzają, że powinno to się stać w ok. 2-3h. Mam non-stop włączony kanał dla abonentów (23 poz) i wciąż ten sam komunikat. Uprawnienia były ponawiane wczoraj wieczorem przez infolinie i dziś z samego rana przez icok. Spotkał się ktoś z Was ostatnio z tak długim oczekiwaniem na aktywacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek był u mnie kurier z "nowym" dekoderem HD 5000, pół dnia wszystko było ok, a wieczorem wysiadł pilot (przynajmniej tak myślałem). W moim mieście są 2 APS-y, ale nie mogli tego sprawdzić, bo na stanie nie mieli HD 5000, proponowali tylko ten HD 2000 mini na wymianę. Znalazłem dekoder przy okazji w innym mieście tam się okazało, że to nie wina pilota tylko dekodera, wymienili na HD 5000 i teraz mam te problemy. Widmo kolejnej wymiany i to w czasie EURO przyprawia mnie o LEKKIE zdenerwowanie tym bardziej, że muszę się fatygować do innego miasta :S

Chciałbym zadać jeszcze pytanie, co sądzicie o wymianie dekodera HD 5000 na ten HD 2000 mini, lepiej się mordować z tym i po raz kolejny wymieniać na taki sam, czy ten mini nie jest dużo gorszy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...