Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty się widać nie znasz, skoro to wina pilota to dlaczego jak zabierze DVD od dekodera to wszystko działa poprawnie?

 

W dekoderach CPT zdarza się często, że inne urządzenia zakłócają sygnał pilota lub odbiornik IR w dekoderze. Pomaga tylko zmiana ustawienia sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dekoderach CPT zdarza się często, że inne urządzenia zakłócają sygnał pilota lub odbiornik IR w dekoderze. Pomaga tylko zmiana ustawienia sprzętu.

Nie tylko w dekoderach CPT,jest jeszcze kilka innych urządzeń które sie zakłocaja. Ja podobnie jak Ty winy pilota tutaj nie widze,zmiana położenia sprzetu powinna pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe niezły gość, praktyki to ja kolego mam baaardzo dużo, ale w tej sprawie to logika wystarczy, której u Ciebie niestety brak. Ponawiam pytanie, dlaczego pilot po przestawieniu DVD lub w APSie i bez zastosowania Twojej porady działa prawidłowo? Oczywiście według Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale pilot mam inny i to nowy wiec to nie jest wina pilota. Ale kiedyś dekoder leżał na odtwarzaczu DVD i nie było problemu tylko od jakiegoś czasu tak się dzieje. DVD marki Samsung. Bylem 2 razy w punkcie CP i wszystko ok bo koleś położył dekoder na stoliku a ja w domu znowu na odtwarzaczu. Trochę wyszedłem na głupka z tym pójściem do punktu bo Pan nie wie czego to wina bo u niego działa poprawnie. Wedlu mnie jest to związane albo z sygnałem pilota chociaż wątpię bo trzymając dekoder w gorze 2 cm nad DVD już problemu nie ma a jak położę to znowu zapindala po kanałach i szaleje w menu. Ma ktoś sensowne wytłumaczenie tego zjawiska ???? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam dekoder HD5000 no i ile kosztuje do niego dysk z Cyfrowego Polsatu pod USB?

Ojciec ostatnio przedłużył umowę ale koleś powiedział, że dysków PVR takich jak w Nce nie ma, są jedynie dyski pod USB ale w autoryzowanych sklepach.

 

Ile kosztuje taki dysk z racji tego, że jesteś abonentem CP?

 

I drugie pytanie: Czy można kupić dysk WD, Toshiba, czy innej firmy pod USB, taki jak podłączamy do kompa i podłączyć do dekodera? Będzie normalnie chodził? Czy jednak trzeba dysk od CP bo inaczej nie pójdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Kolego, pod dekodery produkcji Cyfrowy Polsat Technology można podłączyć tylko dyski tej samej produkcji. Jeżeli nie mylę się to taki dysk kosztuje 250 zł.

W poniższym linku możesz trochę poczytać o tym dysku:

http://www.cyfrowypolsat.pl/oferta/telewizja-cyfrowa/dysk-zewnetrzny-dtu-320-usb.cp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przy określonych promocjach Cyfrowy Polsat udostępni Ci dekoder wraz z tym dyskiem i wychodzi to zdecydowani taniej. Ale jeżeli teraz masz jakąś umowę i udostępniony sam dekoder HD produkcji Cyfrowy Polsat Technology to obecnie jedynym wyjściem (jeżeli nie chcesz zmieniać warunków umowy) dla Ciebie jest zakup tego dysku za określoną kwotę polskich złotych. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojciec przedłużał z CP umowę w piątek. Aneks ma dotrzeć na dniach po podpisania.

Czyli co? Już nie ma opcji dysku CP za 1 zł? Tylko bulić za niego 250zł? Bezsens kompletny.

 

A ojciec sie pytał o dekoder z nagrywaniem, o dysk. A koleś w autoryzowanym punkcie można go kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak niby na starych?

Przecież ojciec miał dekoder HD5000 a pakiety to Familijny + Relax Mix.

Teraz będzie Familijny HD + HBO i Cinemax.

 

Ktoś do niego dzwonił telefonicznie. Nic się już nie da zrobić, żeby otrzymac dekoder za 1 zł?

 

Jak kurier przyjedzie z Aneksem umowy? Można go nie podpisywać i złożyć wymówienie lub coś?

 

Przypomne, że ojciec przez telefon się zgodził i po czym na tym dekoderze mam wszystkie kanały już, full opcję mam. Więc jak by już ona zaczęła obowiązywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również uważam że tak będzie. W punktach obsługi nie ma już tych dekoderów. Przy zawieraniu nowych umów jest oferowany dekoder HD 2000. W przypadku awarii HD5000 również HD 2000. Z tego można wnioskować że nowego softu nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...