Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,nie wiem co wam ten dekoder tak nie pasuje.Ja mam go prawie półtora roku i nic mi się z nim nie dzieje,nawet po zmianie softu na nowy.Co prawda soft ok,ale ipla to nie za bardzo,przy dwu megowym internecie zacina.No i kicha z tym dyskiem że nie mozna podłączyć innego,tylko ten od polsatu.No i brak ustawienia programów w ulubionych według własnego gustu.Ale po za tym to dekoder bez zarzutów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie wiem co wam ten dekoder tak nie pasuje.Ja mam go prawie półtora roku i nic mi się z nim nie dzieje

Dalej ...

,ale ipla to nie za bardzo,No i kicha z tym dyskiem że nie mozna podłączyć innego,tylko ten od polsatu.No i brak ustawienia programów w ulubionych według własnego gustu..

Zastanowiłeś się nad tym co napisałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,nie wiem co wam ten dekoder tak nie pasuje.Ja mam go prawie półtora roku i nic mi się z nim nie dzieje

Dalej ...

,ale ipla to nie za bardzo,No i kicha z tym dyskiem że nie mozna podłączyć innego,tylko ten od polsatu.No i brak ustawienia programów w ulubionych według własnego gustu..

Zastanowiłeś się nad tym co napisałeś??

Nie wiem o co Ci chodzi?Ja wyraziłem tylko swoją opinię.Chyba że Ty nie rozumiesz co czytasz.

@MARK-62

 

Co rozumiesz przez: "No i brak ustawienia programów w ulubionych według własnego gustu."?

Przeciez mozna w nim tworzyc listy ulubionych, nie mozna tylko edytowac tej listy i w razie checi pozmieniania tej listy ulozenie jej od nowa.

Właśnie o to mi chodziło że nie można przesówać programów w ułożonej liście.Sorry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. wracając do mojej sprawy przeskakujących kanałów to wygląda to tak ze to nie jest wina pilota :( a po drugie w punkcie CP dekoder wraz z moim zasilaczem działa poprawnie. Dla mnie to matrix nie wiem czego to jest wina ze u mnie w mieszkaniu dekoder szwankuje a w punkcie działa dobrze.

 

Proszę o pomoc

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. wracając do mojej sprawy przeskakujących kanałów to wygląda to tak ze to nie jest wina pilota :( a po drugie w punkcie CP dekoder wraz z moim zasilaczem działa poprawnie. Dla mnie to matrix nie wiem czego to jest wina ze u mnie w mieszkaniu dekoder szwankuje a w punkcie działa dobrze.

 

Proszę o pomoc

 

Dzięki

To jest wina tylko i wyłącznie pilota,spotkałem się już z tym.Po prostu kleją się te gumki w pilocie i dlatego tak się dzieje.Rozbierz pilota i przemyj go wilgotną szmatką nasączoną spirytusem lub wódką i niech wyschnie zanim go złożysz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Trochę to dziwne ale sprawa tkwi w położeniu dekodera.

Dekoder miałem ustawiony na odtwarzaczu DVD i wtedy się pojawiały te dziwne przeskoki kanałów i nawigacja po menu. Ale gdy dekoder oderwałem od odtwarzacza wszystko wróciło do normy. Może mi ktoś wyjaśnić o co tu biega???? Sprawdzałem kilka razy na odtwarzaczu - problem podniosłem i położylem w inne miejsce - brak problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem już się rozwiązał, przeczytaj posty zanim coś napiszesz. Nie miałeś racji i Twoje rozumowanie nie był logiczne, bo usterka nie występowała ciągle tylko w danej syatcji. Zanim poradzisz to pomyśl. Dodam też, że piloty posiadające ślady ingerencji nie są wymieniane, a przy zwrocie sprzętu może zostać naliczona kara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...