Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;) Właśnie zaktualizowałem dekoder ręcznie ;) Aplikacja IPLA działa bardzo dobrze na necie 2mb (WiMax Netia) Jest jeszcze coś w stylu "Strefa Abonenta" ale czekam już 10 min i zero reakcji ;) Cały czas pokazuję okienko ładowania . Według mnie , dobry krok ze strony CP :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym (tj. 7 marca 2012 r.) na satelicie umieszczone zostało nowe oprogramowanie dla wybranych dekoderów HD 5000.

 

Aktualizacja dotyczy tylko ograniczonej partii dekoderów, których numery modułów zawierają się w przedziale od 1748724632 do 1748777711, pozostałe dekodery powinny mieć nadal wersję softu 1.40.1.5.

 

Nowa wersja oprogramowania -1.60.1.5

•wprowadza nową funkcjonalność IPLA po podłączeniu dekodera do Internetu,

•wprowadza nową funkcjonalność Strefa Abonenta,

•modyfikuje interfejs użytkownika umożliwiając nawigację po dekoderze i dostęp do IPLA i Strefy Abonenta.

Jak zaktualizować oprogramowanie:

 

Aby zaktualizować oprogramowanie należy przejść do Standby na kilka minut lub ręcznie wybrać z Menu dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, dają najpierw dla części żeby jak coś nie pójdzie nie było masowych wycieczek do APSów po wymiany. Muszą przetestować jak działają nowe usługi na różnych konfiguracjach netu u abonentów. Jeżeli IPLA działa tak jak na ich dekoderze DVB-T to z bólem serca muszę stwierdzić, że TVN Player na Nboxa to jakaś pomyłka. Cały netVOD chodzi jak krew z nosa w porównaniu do IPLI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jeżeli IPLA działa tak jak na ich dekoderze DVB-T to z bólem serca muszę stwierdzić, że TVN Player na Nboxa to jakaś pomyłka. Cały netVOD chodzi jak krew z nosa w porównaniu do IPLI.

Kolego, chyba na jakims wadliwym egzemplarzu testowales TVN Player :lol:, u mnie smiga az milo, wiec nie wiem skad ten negatywny komentarz z twojej strony. :D

 

Co do IPLA, cienko to wyglada ze strony graficznej, nie wiem jak technicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jeszcze nowego softu i dekoder póki co nie jest w ogóle widoczny na liście urządzeń podpiętych do routera. Jeśli możesz na chwilę wyłączyć filtrowanie, sprawdź w routerze listę klientów LAN, po czym włącz filtrowanie z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...