Jump to content

giena1977

Users
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About giena1977

 • Rank
  Niedoświadczony

Metody kontaktu

Informacje o profilu

 • Hobby
  Muzyka,sport
 1. Panowie, nie wiecie co dalej z tym pakietem elastycznym 1 z 3 w IPLI? Miałem ustawiony dla dzieciaka pakiet Ipla Dzieci i od kilku dni jest zakodowany... Doszedł ktoś z Was czy można to jakoś obejść, odblokować (oczywiście bez dodatkowych opłat), czy może to już definitywny koniec darmowego pakietu 1 z 3 dla abonentów Plusa?
 2. giena1977

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Kolejna umowa przedłużona. Było 15/3, (opłacone 6 okresów rozliczeniowych, wypowiedzenie). Teraz 12/3 plus darmowe dodatki... czyli standardowo Konsultant OK, wszystko sprawnie, bez zbytecznego nawijania.
 3. giena1977

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  To masz tego trochę Ja tylko 5 i co z tego, że kod odnowią, jak i tak w salonach nie ma nagród...Można chodzić dziesiątki razy i słuchać - że "nie ma", "kurier już był", ""pod nr telefonu nagród nie zamawiamy" itd, itp...W większości salonów robią wszystko, żeby pozbyć się "intruzów" bo nie ma z nich prowizji, a dla nich to dodatkowa praca...niestety.
 4. giena1977

  Graliga.pl - nagrody i kody IPLA

  Na pewno tak nie jest, przynajmniej u nas. Kilka razy w tygodniu odwiedzanie punktu....oczywiście gadka, że nagrody nie doszły, kurier już był itp...Im dłużej konkurs trwa, tym klienta traktuje się z większą olewką...Dziś będąc w rozjazdach odwiedziliśmy 7 punktów w 3 miastach i odebraliśmy tylko kilka nagród...
 5. giena1977

  PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów CP

  Kolejne szybkie przedłużenie umowy z CP. Akurat dziś minęło 6 miesięcy (z 12) poprzedniej umowy, złożone wypowiedzenie. Szybki telefon sprawdzający, czy już dotarło... Nowa umowa 15/3. Trzy miechy za 0 zł, to samo VOD. Eleveny i HBO miesiąc za free, ale Umowa wchodzi w życie od 22 lipca, więc VOD, Eleveny i HBO "poświecą" o miesiąc dłużej
×