Skocz do zawartości

Dekoder HD5000


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli wyświetla ci się błąd 04 to jest źle włożona karta do dekodera.Wyjmij ją i włóż na nowo tylko wyłącz dekoder z sieci.Ustaw na 23 kanał,aktywacja powinna być do dwuch,trzech godzin,jeśli po tym czasie nie będzie aktywacji to przejdź na kanał 49 bo teraz się pozmieniało.Ale jak ci mówili w APS że na 23 to może tak teraz jest,bo przedtem było na 32.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta jest dobrze włożona, gdyż przy innych konfiguracjach pojawia się, że problem z kartą lub brak karty. Jakieś 6 h temu znów dzwoniłem na infolinie i poinformowano mnie, że w ciągu 48h takie rzeczy mogą się dziać, aczkolwiek po kolejnym ponowieniu sygnału powinno załapać w 1-2h. Jak dotąd nadal nic. Istnieje taka możliwość, że poprzedniemu właścicielowi dekodera i karty zablokowano dekoder np. z przyczyn nieopłacania abonamentu, a teraz system nie może sobie szybko poradzić z przywróceniem sygnału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, to wychodzi na to, że mam dużego pecha jeśli drugi pod rząd okaże się wadliwy. Cały czas mam nadzieję, że jutro rano włączę tv (oczywiście dekoder cały czas włączony na 23)

i nie zobaczę już błędu 04. Wczoraj na infolinii powiedzieli mi, że w tym dniu było dużo aktywacji, więc może system nie wyrabia jak powinien, no ale już prawie 30 h czekać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wznowiłem połączenie przez ICOK i postanowiłem włączyć TV. Motyw dźwiękowy z kanału Dla Abonentów był najsłodszą melodią jaką ostatnio usłyszałem. UDAŁO SIĘ :) Jeszcze jest jedno "ale", a mianowicie nie odbieram części kanałów (w większości HD: Polsatu HD, TVP HD, AXN HD itp.) Jest napis brak sygnału z anteny... Większość kanałów odbieram. Podejrzewam, że trzeba poruszać anteną trochę i może sygnał się złapie, ale jest ona stabilnie przymocowana, więc trochę dziwne. Ale co by innego... Jak wczoraj miałem jeszcze poprzedni dekoder HD 5000 to też tych programów nie odbierałem.

(P.S. dziękuję wszystkim za pomoc)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pewien problem.

Mam dwa dekodery- HD 5000 i Mini 100. Mam je podłączone do jednego konwertera. Na HD5000 moc sygnału 100%, jakość ok. 60%. Obraz nie zacina się itp. Na M100 jednak jakość sygnału waha się - 60%/40%... I cały czas zacina się obraz lub co 1 sek. jest komunikat o braku sygnału z anteny... Wiecie czemu tak się dzieje? To nie wina konwertera bo jak podłączę na odwrót to jest tak samo na M100. Kabel - nowy. Wejście przy dekoderze?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...