Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie pomocy. od wczoraj dekoder dziwnie działa. Reaguje na przyciski z opoznieniem. Tzn powiedzmy oglądam, dam kanał wyzej to ok, ale odrazu potem kanału wyzej nie zaskoczy, ja naciskam a kanał przełącza sie dopiero po kilku sekundach, to samo z ciszej głośniej. Dodam że pilot i bateria jest ok, ponieważ diodka na tunerze reaguje odrazu na nacisniecie w kazdym przypadku, tylko że reakcja jest dopiero pozniej. porbowalem wrocic do ustawien default ale nic to nie dało. co moze byc ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prosba o ratunek i pomoc, moze ktos to juz przerabial, odlaczylem dysk usb WD320 od dekodera i chcialem go wyzerowac a tu zonk!!! system widzi go w panelu sterowania sprzet sie instaluje , ale nie widac partycji, Probowalem pod linuxem ale jest tak samo, Chcialoby sie odpalic starego dosowego fixdiska, ale poid wingroza i usb nie odpali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie mam łącze radiowe,mam na dachu antenę,nie mam gniazdka przewód wychodzi ze ściany i zakończony jest wtyczką która pasuje do gniazda ethernet w dekoderze ADB 2850ST

Właściwie to niepotrzebnie Ci zamieszałem w głowie. Ceny najtańszych routerów są niemal równe cenom switchy, a switcha i tak musiałbyś kupić. Router dodatkowo będzie miał pewne zelety, które mogą bardzo ułatwić sprawę w przypadku komplikacji (np. gdy dostawca internetu montując sprzęt u klienta zakłada do niego hasło, którego nie chce podać).

Router który kupisz musi mieć (jak już wspomniał @faeton) gniazdo WAN i gniazda LAN (najczęściej jest ich 4). Router podłączasz wpierw do komputera i konfigurujesz go. Później możesz już podłączyć pozostałe urządzenia i komputery do gniazd LAN, oraz ISP do gniazda WAN. ADB 2850 też wymaga skonfigurowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieniłem tnk na tnk hd, po zeskanowaniu satelity wszystko byłoby ok, gdyby nie brak kanałów z transpondera 10834.00, a są to: AXN, Da Vinci Learning, Disney XD, BBC HD (pozostałe z oferty TNK HD znalazłem). Jak miałem Technisata Digit S2-CD, to mogłem zobaczyć dokładne parametry danego kanału, częstotliwość, jego sygnał, jakość itp., a w dekoderze ADB 2850ST nie mogłem znaleźć takiej opcji, a komuś się udało? i czy ktoś miał podobny problem z ww. kanałami?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

nosze sie z zamiarem kupna tego tunera. Jednak waham się z powodu braku wyjść audio RCA. Często słucham radia z satelity i stary tuner polsatu podłaczałem do wzmacniacza wieżowego(nie ma on wejścia SPDIF). przejściówka SPDIF-RCA kosztuje tyle co ten tuner. Czy jest jakaś inna możliwość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...