Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Abcde-Przełącz sobie na pilocie wyjście hdmi * i 3,i zobacz czy z euro będzie sygnał.Już parę razy pisałem,że jest albo euro włączone,albo hdmi.Nie ma,że podłączy euro,a będzie sygnał włączony hdmi i będzie przez euro sygnał szedł.Sprawdzałem to,więc wiem na 100%.Jak idzie sygnał przez euro to na hdmi nie ma sygnału i na odwrót,chyba,że na twoim dekoderze jest inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam co pisze kolega wyżej ja np miałem podłączony na 3dni pod euro bo nie wiedziałem jak ustawić HDMI przekładałem wejścia końcówki na zmianę i nic śnieżyło . Kabel euro był odłączony od tunera ale był wpięty w TV przypadkiem odłączyłem i był obraz... . I jak piszą wyżej rozdzielczość możesz zmieniać wpierw na pilocie * a potem chyba od 3 dalej lecisz jak Ci pasuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie działają oba na raz bo też to sprawdzałem. Tylko użytkownik wyżej się martwił czy jak podłączy przez euro to mu zadziała, czy będzie musiał przestawić z hdmi na euro. Napisałem, że przez co podłączy to mu zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ten dekoder od trzech miesięcy i jestem zadwolony, ale chciałbym się poinformować w kilku drobnych mankamentach. Po pierwsze przy uruchamianiu wyskakuje na kilka sekund informacja o problemie HDCP .Po drugie czasmi p[beep]sa ekran na ułamek sakundy i po trzecie czasami też przerywa dzwięk. Dekoder podłączony przez kabel HDMI, dobrej jakości. Telewizor Sony Bravia Kdl40v5800.Czy ktoś z Was zauważył podobne mankamenty. A może znacie sposób na ich rozwiązanie. Dodam jeszcze że dekoder leci z najnowszym softem i TVP Historia i tv Kaszubska odbiór normalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie oprogramowanie.Ja mam czasami dźwiękowe klimaty.Zarejestrowałem się na forum n.Jest tam wątek hydepark-pytania do tomasza berezowskiego i wątek tnk hd .Zadałem mu parę pytań.Raz na jakiś czas wpada i odpowiada na pytania.Jest to członek zarządu n od praw technologicznych.Także siedzę tam od jakiegoś czasu i czytam,co nowego.Na pewno szybciej tam dostaniecie odpowiedź niż tu na techniczne pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do forumowiczów , czy jak włączacie telewizor i macie nastawione w tv na wejście HDMI , a następnie włączacie tuner ADB 2850ST to odrazu wam się pokazuje obraz na telewizorze czy musicie jeszcze nacisnąć na pilocie od telewizora przycisk TV/AV pytam tylko dlatego, że na moim telewizorze Panasonic muszę dodatkowo wcisnąć przycisk TV/AV aby pojawił się obraz , podobno tylko w samsungach nie trzeba tego robić i obraz pojawia się od razu z chwilą włączenia tunera ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak nie ma jakbyś chciał,tylko jak przez euro pójdzie sygnał,to tak będzie.Ja mam philipsa i tylko jakbym miał sprzęt philipsa,to po włączeniu np-dvd przełączy mi się tv od razu na obraz z dvd po hdmi.Ciekawe,czy w samsungach tak się wszystko przełącza. Na forum n czytałem,że od 20 października mają dać bezpłatny pakiet jak w tnk sd te programy darmowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...