Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Problem się częściowo rozwiązał, ponieważ złapałem TVP Historia z tv naziemnej, u mnie też wyskoczyło " TEST TVP Historia" , szczerze mówiąc, nie wiem o co chodzi :/

 

Mam pytanie: Jak przełączyć się na oglądanie DVB-T na tunerze TNK HD. Znajduje mi kanały naziemne ale nie wiem jak można je obejrzeć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem TNK HD, podłączyłem pod monitor przez HDMI, ale niestety monitor ten nie ma głośników, ani wyjścia na głośniki.

Teraz mam takie pytanie. Jak mogę podłączyć dźwięk pod zestaw głośników, które mają tylko wejście na minijack'a 3,5mm ?

Czy istnieje możliwość wypuszczenia dźwięku przez optyczne do 3,5mm ?

 

Przypomnę, że dekoder->monitor jest podłączony przez HDMI (w trybie DVI).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testował ktoś z Was TNK HD, ale przez złącze euro? Jak wygląda sprawa z programami HD, czy one są skalowane i da się oglądać, czy jest to bardzo złe rozwiązanie o wiele gorsze niż typowy program w SD, który nie ma skalowania? Pytam się, ponieważ zastanawiam się nad kupnem TNK HD, ale obecnie nie mam TV HD, tylko monitor, do którego mam wpięty tuner zewnętrzny, a obecnie TNK SD podłączam przez euro i chinch video oraz dźwięk (z euro -> kable video oraz dźwięk stereo). Nie wiem czy TNK HD w taki sposób będzie działała poprawnie, a programy HD przeskalują się czy po prostu nie będą działały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie wiem skąd weźmiesz dźwięk-z euro moznaby było,ale tylko sygnał idzie przez jedno wyjście.Hdmi albo euro.Także cienko.Jakby puszczał razem cyfrowe i euro,to byś z euro ciągnął.Z optycznego jedynie,ale nie wiem jak działa.

 

a takie coś?

 

http://www.kabelek.pl/p,pl,606,przewod+ ... +0-5m.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak samo jak z sd będzie obraz bez żadnego skalowania.Ja miałem jakiś czas podłączony stary typ tv.Z euro będziesz mógł normalnie oglądać wszystkie programy nawet na starym tv bez problemu.Tylko najpierw przełącz wyjście,żeby ci z euro sygnał leciał.jak przełączyć masz w instrukcji także spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informację. Ja jeszcze nie zakupiłem TNK HD, mam dopiero taki zamiar i z tego względu moje pytanie, czy reszta programów w ogóle będzie działać z tego pakietu HD czy po prostu najpierw TV musiałbym zmienić. A można przełączyć wyjście na euro, jeżeli nie ma możliwości podłączenia HDMI? Czy najpierw muszę ten tuner zabrać do kogoś, kto ma HDMI i tam przełączyć na euro?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kanale 155 csb mi działa muzyka leci.To jest tv radia kaszebe.W sprawie dekodera-Nie pamiętam już jak jest jak go z kartonu wyciągasz,jak jest ustawiony,ale chyba na euro.W tym dekoderze jest tak,że albo sygnał gdzie przez euro albo hdmi.Nie idzie i tu,i tu.Na pilocie od dekodera przełączasz.wciskasz * i 1 i tuner puszcza sygnał przez euro.Możesz wszystkie programy z pakietu oglądać przez euro bez problemu te hd też.dwa wyjścia są hdmi i euro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...