Skocz do zawartości

Dekoder ADB 2850ST TNK HD


Rekomendowane odpowiedzi

Pytasz bo chcesz mieć TVP historia? Z tego co kojarzę to chyba nie ma jej na liście, na początku TnK HD jej nie zauważyłem a zwróciłem na to uwagę.

 

Astra jest dodana do listy ale genralnie wyszukiwanie jest mocno ograniczone. Poza tym mam nadzieję że masz na tej 60 zeza a nie monoblock, bo na tej czaszy monoblock 6stopni nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@symt

przeczytaj dokładnie jeszcze raz całą dyskusję o nRadio, nie musisz mieć netu aby słuchać radia satelitarnego.

Ja czytałem całą dyskusję o nRadio i nic z tego nie rozumiem :D ,może po prostu jestem przemęczony.Nie mam neta.Proszę napisz krok po kroku jak uruchomić radio z satelity.

 

wejdź w ustawienia i skonfiguruj sobie połączenie, wpisz stałe IP (np. 192.168.2.1, maska 255.255.255.0, bramka 192.168.2.2) i nRadio powinno działać. Tak przypuszczam bo ja net mam i po tych ustawieniach wszystko śmiga ale słyszałem, że rzeczywiście jak nie ma skonfigurowanej karty sieciowej to nRadio się nie ładuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"...Jak podaje ADBm (http://media2.pl/media/67066-adb:-dekod ... iroom.html) możliwości rozwiązania Telewizji na kartę HD pozwalają na rozszerzanie funkcjonalności o kolejne usługi, takie jak multiroom, który będzie dostępny we wrześniu 2010 roku. Funkcja ta, umożliwia oglądanie programów na różnych telewizorach i w różnych pomieszczeniach. Wraz z wprowadzeniem tej funkcjonalności, nastąpi bezpłatna aktualizacja oprogramowania..."

Czy wiadomo już czy opcja ta już działa i ewentualnie czy orientuje się ktoś jak będzie przesyłany sygnał do drugiego tv oraz jak z przełączaniem kanałów na drugim tv???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oklepane tylko głupie,

 

pytanie powinno być jaka jest jakość kanałów SD na twoim telewizorze? bo to nie od dekodera zależy jakie wrażenia wizualne zafunduje Ci telewizor tylko od samego telewizora, co do dekodera skoro ma wystarczający procesor do kanałow HD to czemu miałby nie sprawdzić się z SD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom z założenia jest opcją pozwalającą na oglądanie różnych programów na kilku telewizorach. Ale na multiroom w TNK HD będziemy czekać chyba jeszcze długo, o ile w ogóle się pojawi. Z tego co mi wiadomo, to ITI pracuje nad multiroom'em w telewizji n. Ma on działać z wykorzystaniem dekodera od TNK HD, tzn. jeśli ktoś ma n i dekoder Turbo będzie mógł sobie dokupić dekoder ADB 2850ST i oglądać kanały z n na 2 telewizorach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiroom jest już gotowy technicznie. Obecnie trwa tworzenie "przyjacielskiego" oprogramowania dla użytkownika.

Sam Tomasz Berezowski z ITI przyznał, że miał problemy z konfiguracją i obsługą multiroomu.

Poczekajmy jeszcze chwilę - szykuje się naprawdę fajny i co najważniejsze dopracowany produkt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oklepane tylko głupie,

bo to nie od dekodera zależy jakie wrażenia wizualne zafunduje Ci telewizor tylko od samego telewizora

Jesteś pewny tego?

 

Ryzykuję takie stwierdzenie bo widziałem już chyba wszystkie dekdoery HD na rynku i moge stwierdzić śmiało że najwięcej zyskuje się na zakupie dobrego telewizora który odpowiednio przerobi sygnał. Szatkowanie, pikseloza to domena kanałów HD, kanały SD mają z HotBirda bardzo przywoitą jakość (może poza tymi włoskmi puszczanymi na minimalnym bitracie i niskiej korekcji, żeby zaoszczędzić) i każdy nowy dekoder pozwoli na odbiór w zadowalającej jakości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Mam taki problem-do dekodera ADB(2850ST)podpiąłem nowy dysk zewnętrzny Samsunga 1,5 TB i na ekranie pojawił sie napis,żeby podłączć urządzenie które ma nie mniej niż 80 GB.Dla porównania po podłączeniu dysku o poj.500 GB dekoder chce dysk formatować czyli tak jak powinno być.Więc dlaczego tego samego nie chce zrobić z 1,5 TB ? Czyżby był zbyt duży?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...