Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy mam takie nieco naiwne pytanko ale serio nie wiem: co dzieje się kiedy wyjdzie data ważności "Pakietu Bez Opłat" Po ostatnim doładowaniu mam go ważnego do końca 2013 roku a co później jeśli nie doładuję? Stracę dostęp do tvp1, tvp2 czy np. tvn? Z reguły doładowywałem TNK HD raz na 6 m-cy i nigdy u mnie "Pakiet Bez Opłat" nie tracił swojej ważności więc nie bardzo wiem co się dzieje kiedy wychodzi jego data. Z góry dzięki za podpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie używałem swojego modułu TnK HD chyba z rok. Właśnie włożyłem do dekodera i już po minucie otrzymałem wiadomość tej treści: włącz pakiet 77 kanałów za 29 zł/mc, otrzymasz HBO na 6 m-cy za 0 zł., ważne do 30.12.2013.

Co to wróży? To ma być propozycja przejścia na nc+ MIX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po roku chciałem doładować konto na miesiąc, ale nie mogę się dostać na: https://ssl.telewizjanakarte.pl/tnk_hd/ ... owania.php w celu sprawdzenai numeru konta. Gdzie można sprawdzić numer konta. Kiedyś było tez w ADB 2850ST w menu, ale albo znikło po aktualizacji albo nie wiem gdzie szukać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy kanał stworzono specjalnie na wyłączność TNK HD Polsat 2 HD.

 

To już taka tradycja. A pamiętacie TVP1 HD przez rok na wyłączność w n ? Był tak samo HD.

 

Nie wiem co tam za ''[beep]le'' pracuja no ale cóż najwidoczniej oni mają we krwi ''wprowadzanie ludzi w błąd'' ;-)

 

Czyli w skrócie: konsultanci :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam problem. Korzystam co jakichś czas z usługi TNK HD, dekoder ADB 5800 ( ten biały). Niestety cos mu sie tam zrobiło i wciąz na okrągło napis test. Nie pomagaja restarty. Gdzie to mozna naprawić , dodam ze juz dawno po gwarancji. Czy jakas firma sie tym zajmuje pogwarancyjnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że naprawa Cię pociągnie. Jeżeli masz dekoder z serii BSKA, to pewnie taniej (a nawet jeśli nie taniej to korzystniej) wyjdzie kupienie przerobionego na Enigmę BSKA lub BSLA i dalsze korzystanie z twojej karty (będziesz potrzebował wyciągnąć z karty klucz RSA, pomogą na innym forum).

 

Jeżeli jednak chcesz naprawiać, to serwisem zajmuje się firma skymax: www.skymax.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kondensatorów to jakieś 20zł maks więc nie majątek....Wgranie E2+ kluczyki to jakieś 30zł+wysyłka no maks 50zł a tuner zyska o wiele ciekawsze funkcje niż na orginalnym sofcie.I nie mówię tu o piraceniu ale o np: własnym sortowaniu kanałów.Można dodać dysk usb i nagrywać Mozna zmienić wyświetlacz na ten od BSLA i mieć zegar;) ogólnie jest pełno opcji.Kondziory rozpiska jakie padają w sieci jest.W serwisach rtv w wielu miastach idąc z dekoderem jest duża szansa ze wrzucą nowe kondziorki.

Ja dziś dostałem moj 2 nbox właśnie BSKA z wyświetlaczem od czarnego i dodatkowo wlutowanymi kabelkami do hdd sata+ zasilanie.I nie żałuję wymiany na e2;)Jak masz więcej pytań możesz też na PM stuknąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pomoc - tydzień temu doładowałem TNK kwotą 20zł i przez 2 dni wszystko było ok,po tym czasie kanały np TVP1, TVP2, TVN zniknęły (kanał nie w mojej ofercie). Kanały typu TVN Turbo, Eska Tv,Disney są. O co może chodzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...