Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Zmieniło się w ostatnim czasie coś w ofercie TnK HD?

Mam dekoder Opticum X8 HD.

Wszystko zaktualizowane na bieżąco.

 

Wczoraj wyskoczyło okienko o wyszukiwaniu kanałów,nowa lista czy coś....

Przeskanowało i niemam dostępu do płatnych kanałów.

Co ważne to w tym miesiącu "jadę" na darmowym czyli powinienem mieć dostęp do co najmniej TVP1 TVP2 itd. zgodnie z :

*** Kanały dostępne w Pakiecie Bez Opłat aktywnym dla Użytkownika każdorazowo przez okres 1 miesiąca po wygaśnięciu Dostępu do Pakietów, które Użytkownik uprzednio doładował.

 

W chwili obecnej nie mam w ogóle dostępu do tych kanałów i na ekranie pojawia się standardowy monit o braku dostępu.

W kuchni mam drugi dekoder i tam jest wszystko opłacone i problemu nie/ma.

Patrzyłem czy z Astry odbiera mi darmowe polskie i jest ok.

 

Opłacone miałem do 20 października.

Czyli darmowe powinienem mieć dostępne do ~20 listopada.

Mamy 3 listopada....

 

==================

coś jednak pochrzanili...

Musiałem pisać do Nki i ponownie przysłali ustawienia.

Wygląda na to,że zmienili mi jakimś cudem z karty na abonament...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość zdzichu smietana
Dzisiaj zadzwonił do mnie konsultant i zaproponował Comfort+ za 29,00 z umową na 12 miesięcy. Zastanawiam się czy w to wchodzić, bo raz, że muszę podpisać cyrograf, dwa, że nie ma możliwości powrotu do prepaida, a trzy że w zasadzie to z bonusowych programów interesuje mnie tylko National Geo.

Wchodzić czy też nie- oto jest pytanie?

 

jak udalo sie wam dostac taka oferte tj. 29 zł za comfort+ ? normalna cena to 39, schodza w koncu na 29, ale z wlasnym dekoderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zdzichu smietana
To jest oferta NC+ Mix (http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus). Przy umowie na czas nieoznaczony cena to 39 zł / mies. Przy umowie na 12 miesięcy - 29 zł miesięcznie.

 

no tak, ale czy mieliscie wymog posiadanai wlasnego dekodera ? bo to jest dosc kluczowe, nie chce kupowac skrzynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz zamontować czaszę z konwenterem za oknem - do tego kupić dekoder i kartę. Na przykład NC+ mix za 99zł http://ncplus.pl/oferta/nc-plus-mix . W ofercie masz dostęp przez miesiąc do kanałów http://ncplus.pl/sklep/promocje/zestaw-platinum-box-99 Po miesiącu musisz się zdecydować na podpisie umowy na dowolny pakiet patrz punkt - krok 3 na tej stronie: http://ncplus.pl/oferta/nc-plus-mix - najtaniej ci wyjdzie pakiet Comfort za 29 zł miesięcznie za te kanały co tu http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixcomfortplus lub Universe za 49 zł http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixuniverseplus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo czekamy na pojawienie sie kanalu dla najmlodszych czyli Mini Mini+ HD ,Planete + HD ,juz o Polsat HD nie wspomne powinien byc juz dawno.Moze jakis prezent na swieta i dodacie nam te oto kanaly ,bo ostatnio chyba zapomnieliscie o abonetach TNK HD zadnych nowych kanalow tylko zabieracie ,czekamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po kilku miesiącach odpaliłem swój moduł TNK HD, po kilkunastu minutach dostałem smsa z propozycją przejścia do ncplus mix. Oczywiście nie zrobię tego, gdyż TNK HD to najlesza oferta i można raz na rok ją doładować by działała. Ponadto za 29zł, które mi proponują to i tak mam już pakiet w ncplus, więc czekam do kwietnia zobaczę za ile będą mnie chcieli zatrzymać.

TNK HD jest dla mnie nieśmiertelne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego sms-a nie dostałem, ale podobny. Bez HBO i oferta tylko do 30.11.2013. Rok się kończy, wyniki słabe, szukają łosi.

 

A ja się zgadzam z piracikiem i swojego sprzętu TNK HD nie zmigruję o ile nie dostanę na PIŚMIE, że będę mógł wrócić do TNK HD. Tym bardziej, że właśnie odpaliłem Świat HD z tymże HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ile nie dostanę na PIŚMIE, że będę mógł wrócić do TNK HD.

Do mnie dzwonili i zapytałem się co po tych 12miesiącach to Pani powiedziała, że mogę wrócić do tego co mam obecnie.

Nie dajcie się nabrać, z nc+ mix do TNK HD i NNK nie ma już powrotu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja napiszę co jest w umowie ponieważ takową zawarłem i przechodziłem z modułu nnk:

jeden z punktów regulaminu mówi że środki zgromadzone na koncie użytkownika prepaid zostają zredukowane do zera a następne zdanie mówi że przejście z oferty prepaid do oferty nc+mix jest procesem nieodwracalnym chyba żeCyfrowy dom lub firma świadcząca usługę nc+mix postanowią inaczej.

Czyli wynika z tego że jak narazie informacje konsultantów o możliwym powrocie do ofert prepaid można sobie między bajki wsadzić.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się nabrać na to co wciskają, bo to zwykła umowa gdzie podpisujesz zobowiązanie a tutaj jesteś wolny jak ptak to ty decydujesz kiedy Płacisz, w tej Chwili nawet jeden z Dystrybutorów w Zgierzu nie poleca tego Mixa, warto zostać przy tym co się ma obecnie, choć w zamian za te Cztery kanały nPremium powinni dać też 4 Canal + a dali tylko 2 w tym nie zbyt ciekawe znacznie więcej się dzieje na Głównym Canal + i dwóch Filmowych Film i Film 2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...