Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Oto co odpisał mi doradca NC+ z ich forum:

Witam,

 

satkurier.pl to serwis niezależny. Nie odpowiadamy za pojawiające się tam informacje. Kanał Trace Urban, nie znajduje się w ofercie telewizji na kartę HD. Nie ma w niej także kanałów Polsat 2, TV6 i Polsat HD. Jeżeli nastąpią zmiany w ofercie, przekażemy taką informację m.in. poprzez forum.

Oficjalna, aktualna lista kanałów znajduje się na stronie http://telewizjanakarte.pl/tnk_hd.

Pozdrawiam,

nc+_przedstawiciel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzwoniłem do biura obsługi w sprawie nowych kanałów (wówczas) polsat sport news itp to jak zwykle nikt nie wiedział o tym aż ty nagle się pojawił dziwne prawda to dowodzi że na infoliniach itp pracują ludzie niekompetentni studenci którzy sobie dorabiają a o telewzji nie mają zielonego pojęcia niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj 12 grudnia pakiet bez opłat cam TNK HD i jak narazie POLSAT HD,POLSAT 2 ,TV6 i POLSAT SPORT NEWS działa także może nie jednak bład uprawnień a moze promocja jakaś aby może choc 20 zł na rok doładować aby te cam-y pojawiły sie jako aktywne ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SatExpert rozumie ze będą te kanały w pakiecie bez opłat na stałe jak piszesz w swoim artykule na SatKurier.pl ???

 

https://satkurier.pl/news/93839/pols ... i-nnk.html

Tak :) jakby miałybyć w Domowym HD, to byłyby tam od początku :) poza tym do pakietu bez opłat przenieśli Polsat Biznes i Polsat Sport News, więc to nie może być przypadek ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie przeglądałem całego wątku, bo jest tych postów za dużo ;p no i jestem leniwy :D więc wybaczcie ;)

 

Mam takie pytanie:

 

czy na ten moment jest w ogole jeszcze jakaś opcja by przejść z mojej TNK SD na TNK HD? Czy już raczej powinienem zapomnieć o tej ofercie?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za lenistwo to tu dają ale ostrzeżenia :)

 

Z TNK SD nie masz możliwości migracji do TNK HD za to możesz do Smart HD+.

 

TNK SD to sama karta działająca w czytniku dekodera natomiast TNK HD to karta sparowana z modułem CI+, działająca w dekoderze ze złączem CI lub CI+.

 

https://ncplus.pl/sklep/promocje/smarth ... RT-HD-plus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...