Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

Cos tu nie hallo zakodowali Canal +1 HD zostal tylko Canal+ Family HD a Canal +Sport HD jak nie bylo tak niema ,poprostu nie wywiozuja sie z tego co obiecali nie ladnie .Wramach rekompensaty chcemy Canal + HD przez miesiac :D

Bo tych kanałów w pakiecie Extra HD nigdy nie miało być. Mieli je tylko Ci co wykupili przed 11 maja dostęp do Famili, skończył się dostęp do Famili i zniknęły kanały Canal+. A tu cytat: " Jednocześnie z dniem 11.05.2015r Spółka, wyłącza możliwość wykupienia doładowania na dostęp do kanałów Canal+ Family i Canal+ Family2.

Dla wpłat/doładowań zrealizowanych przed dniem 11.05.2015 r., w związku ze zmianami wdrożonymi przez nadawcę kanałów Canal+, Użytkownikom będzie udzielony dostęp do kanałów Canal+ Family i Canal+ Sport. Dostęp do kanałów Canal+ Family i Canal+ Sport będzie udzielony na okres na jaki Użytkownicy wykupili dostęp do kanałów Canal+ Family i Canal+ Family2."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umiemy czytać ze zrozumieniem!!! NC+ nie wywiązuje się z tego co obiecali. Mimo opłaconego pakietu z Family/2 do 06.07.15r. od wczoraj z paczki C+ świeci tylko Family a dostępu do C+ Sport jak nie było tak nie ma (po zmianach do wczoraj świeciły Family i C +1). Próba dodzwonienia się do centrum obsługi na 224307777 oczywiście skutkuje tylko słuchaniem muzyki za kasę za połączenie... (ponad 30 minut oczekiwania). Może ktoś z Satkuriera dowie się co jest grane z dostępem do C+ Sport i poinformuje o ustaleniach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co się dzieje z portalem NC plus jest komunikat o błędzie i propozycje aby spróbować później,przy kontakcie z biurem obsługi nic nie wiedzą o braku portalu NC oczywiście dzwonić na numer konsultanta który często proponuje przejście na abonament na dogodnych warunkach.Obecnie z braku możliwości korzystania z portalu NC został mi tylko POLSAT 2 ,tak wygląda promocja przygotuj się na więcej na co czekam od 5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy po wykorzystanym darmowym miesiącu w nc+ mix mogę przejść na prepaid, który oferuje TNK HD? Na stronie NC+ pokazuje tylko 1 pakiet, a gdy wpisuje dane karty + dekodera na stronie TNK HD to mi pokazuje:

 

Domowy HD nieaktywny

Premium HD nieaktywny

Pakiet bez opłat nieaktywny

 

co nijak ma się do obecnych pakietów oferowanych przez TNK HD... W ogóle nie aktualizują tych prepaidowych stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie mam Canal Plus Sport, a dziś zniknął Canal Plus Family. A mam wykupiony czas na kilka miesięcy jeszcze...

Coś zaczynają olewać pre-paidowców

Może rzeczywiście sat kurier zainteresuje się sytuacją?

ps. Wczoraj dodzwoniłem się do infolinii, po 30 minutach słuchania muzyki

miła pani przyjęła zgłoszenie, ale nic nie potrafiła powiedzieć

na infolinii tylko zbierają informacje, przekazują je dalej

 

Apelujmy do redakcji sat kuriera - może dziennikarz nam pomoże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tez włączyli po interwencji ale co z tego, skoro najlepsze ( LM i żużlowe GP ) przenieśli do Canal+. Wykupiłem pierwszy raz wszystkie pakiety tylko i wyłącznie ze względu na te transmisje i co ! Czarna d... Reklamacji nie przyjmują bo "nie gwarantowaliśmy zawartości kanału" :read: Stado baranów.

Ludzie ! Jak najdalej od tej platformy !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Kanały SD i tak są nadawane w proporcjach 4:3 tj. w rozdzielczości 720x576. Nadawanie panoramiczne polega na zwyczajnym rozciągnięciu obrazu, przez co uzyskujemy prostokątne piksele. W samym strumieniu jest przesyłana informacja w jakich proporcjach należy wyświetlić obraz. Jest informacja albo w strumieniu MPEG, albo w samym obrazie jako WSS.

W przypadku TVP ABC na satelicie któraś z tych właściwości albo obie nie jest przełączana do odpowiedniego trybu gdy nadawany jest materiał 4:3.

 

Zawsze można przełączyć proporcje ręcznie na pilocie. Gorzej z kanałami, które nadają w SD i materiały 4:3 emitują z pasami po bokach, zaniżając w ten sposób rozdzielczość, bo zamiast 720 linii w poziomie obraz ma tylko 540 linii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...