Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

@Barti nie masz racji z tym "działa tylko i wyłącznie z tym egzemplarzem tunera" bo wielu ludzi swobodnie używa kart tnk hd poza oryginalnym dekoderem (dekodowany jest prawie cały pakiet domowy bez żadnych zaklęć).

Hmm, a jakim cudem to robią, skoro karta jest parowana z dekoderem? Chyba, że robią to nielegalnie. :? Albo masz na myśli kanały z oferty "Smart HD". Te ostatnie faktycznie działają bez parowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uciąć dywagacje - po wyjęciu karty TNK HD z dekodera (lub modułu) działają te kanały, które dublują się z ofertą smartHD i nic ponad to. Legalnie, tylko co to za działanie? Już lepiej wziąć kartę smartHD zamiast tworzyć takie nieopłacalne kombinacje (płacisz więcej, oglądasz mniej, na własnym dekoderze przypuszczalnie nie odpalą się Eurosport i Disney XD, nie ruszy nic z pakietu Premium HD ani CANAL+ Family).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uciąć dywagacje - po wyjęciu karty TNK HD z dekodera (lub modułu) działają te kanały, które dublują się z ofertą smartHD i nic ponad to. Legalnie, tylko co to za działanie?

 

No cóż, skoro admin przyklepał, że oglądanie tnk hd w innym dekoderze jest legalne, to musi tak być :D

 

Już lepiej wziąć kartę smartHD zamiast tworzyć takie nieopłacalne kombinacje

 

Hmm, jeszcze niedawno na aukcjach chodziły tanie karty TNK HD "jako" smart HD - i chyba wszystkie zeszły, więc widać nie była to "taka nieopłacalna kombinacja".

 

PS a zaglądając na aukcje natknąłem się na nasz słynny BigSAT Golden 1 CR HD i w opisach na aukcjach nadal można przeczytać o smart HD+ :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w punkcie doładować tnk hd i niestety Pan powiedział że doladowania wstrzymane czyżby była podwyżka do tego? I nowa oferta?

Ja wczoraj byłem również w byłym punkcie n (obecnie nc+) i bez problemu (natychmiastowo i bez prowizji za dokonanie wpłaty) doładowałem moją kartę TNK HD, a w dodatku miły Pan włączył mi od razu pakiet Premium HD. Także nie musiałem się "bawić" w kody sms - by go włączyć. Podejrzewam, że doładowanie karty - zależy od chęci sprzedającego takie doładowania w punkcie, który prowadzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wygląda sprawa z Polsatem w Tnk HD? Jest w końcu, czy nie ma?

 

Zastanawiam się nad TNKHD lub SMARTHD, i mam pewne wątpliwości.

w TNKHD darmowe jest aż 12mc po doładowaniu, w SMARTHD tylko 1mc, ale za to więcej kanałów darmowych, w tym Polsathd, i tv4.

 

Czy można migrować póżniej, pomięzdy ofertami smarthd i tnkhd, czy możliwość jest tylko tnksd -> smarthd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał Polsat w TNK HD jest oficjalnie, ba nawet jest w TNK SD. To już ty musisz zdecydować czy TNK HD lub Smart HD. Aby uzyskać dostęp do oferty Smart HD musisz dokonać migracji z TNK SD lub kupić starter Smart HD. Z TNK HD nie ma możliwości migracji do Smart HD.

 

Podałeś plusy i minusy tych ofert, wybór należy do ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...