Skocz do zawartości

Telewizja na Kartę HD


Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam, mam pytanie i moze ktos bedzie mogl mi podpowiedziec. Chcialbym kupic karte TNK HD tak aby zakupic i aktywowac wszystkie trzy pakiety ktore sa obecnie w ofercie na stronie TNK HD w sumie za okolo 60 PLN. Niestety nigdzie nie oferuje sie tego typu kart natomiast wszedzie dostepne sa Karty Smart HD + w ktorych oferta programowa jest nawet w najwyzszym pakiecie o wiele gorsza. Czy wie ktos z uzytkownikow gdzie i czy mozna nabyc taka karte. Mam swoj modul Conax wiec potrzebna mi tylko karta. Przeszukalem Allegro, Ebaya itp i wszedzie oferuja tylko Karty Smart HD+. Bylbym bardzo wdzieczny za rade czy podpowiedz. Pozdrawiam Adrian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest towar deficytowy dlatego że jest tzw. pakiet "Bez opłat" działający 12 miesięcy od ostatniego doładowania, gdzie prawie "bliźniacza" oferta oferuje takie pakiet ważny 1 miesiąc.

 

Słabo szukasz. Wpisałem po prostu "ncam" na allegro i akurat jest jedna aukcja

http://allegro.pl/modul-n-cam-n-na-kart ... 09062.html

 

To nie jest oferta TNK HD tylko nCAM HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka odpowiedz. Wiec ja bardzo chetnie kupilbym taka karte z modulem. Problem w tym ze nie moge znalezc nikogo kto oferowalby taka karte z modulem ? Dlatego jesli ktos ma jakas rade gdzie sa dostepne te karty z modulem prosilbym o podpowiedz.

Witam. Nowe zestawy z modułem ncam HD oraz z 3miesięczną pełną ofertą NNK w cenie 199,99zl, dostępne są między innymi tutaj (ale bez sprzedaży w sklepie internetowym, tylko w wybranych sklepach):

http://www.euro.com.pl/tunery-telewizji ... n-hd.bhtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@proximus gdybym osobiście się nie pofatygował z "wycieczką" do w/w sklepu, to bym tu nie podawał linka do oferty NNK. A to, że w/w sklep nie zaktualizował ich strony z ofertą NNK, to ich sprawa. W sklepie RTV Euro AGD są do nabycia nowe, zafoliowane i nigdy nie otwierane ani nie aktywowane zestawy NNK z modułem ncam HD. Ponieważ NNK jest już trudno dostępna w sprzedaży, także jak zwał, tak zwał można nazwać to wyprzedażą. Przy czym powtórzę, że kupując NNK z modułem ncam HD, dostajemy nowy zestaw z 3miesięczną pełną ofertą w cenie oraz z 2letnią gwarancją na moduł z kartą NNK.

Ps. sprawdzone osobiście w sklepie RTV Euro AGD w Starachowicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...