Skocz do zawartości

Cyfra HD MIX


Rawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

... o BBC HD Pani powiedziala ze ten kanal omylkowo zostal zamieszczony w gazetce. Dowiedzialem sie rowniez ze rozmowy z nadawca zakonczyly sie niepowodzeniem. Wyglada na to ze BBCHD nie dolaczy do C+...

 

Według oficjalnych informacji BBC HD ma być, jedynie nie wiadomo kiedy, prawdopodobnie kilka tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie podniecajcie się tak tym BBC HD, to jest wersja skandynawska a nie brytyjska, całkiem inna ramówka w której są w 90% tylko seriale.

Kto się podnieca? Wersja brytyjska też nie zachwyca, program rozpoczyna się o 16 (mają wydłużyć chyba o 2 godz. ramówkę). Kanał tak jak TVP HD jest to mix. Mi osobiście pasuje ramówka, są seriale (lubię brytyjski humor), programy dokumentalne.

Pytanie tylko jak długo jeszcze będziemy musieli czekać by kanał znalazł się w C+?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mścisław

 

A czy w ogóle będą możesz to potwierdzić (z łaski swojej :) )

 

Szczerze! To o tym że TVP HD ma być dowiedziałem się przed chwilą z tego właśnie forum. U nas nie ma żadnej oficjalnej informacji, ale to nie znaczy że TVP HD nie będzie. Bo u nas jest taki obieg informacji, że czasami dowiaduję się o różnych rzeczach przez przypadek po kilku dniach od wprowadzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już chciałem aktywować sobie pakiet "HD MIX" przez "ICA" (25 złotych, to mniej niż prawie 400 złotych za "TNK HD", no i "TVP HD" zadziała bez problemu na moim "Globo HD S1" i to najprawdopodobniej z transpondera "Nki" :D - niniejszym pokazuję "TNK HD" "gest Kozakiewicza" :D!), ale zobaczyłem, że ten pakiet ma jakiś dodatkowy regulamin, który chciałem przeczytać, ale złośliwie nie chciał się wyświetlić :D ...

 

Czy ktoś mógłby mi go (tzn. ten regulamin) przybliżyć, tzn. przede wszystkim czy są jakieś restrykcje co do czasu na jaki trzeba go aktywować, czy wygląda to tak samo jak przy aktywowaniu pojedyńczych kanałów "hd"???

 

Dzięki z góry za informację :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...