Skocz do zawartości

Cyfra HD MIX


Rawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie nikt nie przymusza, ale WKURZAŁO mnie (i ciągle zresztą WKURZA !), że w "TNK HD" zmarnowano siłę, którą miała/ma wersja "SD" czyli pełną wolność użytkowania, praktycznie na dowolnym tunerze i zrobiono w zasadzie "Nkę" bez umowy, sądząc, że dając "TVP HD" przed mistrzostwami "zwiąże" się ze sobą masę ludzi, ale na szczęscie "Cyfra" i może "CP" też pokazały SIŁĘ i Panom z "ITI" "plan ratunkowy" "Nki" nie wypalił (ponawiam "gest Kozakiewicza" w ich stronę :D! ) :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 5*HD gratis do końca umowy, przed chwilą dzwoniłem do cyfry bo chciałem zmienić na HD MIX, więc zaproponowała mi konsultantka połowę ceny przez 10 miesięcy a następnie normalną stawkę, gdy powiedziałem że podobno można dostać z dopłatą 8 zł. poprosiła bym zaczekał po chwili powiedziała że nie ma takiej możliwości. Czy ktoś może potwierdzić że ma zmienioną opcje i płaci tylko 8 zł.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A czy z Pakietem podstawowym+ i Canalem+ mógłbym też mieć HD mix za 8 zł ? W sumie większość z tych kanałów mam, ale akurat Foxlife i NatGeo Wild nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) a ja rodzicom ustawilem promocje na 18 miesiecy

hd mix 0zl

canal + 0zl

hbo 0zl

 

komfortowy za 49.90 przez 18 miesiecy

pvr HD 0zl przez 18 miesiecy

 

fakt przedluzali umowe , i koles ktory zadzwonil mial przygotowana juz oferte tylko zapytal czy to mi- nam wystarczy :)

 

szok :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 5*HD gratis do końca umowy, przed chwilą dzwoniłem do cyfry bo chciałem zmienić na HD MIX, więc zaproponowała mi konsultantka połowę ceny przez 10 miesięcy a następnie normalną stawkę, gdy powiedziałem że podobno można dostać z dopłatą 8 zł. poprosiła bym zaczekał po chwili powiedziała że nie ma takiej możliwości. Czy ktoś może potwierdzić że ma zmienioną opcje i płaci tylko 8 zł.?

 

A czy ktoś z Was się pytał na jak długo te 8 zł., dzwoniłem drugi raz , wpierw ta sama gadka połowa ceny przez 10 miesięcy ble ble ble, więc ja na to że dwóch kolegów dzisiaj zmieniło opcje i 8 zł. podwyżki, więc przeprosiła i kazała czekać, po chwili się odezwała i mówi że jednak można za 8 zł. Ucieszyłem się i już miałem sie zgodzić ale coś mnie tknęło i zapytałem "te 8zł. to do końca umowy" i tu szok odpowiedź konsultantki " nie tylko 10 miesięcy a później normalna stawka" więc czy ktoś z Was dopytał ten istotny szczegół?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale skąd tam ten rabat?

 

Po lutym w polu "rabat" już nie ma -16,90 (darmowe 5xHD na czas trwania 13 miesięcznej umowy zawartej w promocji świątecznej) zł, a przed telefoniczną zmianą 5xHD na HD MIX w ICA zniżki miałem zgodnie z umową, do końca grudnia. Jakiś błąd w systemie, czy czegoś nie doczytałem?

 

 

Tak wygląda sytuacja według ICA

		naliczenie  rabat      do zapłaty
lipiec 2010 	128,70 	48,85 	79,85
sierpień 2010 	128,70 	48,85 	79,85
wrzesień 2010 	128,70 	16,90 	111,80
paździ. 2010     128,70 	16,90 	111,80
listopad 2010 	128,70 	16,90 	111,80
grudzień 2010 	128,70 	16,90 	111,80
styczeń 2011 	128,70 	16,90 	111,80
luty 2011 	    128,70 	16,90 	111,80
marzec 2011 	128,70 	0,00  	128,70
kwiecień 2011 	128,70 	0,00  	128,70
maj 2011 	    128,70 	0,00  	128,70
czerwiec 2011 	128,70 	0,00  	128,70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem maila do centrum obsługi w sprawie zamiany 5 HD na HD Mix, początkowo pani zaproponowała mi zniżkę, 8 złotych przez 8 miesięcy, odpisałem, że jeśli dostanę taką zniżkę do końca okresu minimalnego to biorę.

Wyrazili zgodę, więc ja również. Nie było żadnych problemów, ot wymiana uprzejmych maili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma zwiazek ze wystarczy troche powiercic dziure w brzuchu ,

podzwonic

pojsc do punktu i juz

 

chcieli mi dac hd mixa za 8 zeta przez 10 miechow wiec podziekowalem ,nie dali c+ i hbo

 

kolejny telefon propozycja byla zmieniona dolozyli HBO , mix nadal za 8 zeta

 

kilka dni pozniej znow fon i dluga rozmowa i mam to co mam mixhd c+ i hbo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma zwiazek ze wystarczy troche powiercic dziure w brzuchu ,

podzwonic

pojsc do punktu i juz

 

chcieli mi dac hd mixa za 8 zeta przez 10 miechow wiec podziekowalem ,nie dali c+ i hbo

 

kolejny telefon propozycja byla zmieniona dolozyli HBO , mix nadal za 8 zeta

 

kilka dni pozniej znow fon i dluga rozmowa i mam to co mam mixhd c+ i hbo :)

 

 

Potwierdzam trzeci telefon i jest 8 zł. do końca umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDmix jest gratis do końca umowy, dla tych co mają 5xHD gratis do końca umowy, a wynika to z prostego rachunku. HDmix kosztuje 24,90, 5xHD kosztuje 16,90, czyli mamy 8zł różnicy, którą się dopłaca do HDmix, bo kupon rabatowy na 5xHD daje -16,90 również na HDmixa.

 

@mścisław ale chyba każdy punkt dostaje ulotki w tym samym czasie. ja pobrałem ja z APS-u leżały normalnie każdy mógł wziąć. Więc to nie jest nic tajnego

 

Punkty pewnie tak, ale ja nie pracuję w punkcie, tylko w dziale utrzymania klienta w CTA.

 

Niby tak, ale skąd tam ten rabat?

 

Został Ci włączony rabat obniżający opłatę za HDmix do 8zł, czyli -16,90, a że rabat jest na większą ilość miesięcy niż masz okres minimalny to tak włąśnie wygląda. Umowę oczywiście możesz wypowiedzieć z końcem okresu minimalnego.

 

:) a ja rodzicom ustawilem promocje na 18 miesiecy

hd mix 0zl

canal + 0zl

hbo 0zl

 

komfortowy za 49.90 przez 18 miesiecy

pvr HD 0zl przez 18 miesiecy

 

Ale to chyba nie teraz, tylko coś koło grudnia, no i HBO nie jest gratis na całą umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...