Skocz do zawartości

Cyfra HD MIX


Rawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też miałem zamiar zmienić 5xHD na MIX, ale stwierdziłem że jak dołączą BBC HD to sobie wykupię osobno.Nie warto moim zdaniem dopłacać na razie do tego MIX-a zwłaszcza że kanał HD przyrodniczy jest już w 5-ce, a ten filmowy Fox to przecież udawane HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jednak zadzwoniłem do cyfry na numer 3104546 odnośnie zamiany opcji darmowego 5xHD na MIX HD no i konsultant odpowiedział mi że jak zamienię darmową 5-kę na MIX-a to stracę promocje na 5-tkę a za MIX-a będę płacił pełną stawkę. A ja mu na to że w takim razie nie równo traktują swoich abonentów, bo na forum internetowym abonenci piszą, że dostają zniżkę na pakiet Mix HD, wtedy kazał mi poczekać to skontaktuje się ze swoim przełożonym i po jakiś 5 minutach odpowiedział że owszem jest promocja na MIX-a za dopłatą 8 zł przez cały okres umowy. Z tego wynika że zniżki nie dają od razu, tylko trzeba się z nimi chandryczyć jak z przekupką na targowisku :lol2: Zdecydowałem się zamienić na opcje MIX HD. Opcje włączył mi od razu ale płatność za tą opcje czyli te 8 zł dopiero od Lipca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem sobie na 2 miesiące HD MIX za "12,45zł"

Dzięki temu ruchowi uzyskałem dostęp do Eurosport 2HD, FoxLife HD, NatGeo Wild HD, Animal Planet HD mając pakiet Podstawowy.

Myślałem, że trzeba mieć odpowiedniki w SD aby móc oglądać wszystkie kanały z pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tak z czystej ciekawości skorzystałem z formularza kontaktowego w ICA zadając pytanie: Jak wygląda załączenie pakietu HD MIX w moim przypadku? O dziwo dziś o ok godziny 9:00 miałem tel od CYFRY po drugiej stronie konsultantka wytłumaczyła całą procedurę czyli w moim przypadku 8zł dopłaty do końca obecnej umowy. Oczywiście i tak miałem zamiar wziąść HD MIX-a także gdy spytała się czy się zgadzam powiedziałem: TAK. Jako że pakiet załączyłem dzisiaj (2 czerwca) to końca miesiąca mam gratis :brawo: 8zł zapłacę dopiero w lipcu :smile: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już 5xHD zmieniłem na HD mix 16 Maja a w gazecie Cyfry+ Pisało cytuję "Opcję zamawiać można od 20 maja" bujda :D

 

No to niezły interes zrobiłeś włączając już w maju HDmixa :lol2: Przecież i tak do końca maja było dla wszystkich za darmo, a jakbyś włączył od 2 czerwca to miałbyś jeszcze miesiąc gratis :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo dziś o ok godziny 9:00 miałem tel od CYFRY po drugiej stronie konsultantka wytłumaczyła całą procedurę czyli w moim przypadku 8zł dopłaty do końca obecnej umowy. Oczywiście i tak miałem zamiar wziąść HD MIX-a także gdy spytała się czy się zgadzam powiedziałem: TAK.

To wygląda na początek romansu :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, konsultantka jest baardzo zorientowana czy i z kim są prowadzone rozmowy... Ludzie, wyjdźcie z piaskownicy.

 

 

Tak, jest zorientowana bo w formularzu na ich stronie aby z nimi pogadać trzeba podac swój nr abonenta i oni juz wiedza o kogo chodzi.

NP: Piszę do nich że chcę pakiet Canal+ i podaje w odpowiednim miejscu swój nr abo i ona go włącza, ona lub on, zależy kto odczyta wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem sobie na 2 miesiące HD MIX za "12,45zł"

Dzięki temu ruchowi uzyskałem dostęp do Eurosport 2HD, FoxLife HD, NatGeo Wild HD, Animal Planet HD mając pakiet Podstawowy.

Myślałem, że trzeba mieć odpowiedniki w SD aby móc oglądać wszystkie kanały z pakietu.

 

Dziwna sprawa. Też myślałem, że w HD można odbierać tylko i wyłącznie programy opłacane także w wersji SD. Czy może ktoś jeszcze potwierdzić te rewelacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin Akcji Promocyjnej „Więcej HD3”

 

1. Abonent, który zawarł Umowę o Abonament („Umowa”) na:

a) Pakiet Prestiżowy+, Pakiet Komfortowy+, Pakiet Komfortowy, Pakiet Tematyczny, Pakiet Podstawowy+ oraz Pakiet Podstawowy uzyskuje możliwość odbioru:

 

1) Opcji Dodatkowej „HD MIX”, na którą składają się następujące programy: National Geographic Channel HD, National Geographic Wild HD, Animal Planet HD, MTVNHD, Eurosport HD, Eurosport 2 HD, FoxLife HD - za kwotę określoną w Załączniku nr 1 do niniejszego regulaminu;

 

Według regulaminu nie ma przeciwwskazań aby odbierać Animal Planet HD lub Eurosport 2 HD w pakiecie Podstawowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie skonczylym rozmawiac z mila Pania z Infolinii Cyfry. Rozmawialem o opcji HD MIX. Kiedy zapytalem o BBC HD Pani powiedziala ze ten kanal omylkowo zostal zamieszczony w gazetce. Dowiedzialem sie rowniez ze rozmowy z nadawca zakonczyly sie niepowodzeniem. Wyglada na to ze BBCHD nie dolaczy do C+... Ciekawe czy jest szansa na TVP HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jak mialbym wybierac miedzy BBC HD a TVP HD to nie bylo by wielkiej straty ani tragedii gdyby nie dali brytyjskiego kanalu a mile nas zaskoczyli dodajac TVP HD zwlaszcza ze za mundial juz za pare dni. Z drugiej jednak strony cos jest na rzeczy z tym BBC ze go nie dodaja ( ponad miesieczna obsuwa..???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...