Skocz do zawartości

Cyfra HD MIX


Rawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, a jak wezmę teraz tego hd mixa w promocji 10 miechów za 50 %, a pozostałe 8 miesięcy okresu minimalnego za normalną stawkę, to czy mogę po tych 10 miesiącach zrezygnować z tego hd mixa bez żadnych konsekwencji, ewentualnie powrócić do 5 x HD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiolek@ nie jesteś sam też otrzymałem taką odpowiedz,pozostaje czekać do końca umowy i wtedy........tak myślę więc wycofałem się tylnymi drzwiami :wink:

 

Tak, tylko moja umowa kończy się dopiero za rok. Dziś chciałem kupić dekoder HD bo cały czas czekałem na oficjalną informację Cyfry+ na temat TVP HD. Pewnie i tak aktywuję w/w pakiet bo chcę popatrzeć na mundial w jakości HD.

 

Zadzwoń jeszcze raz, może trafisz na lepiej poinformowanego kosultanta. I tak do skutku...

 

Też o tym od razu pomyślałem i chyba będę próbował tak zrobić. Ciekawe tylko czy to zadziała. Chciałbym się po prostu dowiedzieć jak to wygląda regulaminowo bo konsultantka nie umiała mi odpowiedzieć dlaczego akurat ja nie mogę skorzystać z w/w oferty. Powtarzała tylko w kółko, że przy mojej umowie nie mam możliwości skorzystania z tej promocji...

 

Masz rację , ale mam także za darmo na całą umowę PREMIUM HD, czyli wszystko co tylko jest możliwe na platformie. Była taka promocja i skorzystałem, obowiązuje do końca umowy , wiec jak teraz?

 

O ile się nie mylę PREMIUM HD to coś zupełnie innego. Przejrzyj sobie specyfikację opcji dodatkowych na stronie providera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, próbuje się dodzwonić do cyfry, ale są wszyscy konsultanci zajęci (jakoś mnie to nie dziwi, jutro spróbuje), więc może tu się dowiem, ja mam obecnie do końca umowy MTVNHD, Eurosport2 HD i NGCHD z tych co wchodzą w HDmix, więc mam -15zł, to znaczy że mogę to zamienić na HDMixa za 9,90zł? Ewentualnie HDMixa z 50% zniżką, zależy mi na TVP HD, ale nie aż tak żeby stracić rabat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, próbuje się dodzwonić do cyfry, ale są wszyscy konsultanci zajęci

 

Spróbuj skontaktować się przez formularz kontaktowy w ICA. Dowiesz się wszystkiego co potrzebujesz i poźniej jak już się zdecydujesz włączysz sobie odpisując bezpośrednio na mail.

 

MTVNHD, Eurosport2 HD i NGCHD z tych co wchodzą w HDmix, więc mam -15zł

 

Możesz mieć 3xHD z rabatem 12,90.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się że Cyfra+ dodała TVP HD razem z dawno zapowiadanym BBC HD do oferty. Oczywiście mam już HD MIX od 2 cerwca :) . Czego tu więcej chcieć? No jest na rynku jeszcze parę kanałów HD które jeszcze nie są w ofercie m.in. Discovery HD, History HD, ESPN Ameica HD wtdey oferta byłaby ZABÓJCZA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację , ale mam także za darmo na całą umowę PREMIUM HD, czyli wszystko co tylko jest możliwe na platformie. Była taka promocja i skorzystałem, obowiązuje do końca umowy , wiec jak teraz?

 

Najpierw to sobie doczytaj co to jest premium hd. Masz to co wynegocjowałeś i nic więcej. Chcesz hd mixa - płacisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mam szanse kupić hdmix za 12,50, jeśli umowę podpisałem w lutym na 13 miesięcy (mniej niż 10 miesięcy?

 

Też mam umowę z Lutego, nie miałem promocji na HD.

Jak już wcześniej pisałem dostałem HD Mix do końca umowy za 8zł.

Więc myślę, że masz szanse, tylko zależy od szczęścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marenss, właśnie się dodzwoniłęm. promocja jest dla tych, którzy mieli 5hd. podobno dla takich jak niestety nie ma promocji. ale padł im system, kazała zadzwonić później. jak odpalą moją umowę to mają zadecydować, ale szans wielkich nie ma niestety.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy wie ktoś jak wygląda sprawa zamiany na HDmix gdy mam pakiet 3x HD (umowa podpisana rok temu) ?

Niestety na infolinie można dzwonić tylko do 22 :/

 

"odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, w przypadku zamiany opcji dodatkowej 3XHD na HD MIX opłata za ww. opcję wyniesie 18 zł 90 gr przy uwzględnieniu rabatu na opcję 3XHD."

 

A rabat mam jeszcze 50% :/

Może ktoś potwierdzić, że dostał HD Mixa za 50% ceny, gdy nie miał 5xHD wcześniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przed chwilą włączyłem sobie opcję MIX HD za pośrednictwem BOK, przede wszystkim po to aby móc oglądać MŚ 2010 w TVP HD. Pani powiedziała mi że czerwiec mam za free z racji tego że nie ma pełnego miesiąca. Natomiast od lipca będzie opłata 24,90 zł (pod koniec lipca złożę rezygnację, tak żeby nie płacić już za sierpień).

Mam nadzieję że nie wprowadziła mnie w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...