Skocz do zawartości

Cyfra HD MIX


Rawik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no proszę jak to dziwna instytucja ta Cyfra, dzwonilem 3 godziny temu to mi nie chcieli zamienic 5xHD na HD MIX tylko proponowali MIX-a za normalna oplate regulaminowa, zadzwonilem przed chwila to mi gosciu nie dosc ze zamienil za doplata 8 zl to jeszce dal na 8 mieisecy mimo ze umowa konczy mi sie za 6 misiecy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie mialem nawet mixa, przedłuzałem w poniedziałek umowe, wziałem komfortowy,C+,C+hd gratis, dziś chcialem właczyć hd mixa, 1 telefon za 24,90, za drugim extra konsultantka o bardzo ładnym imieniu Milena (pozdro dla niej:-) ) dała mi hd mixa za 8 pln na 18-mcy...

ps. z oferty jestem zadowolony, tyle, ze go na razie nie mam i mecz ogladam bez hd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już miałem dzwonić do BOA zamówić cząstkowy HD mix (tj. niepełną opłatę) od 11.06 ale jak TV mnie poinformował, że są nowe kanały DVB-T to zrobiłem ponowne przeskanowanie. No i dzwonić nie muszę - TVP-HD już mam i to bez opłat.

 

Uruchomienie testowych mux-3 w innych regionach (Warszawa, Kraków) chyba mocno uderzy w chęć posiadania HD MIX i C+ będzie musiało ponownie przemyśleć dostęp do TVP HD tylko dla elity. Inną sprawą jest czy w Philipsach i Pace'ach HD będzie do odbioru jako DVB-T na tunerze Cyfry+...

 

* mux 3 na kanale 28 w DVB-T tylko w Poznaniu i okolicy :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że znowu pojawia się problem, tak jak to było w promocji zimowej i z opcją HBO. Wczoraj dzwoniłem do Cyfry, i miła pani poinformowała mnie, że doplata do HD mix będzie 8zł ponieważ posiadam 5xHD. Podkreślałem 2/3 razy, że chce tą opcję włączyć jedynie na 2 miesiące, a następnie wrócić do 5X HD tak jak mam w umowie, zachowując wszystkie zniżki. Miła pani, dla pewnosci, zrobiła symulacje i okazało się, że można tak zrobić. Dla pewności zaproponowałem, że mogę zaplacić normalną cenę za HD mix byle zachować poprzednie promocje, wówczas pani stanowczo poinformowala mnie, że w moim przypadku doplata wyniesie 8 zł, ponieważ w umowie mam zapisane, że 5 z 9 kanałów HD mam za darmo. Na koniec zapytalem jeszcze raz, czy po wyłączeniu opcji HD mix powróce do poprzednich promocji i będę plącił taki sam abonament jak przed włączeniem HD mix pani odpowiedziała, że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla pewności, że będziesz płacił po wyłączeniu tylko za kanały 5xHD proponuję zapamiętać rozmowę z miłą panią (zapisać datę i godzinę). Później będziesz mógł dołączyć do reklamacji, gdy będzie inaczej. Trzeba wiedzieć, że wszystkie rozmowy z konsultantami są nagrywane. W moim przypadku po włączeniu do promocji zimowej opcji HBO HD, przy wyłączaniu miałem stracić promocje na kanały Cyfra HD. Do reklamacji telefonicznej dołączyłem rozmowę z dnia kiedy włączałem kanał HBO HD (wtedy pani konsultantka nie mówiła, że stracę promocję na kanały Cyfra HD). Dalej mam promocję zimową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema! Ja bym nie ryzykował. Potem tylko utrapienie. Zresztą sam przeczytaj to jeszcze raz, ale tym razem ze zrozumieniem:

Widze, że znowu pojawia się problem, tak jak to było w promocji zimowej i z opcją HBO. Wczoraj dzwoniłem do Cyfry, i miła pani poinformowała mnie, że doplata do HD mix będzie 8zł ponieważ posiadam 5xHD. Podkreślałem 2/3 razy, że chce tą opcję włączyć jedynie na 2 miesiące, a następnie wrócić do 5X HD tak jak mam w umowie, zachowując wszystkie zniżki. Miła pani, dla pewnosci, zrobiła symulacje i okazało się, że można tak zrobić. Dla pewności zaproponowałem, że mogę zaplacić normalną cenę za HD mix byle zachować poprzednie promocje, wówczas pani stanowczo poinformowala mnie, że w moim przypadku doplata wyniesie 8 zł, ponieważ w umowie mam zapisane, że 5 z 9 kanałów HD mam za darmo. Na koniec zapytalem jeszcze raz, czy po wyłączeniu opcji HD mix powróce do poprzednich promocji i będę plącił taki sam abonament jak przed włączeniem HD mix pani odpowiedziała, że tak.

Chyba, że tu, coś sam pokręciłeś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... W moim przypadku po włączeniu do promocji zimowej opcji HBO HD, przy wyłączaniu miałem stracić promocje na kanały Cyfra HD. Do reklamacji telefonicznej dołączyłem rozmowę z dnia kiedy włączałem kanał HBO HD (wtedy pani konsultantka nie mówiła, że stracę promocję na kanały Cyfra HD). Dalej mam promocję zimową.

 

To trochę inna sytuacja, bo w promocji dostałeś opcję premium HD, a odłączając HBO nie możesz mieć opcji premium HD, a co najwyżej canal+ HD, który nie jest sam w sobie objęty promocją. z 5xHD jest trochę inaczej, bo przełączając na HDmix, zmieniasz na opcję większą, a utrata zniżki jest w przypadku zmiany opcji na niższą, czyli w tym przypadku zmiana premium HD, na canal+ HD, przy zmianie na wyższą zachowana jest zniżka kwotowa, dlatego właśnie HDmix kosztuje 8zł w tym przypadku, bo jest to różnica w cenie między 5xHD a HDmix. Teoretycznie przełączenie z powrotem na 5xHD nie powinno spowodować utraty zniżki. W razie czego reklamacyjnie się ją przywróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że znowu pojawia się problem, tak jak to było w promocji zimowej i z opcją HBO. Wczoraj dzwoniłem do Cyfry, i miła pani poinformowała mnie, że doplata do HD mix będzie 8zł ponieważ posiadam 5xHD. Podkreślałem 2/3 razy, że chce tą opcję włączyć jedynie na 2 miesiące, a następnie wrócić do 5X HD tak jak mam w umowie, zachowując wszystkie zniżki. Miła pani, dla pewnosci, zrobiła symulacje i okazało się, że można tak zrobić. Dla pewności zaproponowałem, że mogę zaplacić normalną cenę za HD mix byle zachować poprzednie promocje, wówczas pani stanowczo poinformowala mnie, że w moim przypadku doplata wyniesie 8 zł, ponieważ w umowie mam zapisane, że 5 z 9 kanałów HD mam za darmo. Na koniec zapytalem jeszcze raz, czy po wyłączeniu opcji HD mix powróce do poprzednich promocji i będę plącił taki sam abonament jak przed włączeniem HD mix pani odpowiedziała, że tak.

 

Moim zdaniem jest zupełnie inaczej. Chyba każdy wie, że aby włączyć HD MIX to najpierw trzeba wyłączyć 5xHD. Innej możliwości nie ma. Po wyłączeniu danej opcji na którą się miało zniżkę i po powtórnym jej włączeniu traci się wszelkie żniżki na tą opcję, które miało się wcześniej. W tym względzie Cyfra+ na pewno nie zmieniła swojej polityki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściema! Ja bym nie ryzykował. Potem tylko utrapienie. Zresztą sam przeczytaj to jeszcze raz, ale tym razem ze zrozumieniem:
Widze, że znowu pojawia się problem, tak jak to było w promocji zimowej i z opcją HBO. Wczoraj dzwoniłem do Cyfry, i miła pani poinformowała mnie, że doplata do HD mix będzie 8zł ponieważ posiadam 5xHD. Podkreślałem 2/3 razy, że chce tą opcję włączyć jedynie na 2 miesiące, a następnie wrócić do 5X HD tak jak mam w umowie, zachowując wszystkie zniżki. Miła pani, dla pewnosci, zrobiła symulacje i okazało się, że można tak zrobić. Dla pewności zaproponowałem, że mogę zaplacić normalną cenę za HD mix byle zachować poprzednie promocje, wówczas pani stanowczo poinformowala mnie, że w moim przypadku doplata wyniesie 8 zł, ponieważ w umowie mam zapisane, że 5 z 9 kanałów HD mam za darmo. Na koniec zapytalem jeszcze raz, czy po wyłączeniu opcji HD mix powróce do poprzednich promocji i będę plącił taki sam abonament jak przed włączeniem HD mix pani odpowiedziała, że tak.

Chyba, że tu, coś sam pokręciłeś :)

Czytam i nie widze ściemy w tym co napisalem.

Moim zdaniem jest zupełnie inaczej. Chyba każdy wie, że aby włączyć HD MIX to najpierw trzeba wyłączyć 5xHD. Innej możliwości nie ma. Po wyłączeniu danej opcji na którą się miało zniżkę i po powtórnym jej włączeniu traci się wszelkie żniżki na tą opcję, które miało się wcześniej. W tym względzie Cyfra+ na pewno nie zmieniła swojej polityki...

Po to wlasnie zadzwonilem na infolinie, aby się upewnić w tej kwesti. W przypadku jakichkolwiek problemów będę miał podstawy ku temu, aby pisać reklamację. Gdybym dostal od konsultantki odpowiedz, że po wyłączeniu opcji HDmix tracę rabat na opcję 5xHD wówczas nie zdecydowalbym się na wykup tego pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś już 2 razy dzwoniłem i za każdym razem konsultant mówi mi że jak przejde na HD Mix za 8zl. to przy powrocie stracę 100% zniżki na opcję 5xHD :woot: promocja zimowa ,jak możesz Msmichal podaj mi na priv imie i nazwisko tej miłej Pani co z nią załatwiałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mając pakiet komfortowy + z dekoderem SD można sobie zamówić ten pakiet? czy nie będą chcieli włączyć? HD bym odbierał na PC skystarem

 

bo wg strony można do komfortowego, ale nie wiem czy dekoder sd od nich nie będzie problemem, bo kiedyś tak gdzieś czytałem, że nie chcieli włączyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem własnie HD Mix. 8 zł więcej do rachunku to nie majątek a HD Mix pewnie będzie poszerzany w przyszłości o nowe kanały HD. Po zamówieniu wyłączyłem i włączyłem dekoder i kanały już swieciły, mimo ze pani konsultantka uprzedzała ze może to potrwać nawet 2h. Cóż, za parę minut pierwszy mecz na mundialu w HD :)

 

 

Edit: obraz wygłąda dość dobrze, ale występuje co kilka minut szatkowanie obrazu, o ktorym ktoś już pisał :? Do tego zauważalna pixelioza. Antene ma 80, siła sygnału 4,5. Kiedyś miałem podobne szatkowanie na ESP HD, ale tylko przy użyciu splittera. Potem jakoś "samo przeszło". Czy teraz też może to być wina splittera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...