Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólna lista premier C+ w maju:

Goryl Śnieżek w Barcelonie, Zeszłej nocy, Kronika, Hans Kloss: Stawka większa niż śmierć, Kruk. Zagadka zbrodni, Miasta graffiti, Wampirzyce, Mała matura 1947, Zaginiona, Krzyk 4, Dorwać gringo, Lorax, Wrobiony, 5 rozbitych kamer, Skylab, Biała noc, Iron Sky, Uwodziciel, Spluwy, dziewczyny i poker, Jiro śni o sushi, Podziemie: Historia Juliana Assange'a, American Pie: Zjazd absolwentów, Łowcy głów, Battleship: Bitwa o Ziemię, Magiczne lato, Czas bohaterów, I Want (No) Reality, Kot rabina, Wbrew pozorom, Rec 3 Geneza

 

Na C+ Family:

Tulisie, Barbershop 2: Z powrotem w interesie i powtórki z C+ i C+ Film

 

C+ Film i Film 2 brak premier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie mają być te dodatkowe filmy i za co jest wyższy abonament ? Mówiono o "contencie", pytam gdzie on w maju jest ?

Czego Ty się spodziewałeś? 10 premier dziennie? W tym momencie Canal+ jak i HBO nie mają tylu praw by codziennie była premiera.

Od kwietnia w Canal+ są dodatkowo filmy z Foxa, Monolithu, czy MGM, to jest ten dodatkowy kontent.

 

Wygląda na to, że każdy Canal+ funkcjonuje oddzielnie. To znaczy jak jakiś film jest na C+Film2, to nie znajdziemy go na C+Film, podobnie jest z kanałami C+Family. Zrobili C+ na wzór nPremium. Nie podoba mi się to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawop: Liczyłem (wiem, naiwny jestem), że na C+ beda oddzielne premiery i na C+FILM inne premiery a nie te powtarzane z C+ (nawet nie chodziło mi o codzienna premiere ale kilka tygodniowo). Śmiem twierdzic, ze liczba praw filmowych pozwoliłby im na zapełnienie ramówki bo przeciez kiedyś zarówno C+ jak i nPremium mieli oddzilne ramówki. Po połączeniu nie otrzymujemy wszystkich tych filmów, gdy wcześniej miał ktoś obydwie platformy to teraz na fuzji stracił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 22.04-28.04.2013

 

Poniedziałek 22 kwietnia

20:00 Love Never Dies - musical, Australia/USA 2012 Canal+

20:00 Avalon - thriller, Szwecja 2011 C+ Film

 

Wtorek 23 kwietnia

20:00 Idealny plan - thriller, Kanada 2011 Canal+

20:00 Idlewild - musical, USA 2006 C+ Film

20:00 Warsaw Dark - thriller, Polska 2011 C+ Film 2

22:00 Niewolnica - science fiction, USA/Francja 2010 C+ Family 2

 

Środa 24 kwietnia

20:00 Misiaczek - dramat, Dania 2012 Canal+

20:00 Spaleni słońcem 2 - dramat wojenny, Rosja 2010 C+ Film 2

20:00 Facet do dziecka - komedia/akcja, USA 2011 C+ Family

 

Czwartek 25 kwietnia

20:00 Columbus Circle - film sensacyjny, USA 2012 Canal+

20:00 Go On, odc. 3 - serial komediowy, USA 2012-2013 C+ Film

20:00 Apollo 18 - thriller/science fiction, USA/Kanada 2011 C+ Film 2

 

Piątek 26 kwietnia

20:00 Bad Ass: Twardziel - film sensacyjny, USA 2010 Canal+

20:00 Dom w głębi lasu - horror, USA 2011 C+ Film 2

23:00 Big Love - thriller, Polska 2012 C+ Film

 

Sobota 27 kwietnia

15:25 Nie ten człowiek - komedia, Polska 2010 C+ Family

20:00 Raj na ziemi - komedia, USA 2012 Canal+

 

Niedziela 28 kwietnia

12:35 Uroczystość - komedia romantyczna, USA 2010 C+ Family

20:00 Połów szczęścia w Jemenie - komediodramat, USA 2012 Canal+

20:00 A więc wojna - komedia romantyczna, USA 2012 C+ Film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta jak dla mnie dobra. Na pewno zobaczę: Zaginiona, Krzyk 4, Dorwać gringo, Iron Sky, American Pie, Battleship oraz Rec 3. Dużo filmów dużo mi nie mówi a mogą być bardzo dobre. Miesiąc jak najbardziej na plus, zwłaszcza że z kwietnia jeszcze wiele zaległości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze po fuzji, gdy C+ miał osiągnać wyższy poziom, więcej praw filmowych, lepszą "zawartość", znów mamy sytuację gdy w C+ zamiast filmu w sobote transmitowane będzie wydarzenie sportowe. Czy naprawdę C+ musi nadal oszczędzać na premierach filmowych ?

Już naprawdę nie masz na co narzekać? Najlepszy filmowo miesiąc w Canal+ od lat, a Ty nie masz co oglądać w weekend!? Ja nie mam czasu obejrzeć wszystkich filmów z twardego dysku, chociaż obejrzałem już takie znakomite filmy jak Róża, Wstyd, Nietykalni, Spadkobiercy i wiele innych, zaiste nie ma co oglądać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze po fuzji, gdy C+ miał osiągnać wyższy poziom, więcej praw filmowych, lepszą "zawartość", znów mamy sytuację gdy w C+ zamiast filmu w sobote transmitowane będzie wydarzenie sportowe. Czy naprawdę C+ musi nadal oszczędzać na premierach filmowych ?

 

Po pierwsze CANAL+ osiągnął wyższy poziom ponieważ zyskał kilka wytwórni filmowych co oznacza lepszą zawartość programową. Po drugie CANAL+ to najlepszy film i sport więc nigdzie nie jest napisane, że na głównym kanale C+ mają być same filmy. Po trzecie nie da się zobaczyć tych wszystkich filmów - ci co tak narzekają na pewno widzieli tylko kilka z nich.

 

Poziom CANAL+ jest wg lepszy niż HBO razem z CINEMAX-em i FILMBOX-em, priorytetem jest nie stracenie żadnych wytwórni i praw sportowych oraz pokazywanie jak najbardziej znanych hitów z USA :D

Jeżeli poziom CANAL+ się utrzyma to naprawdę będzie dobrze. Nie ma co narzekać :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 29.04-05.05.2013

 

Poniedziałek 29 kwietnia

20:00 Bankomat - thriller, USA 2012 Canal+

 

Wtorek 30 kwietnia

20:00 Crisis Point - thriller, Kanada 2012 Canal+

20:00 Świat według Barneya - dramat obyczajowy, Kanada/Włochy 2010 C+ Film

20:00 Droga pod wiatr - dramat, Francja 2011 C+ Film 2

 

Środa 1 maja

20:00 Goryl Śnieżek w Barcelonie - animacja, Hiszpania 2011 Canal+

 

Czwartek 2 maja

09:25 Opowieści nocy - animacja, Francja 2011 Canal+

20:00 Zeszłej nocymelo - dramat, USA/Francja 2010 Canal+

20:00 Go On, odc. 4 - serial komediowy, USA 2012-2013 C+ Film

 

Piątek 3 maja

20:00 Kronika - thriller/science fiction, USA 2012 Canal+

 

Niedziela 5 maja

12:25 Win Win - tragikomedia, USA 2011 C+ Family

20:00 Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć - film sensacyjny, Polska 2012 Canal+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego Dexter nie ma stałej pory emisji? W piątkowe wieczory CANAL+ emituje go o 22:30 albo 23:00 a teraz ma być o 22:00 . Czyżby pora emisji zależała od poziomu drastycznych scen w odcinku ? Zacząłem to oglądać od tego sezonu i muszę przyznać że serial jest bardzo dobry i wciągający. Chyba zacznę pobierać od 1x01...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od długości filmu poprzedzającego Dextera. Ale jak dla mnie jest to karygodne zachowanie zaczerpnięte z głównej anteny tefałeniku, gdzie też seriale traktowane są jako zło konieczne i wpychane na różne godziny. Jak już się zdecydowali na jakąś porę emisji to poprzedzający Dextera film powinien być tak dobrany aby serial zaczynał się o stałej porze. Jakoś na HBO nie mają z tym problemu. Ale partacze z nc+ wszystko zepsują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałam Canal+ i wyglądał inaczej niż ten obecny. Ten nowy twór jest podobny do nPremium, z tym, że logo jest od Canal+. Paczka Canal+ pomimo powrotu wytwórni filmowych moim zdaniem się popsuła.

Obecnie za Canal+ przemawia tylko nazwa, gdyż w Polsce istnieje tyle lat i jest rozpoznawalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...