Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Pawop A były takie filmy , które były zarówno na HBO jak i CANAL +

 

Zdarzało się prawdopodobnie często w 1997 roku, np. film animowany "Calineczka" Dona Blutha (w czasach kiedy Warner dalej posiadał prawa do dystrybucji tego filmu w całym świecie) był emitowany 24 grudnia 1997 o 10.00 w HBO, zaś 4 dni później leciał w Canal+ o 08.30.

 

Dodam jeszcze, że ostatnie filmy Warnera w Canal+ były to: "Jeszcze bardziej zgryźliwi tetrycy" (z świetnym dubbingiem!; premiera w C+: 17 października 1997, ostatnia emisja w C+: 13 stycznia 1998), Ace Ventura: Zew natury (premiera w C+: 24 października 1997; ostatnia emisja w C+: 13 stycznia 1998) oraz Ciocia Mame (premiera w C+: 7 grudnia 1997; ostatnia emisja w C+: 15 marca 1998)".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

3D nie ma sensu w takiej jakości, tutaj potrzeba ekranu, gdzie CGI i 48 fps mogą rozwinąć skrzydła. Zresztą ta technologia naprawdę robiła wrażenie tylko w przypadku Avatara, Dredd i Pacific Rim. Reszta to zbędne wodotryski.

 

W miarę szybka premiera jak na telewizję. Jedynie szkoda, że nawet po dekadzie Niezwykła Podróż nie dorównuje rozmachem i epickością Drużynie Pierścienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 5-11.08.2013

 

Wtorek 6 sierpnia

20:00 Wielkie zamieszanie - thriller, Francja 2011 CANAL+

 

Środa 7 sierpnia

20:00 Tango Libre - dramat obyczajowy, Belgia/Francja/Luksemburg 2012 CANAL+

 

Czwartek 8 sierpnia

20:00 Dom na końcu ulicy - horror, Kanada/USA 2012 CANAL+

 

Sobota 10 sierpnia

20:00 Niezniszczalni 2 - film sensacyjny, USA 2012 CANAL+

 

Niedziela 11 sierpnia

20:00 Battlestar Galactica - krew i chrom - film SF, USA 2012 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jaki można spodziewać się bitrate?

Akurat jakość techniczna kanałów z portfolio CANAL+ jest dosyć dobra (zaraz mi pewnie ktoś wyskoczy z gadaniem jakie to polskie HD jest słabe - tylko, że nigdy nie dostajemy żadnych dowodów a suche przebąkiwania) tak więc nie martwiłbym się o niski bitrate. Bardziej zastanawiam się, czy w ogóle film poleci w HD ale skoro to Warner Bros to pewnie będzie w HD. Mam nadzieję jednakże, że nikt się nie wygłupi by dać ten film z dubbingiem. A nawet jakby tak było to chciałbym mieć możliwość wybrania angielskiej ścieżki i napisów - nie wiem, jak jest w tej kwestii przy okazji dubbingu bo nigdy jeszcze nie oglądałem w ten sposób filmu na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Skyfall, Prometheus i The Hobbit: An Unexpected Journey to pewniaki, bo dzisiaj leciały zapowiedzi. We wrześniu widzę jeszcze roczne Sinister, Dredd oraz End of Watch i mogę uznać dobry miesiąc ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to co teraz robi Canal+. Emituje teraz film "Zhu Zhu Pets: Wielka przygoda chomików" spremierowany z dubbingiem ponad rok temu z lektorem (Pawłem Bukrewiczem) pod nazwą "Niesamowite przygody Zhu" Toż to kpina, zarówno dla tych którzy obejrzeli dubbing tego filmu w C+ zarówno jak wszystkich abonentów, którzy nie zauważają tej głupiej taktyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 12-18.08.2013

 

Wtorek 13 sierpnia

20:00 Uwięzieni - thriller, USA 2012 CANAL+

 

Środa 14 sierpnia

20:00 Wypowiedzenie wojny - dramat, Francja 2011 CANAL+

 

Czwartek 15 sierpnia

20:00 Straż sąsiedzka - komedia, USA 2012 CANAL+

 

Sobota 17 sierpnia

21:00 McFerrin+ - koncert, Polska 2013 CANAL+

 

Niedziela 18 sierpnia

17:50 Legendy lotnictwa (3D) - dokumentalny, Wielka Brytania 2010 C+ Family 2

20:00 Zakochani w Rzymie - komedia obyczajowa, Włochy/Hiszpania/USA 2012 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż sobie dzisiaj zobaczę The Expendables 2, bo nie miałem okazji. Po wy[beep]u Willisa z obsady trzeciej części Stallone zamieścił tweeta 'Greedy And Lazy ...... A Sure Formula For Career Failure' :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 19-25.08.2013

 

Poniedziałek 19 sierpnia

20:00 Outlaw Country - dramat, USA 2012 CANAL+

 

Wtorek 20 sierpnia

20:00 Guido Superstar - komedia, Kanada 2010 CANAL+

 

Czwartek 22 sierpnia

20:00 Red lights - thriller, Hiszpania/USA 2012 CANAL+

 

Piątek 23 sierpnia

20:45 Parias - dramat obyczajowy, USA 2011 CANAL+

 

Sobota 24 sierpnia

20:00 Abraham Lincoln: Łowca Wampirów - fantasy/horror, USA 2012 CANAL+

 

Niedziela 25 sierpnia

17:00 Psy husky w Austrii - ile sił w łapach (3D) - dokumentalny, Niemcy 2011 C+ Family 2

20:00 Jeszcze dłuższe zaręczyny - komedia romantyczna, USA 2012 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...