Skocz do zawartości

CANAL+ Premium, CANAL+ Film i CANAL+ Family


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tym bardziej, że w tym samym czasie były emitowane 2 fantastyczne mecze Legia-Śląsk i derby Madrytu. Nie miałem możliwości nie tylko obejrzenia tego filmu w sobotę, ale nawet nie mogłem go nagrać. Muszę czekać do czwartku. To jest największy problem w nc+, zły system powtórek filmów i meczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byłoby bez sensu. Nie po to przed chwilą tworzyli te kanały i inwestowali w ich promocję, żeby teraz tak szybko zmieniać nazwy.

 

Tylko , że kanały Canal + Family i Canal+ Family 2 oraz Canal + Film2 mogą ludziom kojarzyć się z NC+ , a jeśli rzeczywiście Francuzi chcą zrobić takie zmiany by odciąć się od ITI to kolejny rebranding jest jak najbardziej możliwy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie powinni zmienić c+family2 na c+sport2 bo jeden kanał sportowy z paczki canal+ to zdecydowanie za mało

Jak jest potrzeba, to sport live jest dodatkowo w CANAL+ Family i CANAL+ Family2.

Tak, tylko że powtórki są emitowane wyłącznie w C+ Sport, przez co są problemy z obejrzeniem retransmisji meczu, a nawet z jej nagraniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Canal+ 7-13.10.2013

 

Poniedziałek 7 października

21:00 Zabijaka - komedia, USA/Kanada 2011 CANAL+

22:45 Zwrot: W trasie z Antonym - dokumentalny, Dania/USA 2012 CANAL+

 

Wtorek 8 października

21:00 Ewa - dramat, Rumunia 2009 CANAL+

 

Środa 9 października

21:00 Pan Lazhar - komediodramat, Kanada 2011 CANAL+

 

Czwartek 10 października

21:00 The Lady - biograficzny, Francja/Wielka Brytania 2011 CANAL+

 

Sobota 12 października

21:00 Jesteś Bogiem - dramat, Polska 2012 CANAL+

 

Niedziela 13 października

21:00 Miłość - dramat, Austria/Francja/Niemcy 2012 CANAL+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zawiesiłem" oko 2 minuty na tym filmie - może i kopia była w HD, ale tradycyjny ostatnio bitrate w okolicach 4 Mbps zrobił zapewne swoje ;-). Na meczu Wisła - Legia też zamiast trawy często była wielka zielona plama. W momencie gdy na pozostałych kanałach na transponderze jest sport cudów nie ma, dla każdego pasma nie wystarczy... A ostatecznie obraz na kolejnej hitowej premierze jest nawet gorszy niż na AXN "HD" z CP..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...