Skocz do zawartości

Opticum HD X403p / 402p


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak będzie i już jest ta możliwość na sofcie 1.3.65 co do dźwięku i rozdzielczości nie wiem jak to dokładnie będzie rozwiązane czas pokaże na razie na upgradzie nie ma tego softu, jest on przełożony z klona denavision

 

ten soft 1.3.61 był na optyku mało stabilny a miał więcej możliwości ciągle zawieszanie i zamrożenie obrazu twardy reset itp ściąganie listy auto brak jej wyłączenia w sofcie 1.3.62 co groziło ustawieniem ciągłym listy kanałów poprawy kosmetyczne od softu 1.3.11 wraz z epg ale to bardzo znikome poprawy

BETA (TEST) S/W 1.3.61 SAB Titan II.

RC mod for GM_Unibox RC1 by Cms.

 

Dodane odtwarzanie plików video (wczesna wersja testowa - wymaga poprawek - kilku aktualizacji) *. mpg, *. mpeg, *. vob, *.dat, *. ts, *.trp, *. m2t, *. m2ts, *.mkv, *. avi, *. mp4, *. mov ...etc

 

You need to download the software and channel list by the "All SW + Bootloader" mode. (The current channel

list will be removed and replaced by the channel list of Canal Digitaal, Astra1, Astra2, Astar3, Hotbird, Turksat, Digiturk).

 

przypomnę również że ten soft od 1.3.60 zawiera nowy bootloaderem o czym pisałem już na forum

Najnowszy Bootloader 1.1.6 - pasują listy kanałów z bootloadera 1.1.5.

Można bezproblemowo powrócić do software z bootloaderem 1.1.5 wgrywając w opcji soft + bootloader

Lista kanałów z software z bootloaderem 1.1.6 może nie pasować do software z bootloaderem 1.1.5

 

cierpliwe czekać aż pojawi się pod poniższym linkiem

http://opticum.cba.pl/oprogramowanie/in ... nie%20MCAS

 

Dodano: dziś kilka chwil temu pojawił się kolejny soft mcs 1.3.69 przełożony pod GM uniboxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem soft z klona v.1.3.69 i jak zwykle wgrałem przez USB: wydaje się stabilniejszy od 1.3.61 i 1.3.65 choć trafiłem na zacięcia na pakiecie TnK,potem podjąłem próbę wgrania go po kablu,ale niestety aby to powiodło się programiści powinni zrobić go zgodnym z programem Upgrade 2.0.0b lub napisać nowy posiadający te same opcje.Łatwo popsuć dobre zrobione kilka lat temu nie dając nic w zamian.Soft ma jeszcze inne wady ale te nie na tym forum.Trzeba dalej poczekać lub pozostać na sofcie z bootloaderem 1.5 który też został z usterkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mcs 1.3.69

fix

Version : hs_1.84

 

Odtwarza pliki mp4. Jeżeli wgramy mcaskey to podczas próby odtworzenia mp4 następuje restart (błąd w sofcie)

 

Ustawienie nagrywania jako plik TP - nagrywanie całego transpondera, częstotliwości (wszystkie ścieżki):

- nie działa w połączeniu z TimeShift

- nagrany plik zapisywany w oddzielnym folderze

- odtwarzanie nagrania z opcji File List/Video (odtwarzacz wideo)

- zmiana/wybór kanału (ścieżki) zielony przycisk

- wybór ścieżki dźwiękowej przycisk z ikoną głośnika i znakiem zapytania

 

Podczas włączonej funkcji TimeShift na dysku nie pozostają "śmieci"

 

 

Odtwarzanie plików video (wymaga jeszcze kilku aktualizacji) *. mpg, *. mpeg, *. vob, *.dat, *. ts, *.trp, *. m2t, *. m2ts, *.mkv, *. mp4, *. avi, *. mov ...etc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Od kilku dni przekopuje forum i udalo mi sie pozyskac sporo cennych informacji.

Niemniej jednak, chcialbym sie jeszcze w kilku kwestiach doinformowac i pewnic.

 

1. Rozumiem, ze HD X403p obsluguje karty Cyfry+ bez potrzeby uzycia modulow CAM, oczywiscie z odpowiednim softem?

2. Czy jest jakis soft HD X403p, ktory umozliwi wspolprace z karta Cyfrowego Polsatu?

 

Z gory wielkie dzieki i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem tutaj nowy i zamierzam kupić sobie OPTICUM HD X403p.

Mam parę pytań związane z tym sprzętem, szukałem na forum odpowiedzi ale nie znalazłem ( może tak szukałem?)

zamierzam go użyć do odbioru TNK i mam jedno pytanie związane z tym

- załóżmy, że nie będę doładowywał karty. TNK zapewnia darmowy odbiór cyfrowej telewizji naziemnej - czy będę w stanie odbierać te programy za pomocą X403p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam... TNK zapewnia darmowy odbiór cyfrowej telewizji naziemnej - czy będę w stanie odbierać te programy za pomocą X403p?

Zdecydowanie nie. X403p to dekoder satelitarny. Do odbioru programów satelitarnych i naziemnych potrzebujesz dekodera combo np:OPTICUM - HD X7 series

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie opinie na temat nowego softu?

 

Więc sam napisze: otóż takie moje subiektywne odczucie jakby kanały przełączały się szybciej to primo; secundo EPG jest na prawie wszystkich kanałach i to nie tylko 2 wpisy lecz na kilka godzin! Jak na razie jestem na TAK :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...