Jump to content
bigcyc123

Opticum HD X403p / 402p

Recommended Posts

Witam.

Poszukuję aktualnej listy kanałów do X403p. Mam Alieditor, niestety nigdzie nie mogę znaleźć potrzebnych nowych plików. Czy ktoś pomoże? Tuner był nieużywany przez 7 lat. Obecnie już działa i chciałbym uaktualnić listę.

lista @Fazik83 Fazik83

https://www.dropbox.com/s/rqjbyvsz6x8ymht/lista_x403p.zip?dl=0
Edited by bigcyc123

Witam Wszystkich, 

Używam od kilku lat Opticum X403p ale wczoraj chyba coś padło i nie wiem czy coś z tym mogę zrobić. Cały czas pokazuje zakodowane włożyłem kartę do oryginalnego tunera NC+ i działa prawidłowo a w Optcumie nie. Jak wejdę w system i w czytnik Kart pokazuje że Karta Mediaguard jest - czy mogę coś jeszcze zrobić czy porostu tuner się zepsuł. Nie jestem wymagający i wystarczy mi prosty tuner gdzie mogę ustawić kanały według swojej kolejności i by była dostępna na forum aktualna lista, natomiast zależny mi by działał na oryginalnej karcie i współpracował ze spliterem Greeneightsystem. Czy ktoś może doradzić jaki tuner kupić  za rozsądne pieniądze? 

I jeszcze jedno telewizor ma możliwość podłączenia modułu CI czy warto kupić taki moduł i do niego włożyć kartę i czy wtedy NC+ będzie działać?

Edited by pracusele

Twój czas oglądania oferty nc na swoim sprzęcie prawie dobiegł końca. Dlaczego prawie? A no dostałeś blokadę na karcie tkz FEDC  i karta teraz działa tylko i wyłącznie w złomach nc. Możesz to ominąć inwestować w odpowiedni sprzęt.  Prawdopodobnie i tak na jakiś czas. Więcej tutaj.

Przeczytaj ze 20 ostatnich stron, a wszystkiego się dowiesz. 

Edited by ircios

Witam , czy może mi ktoś podać oznaczenie/model oryginalnego pilota do Opticum HD x403p , kupiłem zamiennik i nie działa.

Z góry bardzo dziękuje.

POzdrawiam.