Skocz do zawartości

Kanały Viasat


Bzyku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, Michu_97 napisał(a):

Powinien czy pojawi się? Nie wiadomo czy będzie na CDA czy Canal+. Po filmie na YouTube widzimy tylko dostępność w Play.

Na jednym ze zwiastunów są podane pozycje:

Platforma CANAL+ - 219

CDA - 14

Orange - 44 i 251

Play - 421

UPC - 113 (Mediabox) / 415 (Horizon/4K)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat jest współwłaścicielem kanału Crime+ Investigation Polsat o takiej samej tematyce więc wolą nie dołączać konkurencyjnego dla siebie kanału. W ofercie i tak już jest Investigation Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, G2000 napisał(a):

Od razu pisałem że ten test na C+ to pewnie pod ten kanał to post został usunięty że to gdybanie. :)

 

Tylko czy ten kanał będzie emitowany w jakości HD??? Bo ten test na Canal+ to nadaje w HD. Dlatego też jestem pewna, że to nie True Crime tylko Republika HD, która ma wystartować 1 czerwca, ale to nie jest temat na ten dział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Aleksandra Maria (Natalia) napisał(a):

Tylko czy ten kanał będzie emitowany w jakości HD??? Bo ten test na Canal+ to nadaje w HD. Dlatego też jestem pewna, że to nie True Crime tylko Republika HD, która ma wystartować 1 czerwca, ale to nie jest temat na ten dział ;)

Kanał ma być w jakości HD od samego startu emisji. :-) Tak więc ten test w HD z tp 10,719 V C+Polka to ten kanał jak widać. :-)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2024 o 11:32, Mimic napisał(a):

To nie Republika. Jak przejdzie do HD to nie zmieni parametrów nadawania. Było o tym w artykule.

Ale True Crime też na pewno nie, bo ten kanał nie będzie nadawany w jakości HD??? Zatem zostają dwie opcje: Music Box Polska HD albo ViDocTV 1 HD

W dniu 26.05.2024 o 11:36, pablo21 napisał(a):

Kanał ma być w jakości HD od samego startu emisji. :-) 

Ok, dzięki za wyjaśnienie 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, G2000 napisał(a):

Od razu pisałem że ten test na C+ to pewnie pod ten kanał to post został usunięty że to gdybanie. :)

Ciekawe że nie ma wzmianki o PB a przecież "patronują" trzem kanałom Viasat.

Teraz siedzą cicho jak mysz pod miotłą🤣 Żaden nie przyzna że miałeś rację i słowa przepraszam nie uświadczysz😂

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na ramówkę Viasat True Crime kanał może nie być całodobowy. Programy rozpoczynają się od 6.30 najczęściej. Są też dni, gdzie rozpoczynają od 6.40, ale potem już od 6.00 i tutaj widać, że jest ta "całodobowość". Możliwe, że będzie tak jak na FOX czy TVN, czyli bufor przez ileś minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, VTC nie będzie kanałem całodobowym. Cennik kanału pojawił się na polsat media, i można się z niego dowiedzieć, że reklamy lecą tylko od 7 do 1 w nocy. Jak będzie z ramówką, narazie nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dating Death

Des

Married To A Psychopath

See No Evil

Yorkshire Ripper: The Secret Murders

Casey Anthony: Where The Truth Lies

The Real 'Des': The Dennis Nilsen Story

Fred and Rose West - The House of Horrors

The Hunt for Ted Bundy

The Clown and the Candyman

Murder Uncut

Murdered At First Sight

Killer Cases

-To ramówka Viasat Crime z Informacji z Biura Polsat Media. Czy wg. was (bo jestem świeżakiem) to jest coś dla szanownej pani Anity Kazimierskiej?

Edytowane przez Klopseł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2024 o 18:13, Adrian96 napisał(a):

Czy kanał Viasat True Crime będzie miał podobną ramówkę jak niedostępny w Polsce Viasat Crime ? Mam na myśli seriale kryminalne czy dokumenty o zbrodniach.

Viasat Crime pokazywał seriale kryminalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...