Skocz do zawartości

4Music TV (ex E4me TV)


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
wczoraj natrafiłem na Honey Skarbek z jakimś kawałkiem "Insomnia"... troszkę w szoku byłem. w Polsce nie zrobi kariery to może chociaż w Iranie :) generalnie dość bogate playlisty w porównaniu do ESKI i 4FUN gdzie leci zapętlona playlista 40 klipów... ale już wyrosłem chyba z tego gatunku współczesnego dance bo nic mnie za bardzo nie bawiło na tym kanale... przydałoby się MTV RETRO z lat 90 z oryginalną grafiką ekranową. :)

 

w Iranie tego kanalu na 100 procent nie ogladaja. A nadaja z Francji z tego co mi wiadomo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądają, oglądają, to jest dla nich powiew zachodu. Na pewno są tacy, którzy nie uważają że Ameryka to zło i posłuchają sobie kanału z zachodnią muzyką, zwłaszcza, że cała reszta prezentuje tylko ich lokalną, perską muzykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Iranie jest wielu sympatyków kanałów muzycznych, STARS.TV dostaje całkiem sporo emali od widzów z Iranu :) Większość jest po angielsku ale trafiło się kilka takich, że Google translate nie dawał rady :)

Nie sądziłem, że mieszkańcy Iranu mają odbiorniki HD :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Iranie jest wielu sympatyków kanałów muzycznych, STARS.TV dostaje całkiem sporo emali od widzów z Iranu :)

Macie branie na arenie międzynarodowej :P Iran, Rosja, co tam jeszcze?

 

W iranie piszą od prawej do lewej więc trzeba obrócić kolejność i tłumaczyć albo literka po literce od prawej.

No chyba panowie z Google wzięli to pod uwagę przy mechanizmie tłumaczenia z irańskiego w swoim translatorze?

 

Mają SD i HD. A czasze poukrywane np. w szybach wentylacyjnych.

Tzn? Mają zakaz używania tv sat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pasmo ''Summer List'' nie jest już takie jak rok temu, lecą same nowości na topie ,a nie starszy dance z 2009/2010/2011 roku jak w ubiegłym roku. Ogólnie mam wrażenie jakby E4meTV się popsuło pod względem muzyki dance w pasmach ''Dance'' ''Night Dance'' czy ''Beats'' można było często oglądać nie komercyjny dance i starsze klipy często był Robert M, a teraz same gorące hity medialne w tych pasmach goszczą ,no cóż nawet takie 4 sie popsuło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz, że się popsuło, a moim zdaniem dalej jest to jedna z najlepszych stacji muzycznych na Hot Birdzie. Nie znam większości piosenek (no może połowy), na jakie tam trafiam; jest duże urozmaicenie i szybkie premiery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, panowie z czwórki odwalają nadal kawał dobrej roboty. Ale po części muszę się zgodzić z satmaniakiem.

Wcześniej ich playlista była jeszcze bogatsza niż teraz. Bardzo umiejętnie łączyli najnowsze klipy ze świetnymi klasykami. Dziś większy nacisk kładą jednak na nowinki, a szkoda.

 

Co nie zmienia faktu, że wciąż są bardzo interesującą pozycją na hotbirdzie. Niech tylko pozbędą się tego 4:3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...