Skocz do zawartości

4Music TV (ex E4me TV)


RafiX
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli w jakiś sposób łamię zasady forum (według mnie nie) to przepraszam.

Nie znam Irańskiego prawa itp ale od kilku tygodni śmiga że aż miło on line E4me http://www.glwiz.com/ (Trzeba odszukać w zakładce Iranian TV) dla tych co nie mają satelity warto posłuchać jak by mogła jeszcze lepiej wyglądać programowo/muzycznie np Eska :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa obraz super jakby nagrywany telefonem ,

nawet nie trzymam tego na swojej liście kanalów muzycznych z sat.

A ja owszem, bo to bardzo dobry kanał, którego minusem jest tylko (niestety) jakość na satelicie. Pooglądaj go chociaż trochę, a zobaczysz jak bardzo treść kanału miażdży nasze Eski i 4funy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. 20 minut temu na E4me pojawiła się przez ok. 30 sek plansza, że zaraz program powróci (w językach angielskim i niemieckim), po czym nastąpił czarny ekran i kanał powrócił w lepszej jakości! Aktualnie ma rozdzielczość 720x576, bitrate ok. 3Mb/s, dźwięk bez zmian 160kb/s.

Nieźle mnie zaskoczyli o tej porze :jupi: Teraz obraz jest jak żyleta, oby tak pozostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z moich zarchiwizowanych klipów wynika, że pasmo "CAFE MUSIC" w 2010 i 2011 było wypełnione po brzegi hitami z lat 60-tych, 70-tych i 80-tych. Jak widać, "RETRO" nie było jedynym magazynem ze starszą muzyką. Ciekawe czy "CAFE MUSIC" jeszcze istnieje i co tam teraz mają do zaoferowania?

 

Moja ulubiona nuta, zagrana w E4me TV w marcu 2011:

DJ Sava Feat. Andreea D Yolo - Money Maker (

)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w tym kanale w ogóle połapać nie mogę, kiedy co leci :D Codziennie widzę co innego. Spisywał ktoś może ostatnio, kiedy jakie pasma lecą? Bo poza tymi godzinami, co w trailerach pokazują, to nie mam w ogóle orientacji :D

 

No i jeszcze coś tak na marginesie:

mój ojciec se przypomniał

nie znam takiego słowa jak "se" :> Przepraszam, ale musiałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeniesiono z wątku "[FTA] STARS.TV". Kontynuuję dyskusję w odpowiednim wątku.

Fakt, Ten kanał jest najlepszy muzycznym, zaraz obok E4MeTV, na którym niestety zawodzi jakość emisji... Obydwa kanały moim zdaniem grają bardzo dobrze. :D
Jakość emisji może jedynie zawodzić pod względem formatu nadawania. Co innego może nie pasować? :D

 

"LIVE: RIHANNA", pt 11:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...