Skocz do zawartości

Zmiany w ofercie (kanałach Polsat Box) - czy można wypowiedzieć umowę?


Duro Hombre
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie dane karty przy wypowiedzeniu muszę wpisać, takie jak przy podpisaniu umowy czy aktualne, bo sprzęt był wymieniany. Oraz czy dane sprzętu dodatkowego MR są wymagane przy wypowiedzeniu, czy wystarczy główny dekoder z kartą ? I jeszcze jedno, czy w negocjacji na skrócenie zobowiązań miesięcznych, pozbawia zniżki na Smart Dom ?

Edytowane przez moqu'ai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie irytuje gdy ktos pyta o o to samo po raz 90. Szczegolnie ze ostatnie 6 stron, to odpowiedzi na Twoje pytania.

Nie nie pozbawia znizki na SMART DOM.

Dane takie jakie sa aktualne, wyjmij karte z obydwu dekoderow i wpisz, dopisz tez numer pesel.

@ MR Nie wiem czy sa, zamiast myslec czy sa po prostu to wpisz.

Edytowane przez kyczniker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałam wypowiedzenie umowy w związku z usunięciem Fightklubu, jutro idę zanieść do punktu Plusa. Proszę o ocenę, czy takie wypowiedzenie może być.

 

WYPOWIEDZENIE UMOWY ABONENCKIEJ

 

Proszę o rozwiązanie mojej umowy nr xxxxxxxxxxx, zawartej telefonicznie dnia 2016.01.04 ze skutkiem na koniec Okresu Rozliczeniowego, w którym przyjęto pisemne oświadczenie Abonenta o rozwiązanie Umowy Abonenckiej, bez zachowania okresu wypowiedzenia.

Decyzję swoją motywuję tym, iż z oferty usunięty został kanał Fightklub, który był kanałem gwarantowanym w mojej umowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po wypowiedzeniu. :) Jak nigdy dotąd skorzystałem z pierwszego możliwego dnia.

Mało tego, być może nawet jako pierwszy, bo mniej więcej o 9.05 już było wklepane w system. :brawo:

 

Na jakiej podstawie wnioskujesz, że najwcześniej dzisiaj można było skutecznie złożyć wypowiedzenie ?

Pytam dlatego, że w "Regulaminie świadczenia usług" nie znalazłem przepisu, który by tak stanowił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja historia wypowiedzeń zainicjowało zakończenie emisji Polsat Futbol w czasie Euro 2012 (1 lipca) , zwykle licząc na to że coś z tak bogatej oferty wylecieć musi przedłużałem umowę o 29 miesięcy zyskując 9 gratis. Po drodze z początkiem 2013 wyleciał TVN HD + 1, później   pojawiły się z wycofanie LOVE w listopadzie 2013, wreszcie w maju 2014 wycofali HBO w wersji SD. W sumie dało to 31 miesięcy za FREE ! Ale nic nie trwa wiecznie nadszedł chudy  2015r. w którym płaciłem od kwietnia aż do maja 2016 (pierwszy raz doczekałem możliwości wypowiedzenia umowy na skutek zbliżającego się końca cyrografu z CP- wypowiedzenie, podmiana dekodera , za free Euro aż wreszcie mamy sierpień 2016 i kolejny bonus :D I jak tu nie lubić słonecznej platformy i forum SATKURIER :D

Edytowane przez wojtek509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przedłużylem umowe w czerwcu na 29 miesiecy w smart dom przed Euro 2016 na pakiet premium max zeby miec za free euro.

I moje pytanie czy w zwiazku z usunieciem fightklubu moge wypowiedziec umowe bez konsekwencji?

W wykazie kanalow mam w pakiecie sport kanal Fightklub tylko nigdzie nie pisze czy jest on gwarantowany czy promocyjnie nadaje i nie wiem jak to sprawdzic.

Z gory dziekuje za dopowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przedłużylem umowe w czerwcu na 29 miesiecy w smart dom przed Euro 2016 na pakiet premium max zeby miec za free euro.

I moje pytanie czy w zwiazku z usunieciem fightklubu moge wypowiedziec umowe bez konsekwencji?

W wykazie kanalow mam w pakiecie sport kanal Fightklub tylko nigdzie nie pisze czy jest on gwarantowany czy promocyjnie nadaje i nie wiem jak to sprawdzic.

Z gory dziekuje za dopowiedz

 

Możesz napisać na ICOK prośbę o przesłanie Ci listy kanałów gwarantowanych. Wtedy będziesz wiedział na 100 % na czym stoisz.

 

I tak, jeśli okaże się, że jest gwarantowany(a raczej jest, bo kto ma w umowie zawarty pakiet Sport HD i podpisał umowę do 11 lipca, ten powinien mieć ten kanał gwarantowany) to wysyłasz wypowiedzenie i Twoja sprawa, czy ją rozwiążesz, czy będziesz chciał przedłużyć na innych warunkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jakiej podstawie wnioskujesz, że najwcześniej dzisiaj można było skutecznie złożyć wypowiedzenie ?

Pytam dlatego, że w "Regulaminie świadczenia usług" nie znalazłem przepisu, który by tak stanowił.

Na podstawie informacji jaką dostałem na moje konto z ICOK :

 

Zmiana programowa w Cyfrowym Polsacie (27.07.2016)
Informujemy, że z dniem 1 sierpnia 2016 r. w miejsce kanału Fightklub (pozycja 17, pakiet Sport HD) zostanie uruchomiony kanał Polsat Sport Fight HD, a kanał Fightklub zostanie wyłączony.

 

Jeżeli kanał Fightklub jest gwarantowany w Państwa Umowie lub Aneksie i nie akceptują Państwo powyższej zmiany, przysługuje Państwu prawo do rozwiązania Umowy Abonenckiej,/.../

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dwa pytania:

 

1. Obecnie mam pakiety:  Pakiet Familijny Max HD, Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Cinemax HD oraz Pakiet Film HD lub Pakiet Sport HD. Pakiet Film HD i pakiet Sport HD mogę zamieniać dowolnie, w tej chwili mam włączony pakiet Film HD.

Czy mogę wysłać wypowiedzenie w związku z wyłączeniem kanału Fightklub HD?

2. Posiadam Smart Dom, usługą uprawniającą jest telewizja CP, a jako drugi jest internet. Czy w takim wypadku mogę wysłać wypowiedzenie, czy wtedy stracę zniżki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już po wypowiedzeniu. :) Jak nigdy dotąd skorzystałem z pierwszego możliwego dnia.

Mało tego, być może nawet jako pierwszy, bo mniej więcej o 9.05 już było wklepane w system. :brawo:

Ja też. Też dzisiaj zaniosłam wypowiedzenie, tym razem nie wysyłałam pocztą.

A jak sprawdzić czy w systemie już jest? Na swoim ICOK-u nie widzę takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...