Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na jaki adres mam wysłać i gdzie mogę znaleźć wzór wypowiedzenia ?? I co wtedy ? Odezwie się ktoś do mnie z jakąś ofertą czy jak ? Proszę o pomoc na PW.

 

Wypowiedzenie to jedno zdanie:

Niniejszym informuję Państwa, iż z dniem ..... marca 2013 roku, przy zachowaniu miesięcznego okresu wypowiedzenia, ze skutkiem na dzień .... kwietnia 2013 r., rozwiązuję umowę o abonament Cyfra+ zawartą w dniu .............r.

Należy także podać swoje dane i nr abonenta. Wysyłasz poleconym i finito ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz mi dokładnie pomóc ? W pierwszą lukę mam wpisać dzień w którym wysyłam wypowiedzenie, w drugim ??? a w 3 mam wpisać datę podpisania umowy w salonie ??

Poleconym ale na jaki adres ? I co później ? Zadzwonią z jakąś ofertą czy po prostu będę musiał oddać sprzęt ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale możesz mi dokładnie pomóc ? W pierwszą lukę mam wpisać dzień w którym wysyłam wypowiedzenie, w drugim ??? a w 3 mam wpisać datę podpisania umowy w salonie ??

Poleconym ale na jaki adres ? I co później ? Zadzwonią z jakąś ofertą czy po prostu będę musiał oddać sprzęt ??

 

Kurcze, Kall przecież adres cyfry znajdziesz na ich stronie, pod kontakt.

W wykropkowane pola wstawiasz daty:

1) z jakim dniem wypowiadasz

2) z datą na jaki dzień skutkuje

3) datę podpisania umowy, w salonie czy przez tel.

 

Wpisujesz swoje dane w lewym, górnym rogu i nr tel. Z doswiadczenia wiem, że zadzwonią. Jeśli sie nie dogadacie będziesz miał jakiś termin (sprawdx w umowie), w ktorym musisz oddać sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

{Data i miejscowość}

 

Rezygnacja z umowy o abonament

 

Niniejszym oświadczam, iż nie zamierzam kontynuować umowy o abonament zawartej w dniu {Data zawarcia umowy} i wnoszę o jej rozwiązanie wraz z upływem ustalonego w aneksie okresu minimalnego.

 

 

Z poważaniem,

{Imię i nazwisko}

 

{Adres},

{Telefon},

{Nr abonenta}

 

 

A takie coś może być ?? A i czy to musi być wydrukowane czy może być napisane ręcznie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lipca 2012 mam pakiet C+ Optimum HD + Promo HD za 62 zeta. Dekoder pace 500 i multiroom za 0 zeta przez cały czas trwania umowy do lipca 2013r. Na stronie nc+ jest oferta migracji dla wszystkich obecnych abonentów, bez względu na termin kończenia umowy. Pytanie mam takie czy opłaca się z tym co teraz mam migrować ? czy raczej oferta migracyjna będzie dużo gorsza ? lub dużo droższa ? Ktoś z Was może już rozmawiał w tej sprawie z konsultantami ? i co oferowali ? pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ciesze się ze wczoraj przedłużyłem umowę z cyfrą+ na pakiet Prestiż Hd ze wszystkimi dodatkami za 133zł , bo ta dzisiejsza oferta NC+ za 199zł na najwyższy pakiet to jakaś masakra.

 

Nie masz co się cieszyć :) do końca czerwca masz obowiązek zmigrować do nc+ (czyt. przejść na pakiet z nc+) albo zakończyć z nimi współpracę.

To już jest oficjalne info z infolinii NC+ :)

 

Przepraszam, że tak szybko Cię rozczarowuje ale nie chce żebyś nie myślał ze Twoje przesłużenie jest najlepszą rzeczą, którą zrobiłeś w tym tygodniu.

Dodatkowo informacja na ten moment jest taka, że pakiet na full bez MR można dostać w NC+ za 129 - to informacja z działu dotyczącego oferty nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lipca 2012 mam pakiet C+ Optimum HD + Promo HD za 62 zeta. Dekoder pace 500 i multiroom za 0 zeta przez cały czas trwania umowy do lipca 2013r. Na stronie nc+ jest oferta migracji dla wszystkich obecnych abonentów, bez względu na termin kończenia umowy. Pytanie mam takie czy opłaca się z tym co teraz mam migrować ? czy raczej oferta migracyjna będzie dużo gorsza ? lub dużo droższa ? Ktoś z Was może już rozmawiał w tej sprawie z konsultantami ? i co oferowali ? pozdro.

 

Ja mam umowę do końca maja i spokojnie czekam.Myślę że będą lepsze oferty niż są dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ciesze się ze wczoraj przedłużyłem umowę z cyfrą+ na pakiet Prestiż Hd ze wszystkimi dodatkami za 133zł , bo ta dzisiejsza oferta NC+ za 199zł na najwyższy pakiet to jakaś masakra.

 

Nie masz co się cieszyć :) do końca czerwca masz obowiązek zmigrować do nc+ (czyt. przejść na pakiet z nc+) albo zakończyć z nimi współpracę.

To już jest oficjalne info z infolinii NC+ :)

 

Przepraszam, że tak szybko Cię rozczarowuje ale nie chce żebyś nie myślał ze Twoje przesłużenie jest najlepszą rzeczą, którą zrobiłeś w tym tygodniu.

Dodatkowo informacja na ten moment jest taka, że pakiet na full bez MR można dostać w NC+ za 129 - to informacja z działu dotyczącego oferty nc+.

Żart jakiś?Podpisałem umowę na 18 miesięcy.Nic nie wiem o obowiązkowym przejściu do NC+ z końcem czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja moge przejśc do nc+, mimo ze mam umowe do lipca z Cyfrą na c+kompakt hd promo hd i MR darmowy, średnio 58 zł/mc. MOGE POD WARUNKIEM ze na fakturze zmieni sie jedynie logo z C+ na nc+ a reszta pozostanie identyczna, hahah =) a tak poważnie: nie wyobrażam sobie ze moge przejśc z tym co mam za 2-krotnei wyższą cene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

wczoraj przedłużyłem umowę na 18 miesięcy na pakiet prestige za 133 zł + Pace 500 gb za 0 zł ,mam pytanie czy te kanały z paczki canal+ bedą przez cały czas,mimo zmiany 5.04

opcja przejścia do nc+ na dziś jest nie opłacalna ,proponują 109 za Platinum/ale brak HBO./ co radzicie dalej ? czy będzie przymus do nc+ w czerwcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest ktos na tym forum wstanie mi wytłumaczyc co ja mam teraz zrobic? kończy mi sie umowa z cyfrą w kwietniu, płace obecnie 75 zł.Mam jeszcze w domu enke za którą płace obecnie 65 zł ze wszystkimi n premium hbo itd. przedłuzałem o ile teraz pamiętam 3 miesiące temu umowe. Chciałbym teraz miec jeden dekoder najlepiej zeby został ten z cyfry (poniewaz mam spitera ) i miec pełen pełen pakiet dziecięcy i sportowy. Obecnie interesuje mnie tylko jak wspomniałem sport czyli pełna liga mistrzów i pełna liga polska a dzieciecy pełen paket

Jak to ogarnąc forumowicze??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie. Z dniem dzisiejszym nie ma już co liczyć na telefoniczne przedłużenie umowy z C+ ? Wie ktoś coś na ten temat. Bo jeżeli nie da się już nic zrobić to będę musiał podziękować sprawnie działającej pani konsultant z CA.... Od poniedziałku dzwoniłem o przedłużenie umowy i mówiłem co chciałbym dostać dodatkowego przy przedłużaniu. Miała oddzwonić i przedstawić ofertę ... niestety nie zdarzyła a teraz pewnie albo wypowiedzenie albo migracja do tego syfu nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten Comfort+ to różni się czymś zasadniczo od pakietu Start, który był oferowany poprzednio;p ? Jedną różnicę już zauważyłem, nie ma kanału Ale kino;p

 

dzwonili już do kogoś w sprawie migracji ? Jakby ten Canal+ Platinum dawali w cenie poprzedniego Canal+Optimum czyli w granicach 65 zł to czemu nie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...