Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ehh mi się kończy umowa 31 listopada i zaczął dzwonić konsultant, w tej chwili mam Optimum i Pakiet Canal + płaciłem 46,80 zł teraz od września do listopada płacę po telefonie do Cyfry 76,35, bo inaczej płaciłbym pod koniec 93,80 zł.

Zaproponował mi to samo co mam w tej chwili za 59,90 zł przez okres 8 miesięcy, po prostu umarłem ze śmiechu przy telefonie, wyśmiałem i powiedziałem mu że oczekuję mniej więcej tego samego z jakimiś kanałami HD i PACE PVR HD za 0 zł wynajem, ponieważ mój staruszek mediasat niestety odmawia już współpracy , na to Pan odpowiedział, że bezpłatny wynajem dekodera jest niemożliwy i nikt tak nie ma, ale że oddzwonimy z nową ofertą jutro.

Naprawdę liczyłem na Optimum HD + pakiet Canal+ za 70 zł + 0 zł PVR na jakiś okres, rachunki opłacane regularnie, ja wiem że staż się nie liczy za bardzo ( 9 lat), no ale trochę mnie wpienili w tym momencie. No cóż czekać na nową ofertę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh mi się kończy umowa 31 listopada i zaczął dzwonić konsultant, w tej chwili mam Optimum i Pakiet Canal + płaciłem 46,80 zł teraz od września do listopada płacę po telefonie do Cyfry 76,35, bo inaczej płaciłbym pod koniec 93,80 zł.

Zaproponował mi to samo co mam w tej chwili za 59,90 zł przez okres 8 miesięcy, po prostu umarłem ze śmiechu przy telefonie, wyśmiałem i powiedziałem mu że oczekuję mniej więcej tego samego z jakimiś kanałami HD i PACE PVR HD za 0 zł wynajem, ponieważ mój staruszek mediasat niestety odmawia już współpracy , na to Pan odpowiedział, że bezpłatny wynajem dekodera jest niemożliwy i nikt tak nie ma, ale że oddzwonimy z nową ofertą jutro.

Naprawdę liczyłem na Optimum HD + pakiet Canal+ za 70 zł + 0 zł PVR na jakiś okres, rachunki opłacane regularnie, ja wiem że staż się nie liczy za bardzo ( 9 lat), no ale trochę mnie wpienili w tym momencie. No cóż czekać na nową ofertę.

 

Zastanawiam się, kiedy niektórzy zrozumieją, że rabaty są od cen normalnych i nie zależą od tego, kto ile płacił w poprzedniej promocji.

Ja się uśmiałem, jak przeczytałem w pierwszym momencie, że chcesz do ceny 46,80, którą płaciłeś jeszcze HD i PVR, dobrze, że dotrwałem do końca i nie zamknąłem przeglądarki. Za 70zł nie ma Optimum HD+ - najniżej jest za 80,90zł, a że z końcem listopada dopiero kończy Ci się umowa, to PVR gratis nie dostaniesz. Przykro mi, ale tak jest. Poczekaj na listopad, tak będzie najlepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Deadprince to Cyfra rozbestwiła abonentów tanimi pakietami.;)

Zmiany w pakietach sprawią że będzie raczej ciężko o podobną ofertę w ubiegłorocznej cenie.

Przeanalizowałem sobie swój przypadek.

Rok temu : Umowa na 13 miesięcy,9 miechów 50%,5xHD gratis,PVR gratis.Opcje Canal+ i HBO przez pierwsze miesiące za darmo pomijam.Średnia cena za pakiet 28 zł.

Na dzień dzisiejszy odpowiednik Podstawowego z kanałami HD to Kompakt HD w cenie 54,9.Gdybym dostał identyczną ofertę jak przed rokiem czyli zniżka 50% na 9 miesięcy i 4 płatne 100% otrzymujemy średnią cenę 36 zł dostając na dodatek jeden kanał HD mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie miałem telefon w sprawie promocji na HBO. Pan z Cyfry+ zaproponował mi 50% zniżki na 3 kolejne pełne miesiące. Zapytałem go gdzie mogę przeczytać regulamin tej promocji (bo w internecie nie udalo mi się znaleźć) - po chwili ciszy (zaskoczyłem go tym pytaniem) konsultant odpowiedział że" regulamin jest dostepny w siedzibie operatora", więc powiedziałem że nie będę jechał do Warszawy (ponad 350 Km) po to aby przeczytać regulamin i nie zdecydowałem się na tą promocję.

Ja jestem za jasnością sytuacji, dlatego nie bardzo rozumiem dlaczego ten regulamin jest taki tajny i trudno dostępny dla abonentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa kończy mi się 31.10.2010. Ciekawe co zaoferują. Mam teraz Kompakt. Bezpałtnie dekoder SD. Zrezygnowałem z Opcji canal bo chciali ostatnie miesiące 100%. Chciałbym Kompakt HD + oraz bezpłątnie PVR. Oczywiście chce umowę na 13 mieisęcy. Zawsze tak robię. Ktoś przedłużył ostatnio na jakiś promocyjnych warunkach? Nie wiem czy czekać do listopada bądź początku grudnia i nie wejść ponownie jako nowy klient.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie właśnie dzwoniła Pani z promocją jednak po analizie wyszło mi że atrakcyjniejsza jest oferta dla nowych mianowicie:

 

Aktualnie mam prawie pełne pakiety, ponieważ promocyjne ceny skończyły się w zeszłym miesiącu aktualnie płacę 170zł za pakiet Komfort+, HD mix, HBO, canal+, dekoder HD

 

Pani zadzwoniła proponując:

 

Pakiet optimum hd+ za 91,90 na 15msc

Dekoder za 15zł na 18msc

HBO za 23zł na 18msc

 

Łącznie za 18 msc daje to około 2430zł, takie samo zestawienie przy aktualnej promocji daje kwotę o prawie 100zł niższą

 

Pakiet prestiż HD+ za 134,90

Dekoder za 15zł

 

Łącznie 2800zł, przy aktualnej promocji dla nowych 2640zł

 

Warto czekać na nową propozycję czy wypowiedzieć i wziąć nową umowę. Nie ukrywam że liczyłem iż za pełen pakiet + dekoder nie zapłacę więcej niż 110-120zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam Optimum i Pakiet Canal+ z własnym dekoderem SD , umowa kończy się 31.11.2010 i na razie zaproponowali mi taką ofertę:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, serdecznie zachęcam do przedłużenia Umowy na 18

miesięczny Okres Minimalny. W ramach oferty otrzyma Pan:

 

- pakiet Kompakt HD w cenie 39 zł 90 gr przez 15 pełnych miesięcy,

- pakiet Kompakt HD+ w cenie 63 zł 90 gr przez 15 pełnych miesięcy,

- pakiet Optimum HD w cenie 59 zł 90 gr przez 15 pełnych miesięcy,

- pakiet Optimum HD+ w cenie 80 zł 90 gr przez 15 pełnych miesięcy,

- opcję Canal+ w cenie 24 zł 90 gr przez 18 pełnych miesięcy,

- 50% zniżki na czynsz najmu za terminal HD PVR przez 18 pełnych

miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili mam Optimum i Pakiet Canal+ z własnym dekoderem SD , umowa kończy się 31.11.2010 i na razie zaproponowali mi taką ofertę:

Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, serdecznie zachęcam do przedłużenia Umowy na 18

miesięczny Okres Minimalny. W ramach oferty otrzyma Pan:

 

- pakiet Kompakt HD w cenie 39 zł 90 gr przez 15 pełnych miesięcy,

- pakiet Kompakt HD+ w cenie 63 zł 90 gr przez 15 pełnych miesięcy,

- pakiet Optimum HD w cenie 59 zł 90 gr przez 15 pełnych miesięcy,

- pakiet Optimum HD+ w cenie 80 zł 90 gr przez 15 pełnych miesięcy,

- opcję Canal+ w cenie 24 zł 90 gr przez 18 pełnych miesięcy,

- 50% zniżki na czynsz najmu za terminal HD PVR przez 18 pełnych

miesięcy.

A dotychczasową umowe masz w stałej cenie?Jak tak to walcz o te same warunki i daj znać jaki efekt.

Niedałbym im nigdy np.80zł za były komfortowy z c+.Dziś mam były komfort z c+ do maja za 42 zł.I napewno niezgodze się na nic co przekroczy max 50zł,a będzie mniej atrakcyjne od tego co mam.W mym przypadku wchodzą w gre te same warunki,stała cena,bez żadnych HD i ich dekoderów wówczas chętnie przedłuże umowe nawet na 2,3 lata ;) Ale obawiam się że będzie pożegnanie z cyfrą na pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuję poczekać do listopada na promocję świąteczną - aktualnie oferty przedłużeniowe są korzystniejsze niź dla nowych abonentów:)

 

A czy jeśli bym nie przedłużył od 1 listopada to na przykład od 20 listopada mógłbym bez zadnych problemów wejść znów jako nowy kleint. Chyba trzeba tez się liczyć z tym że jakieś aktywacje się płaci.... Zobaczę. Pewno będa dzwonić od października. Interesuje mnie Kompakt Hd+ z darmowym dekoderem pvr. Ciekawe czy koło 50zł będzie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...