Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedłuzyłem umowe w zeszłą środę. Wynegocjowałęm wymianę dekodera z PVR 250 na PVR 500gb. Konsultant powiedział abym w poniedziałek pojechał do punktu cyfry. Pojechałem dziś i usłyszałem, ze nie mogą mi wymienić na dekoder 500gb. Odrazu bedąc w punkcie zadzwoniłem na infolinię Cyfry Plus, tam mi powiedzieli, ze maila do punktu cyfry muszą wysłać i ze trwa to tydzień. Czy to normlane jest ? Bo Pan w punkcie Cyfry mowił ze oni zadnych maili nie dostają. Na infolini powiedzieli abym koło śrdoy pojechał do punktu bo to jego przełożony wysyła i mam czekac. To normalne podejście czy cos w tym dziwnego jednak jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co moze osiągnąć klient (mój brat) jako długotrwały klient (canal+ od 1997 a cyfry od 1999)? W chwili obecnej ma stary tuner Mediasat opcje Canal+ i hbo za ponad 110zł? Co ma robić (umowa na czas nieokreślony)

 

Przede wszystkim wypowiedzieć umowę, a dopiero później negocjować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie, z końcem marca kończy mi się umowa, obecnie mam pakiet kompakt z canal plus za 73,90 z Sagemcom hd.

Umowa wypowiedziana.

Interesuje mnie C+ kompakt hd z MR i Pace Pvr Hd i Philips dsr 6201 hd. Zrobiłem na stronie Cyfry symulacja i wyszła mi cena 88zeta.

W związku z tym mam pare pytań:

1. Ile można ugrać na cenie (powoli dzwonią do mnie)

2. By multiroom działał będe musiał kupić podwójny konwerter? Cyfra chyba tego nie daje?

3. Czy Philipas dsr 6201 hd będe mógł sprzedać?

 

Dzięki za pomoc, pozdrowienia dla forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj przedłużyłem umowę...Canal Plus Kompat HD + Multiroom + Pace pvr hd i Philips dsr hd (na własność za 149zł.) za 63zł na 12m-cy...potem 83 przez 3 miechy.

Moge płacić 63 ale musiałbym zwrócić Pvr. Heh za trzecim razem przedstawił mi "umowe ekstremalną".

Panowie, jak to teraz wszystko podłączyć?

Do pvr pójdą 2 kable a do drugiego jeden z anteny?

Czy taki konwerter będzie ok http://allegro.pl/konwerter-cyfrowy-twi ... 54270.html

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ten konwerter jest nie odpowiedni, bo jest typu TWIN, a potrzebujesz dwóch kabli do Pace PVR i jednego do Phillips'a. Więc poszukaj konwerterów typu Quad, może np. taki http://www.hollex.pl/konwertery-lnbs/qu ... ad-televes ewentualnie napisz albo przedzwoń do sklepu i upewnij się czy będzie prawidłowo współpracować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś debiutuje na forum, gdyż spotkała mnie dziwna sytuacja. Posiadam umowę na pakiet optium i canal+ (bez opcji hd, bo odbieram jeszcze na starym dekoderze pace dsr 2221). Do tej pory płaciłem 69,80zl (44,90 + 24,90 obie opcje w stawkach promocyjnych przez całą długość umowy). Umowa kończy mi się z dniem 30 kwietnia 2012. Dziś pocztą przyszedł mi rachunek za kolejny miesiąc na kwotę 111,90zl (77 + 34,90 tu już bez promocji choć miała być do końca umowy). Co możecie mi poradzić? Czy dzwonić do nich i robić dym (wypowiedzieć umowę), bo taka cena jest dla mnie nie do przyjęcia.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co możecie mi poradzić?

Przede wszystkim możesz wyłączyć opcję Canal+ z końcem bieżącego miesiąca (e-mail lub telefon do Cyfry+ przed końcem marca) i w ten sposób zaoszczędzisz 34,90zł na kwietniowym rachunku. Jeśli tego nie zrobiłeś to jak najszybciej wyślij też wypowiedzenie umowy listem poleconym (opcjonalnie priorytet + ZPO) na adres skrzynki pocztowej operatora, przeznaczonej do korespondencji. Jeśli zrobisz to przed końcem bieżącego miesiąca to Twoja umowa będzie obowiązywać do końca kwietnia. Z aktywnym wypowiedzeniem przedłużysz umowę na korzystniejszych warunkach, ale rób to możliwie jak najpóźniej bo wtedy masz szansę na lepszą ofertę dla swojej osoby. Jeśli przedłużysz umowę po pierwszym kwietnia to już od maja znów będą Cię obowiązywać promocyjne stawki. A na przyszłość pamiętaj kiedy kończy Cię okres minimalny Twojej umowy i aneksuj (wypowiadaj) umowę w odpowiednim czasie.

 

ps.Jeśli zdecydujesz się odłączyć od kwietnia paczkę Canal+ to i tak możesz wynegocjować jej obecność w swoim pakiecie wraz z przedłużeniem umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek19066 :

Też dostałem za ostatni miesiąc rachunek 111,90 zł. Dzwoniłem do nich. Rozmawiałem z ich księgowością. Wytłumaczyli mi, że za ostatni miesiąc nie mam żadnych promocji. Płaciłem za C+ optimum 77,80 przez 18 miesięcy. Teraz 111,90 dlatego, że ostatnio przedłużyłem umowę ok półtora miesiąca przed wygaśnięciem poprzedniej i te miesiace jakoś mi się przesunęły, że to już 19 miesiąc itp. Obecnie umowa kończy mi się z końcem marca. Wypowiedzenie wysłane czekam na ofety przedłuzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...