Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous
I znów obecni abonenci mogą się poczuć mocno wyrolowani.

 

Byle do następnej zmiany w ofercie, umożliwiającej wysłanie wymówienia umowy o abonament.

 

99 zeta za Superpremium, to dokładnie taka sama cena, jak przed marcowymi Idami, wiec ktoś tu sobie żarty robi.

 

No gdzie?

Wcale tak nie jest.

To ze cena wczesniejsza jest to nic nie znaczy bo trzeba placic za PVR, za MR a i brak darmowych miesiecy.

Zanim cos tam sie napisze warto przeanalizowac cala oferte a nie tylko spojrzec na cene pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

@777, nie wiem o jakich Ty dodatkowych bonusach mówisz, bo przecież tak w cenie 99 dla nowych, jak 108 dla starych i tak zawarty jest poważny bonus.

 

Mnie chodzi jedynie właśnie o cenę produktu podstawowego, czyli pakietu Superpremium, którego cena powinna być niezmienna przez cały czas trwania zawartej umowy.

 

Wszystkie dodatkowe usługi w rodzaju Multiroomów, czy pakiety kanałów w rodzaju Cinemaxów, czy Filmboxów, to zupełnie inna sprawa, bo to są produkty uznaniowe, które możesz sobie kupować i rezygnować z nich w dowolnym momencie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji debiutu - Witam wszystkich!

 

Właśnie wypowiedziałem umowę Cyfrze+, wcześniej miałem pakiet Optimum plus Canal+ i płaciłem za to niecałe 51zł, a potem przez 2 miesiące 80zł.

Teraz chciałbym Multiroom i ten sam pakiet. Pierwszą propozycję odrzuciłem - 68zł, umowa na 13 miesięcy, dekoder na wynajem. (czyli oferta taka jak dla nowych klientów)

Skoro wcześniej płaciłem 51 zł to nawet teraz doliczając 10zł za multiroom wychodzi 61zł.

Ile można z tego jeszcze urwać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji debiutu - Witam wszystkich!

 

Właśnie wypowiedziałem umowę Cyfrze+, wcześniej miałem pakiet Optimum plus Canal+ i płaciłem za to niecałe 51zł, a potem przez 2 miesiące 80zł.

Teraz chciałbym Multiroom i ten sam pakiet. Pierwszą propozycję odrzuciłem - 68zł, umowa na 13 miesięcy, dekoder na wynajem. (czyli oferta taka jak dla nowych klientów)

Skoro wcześniej płaciłem 51 zł to nawet teraz doliczając 10zł za multiroom wychodzi 61zł.

Ile można z tego jeszcze urwać?

C+optiumum za 68 pln na 13 m-cy ( oferta jak dla nowych) ??? :jupi:

Na stronie http://www.cyfraplus.pl

ten pakiet w promocji kosztuje 86 pln i umowa jest na 15 m-cy - DLA NOWYCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Najtaniej C+ Kompakt + MR to 53+10=63 PLN o ile dostaniesz taka oferte.

Przeciez watek mozna poczytac. I wszystko sie wie. Z czego chcialbys urywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...