Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dla wszystkich wypowiedzenie wysłane umowa do 17.04 6 głupich telefonów wczoraj superpremium za 89 + multiroom za 10 + pace 250 za5+ philips pvr za 0 umowa na 13 . razem 104

Nie ma czegoś takiego jak "umowa do 17.04" bo w Cyfrze+ umowy są rozwiązywane z końcem konkretnego miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

Obecnie mam canal+ optimum hd + hbo hd. Chcę jeszcze wziąć na kilka miesięcy pakiet hd 11 zł. Moje pytanie jest takie: czy jak wezmę go kilka dni po zapłaceniu rachunku teraz w kwietniu to czy będę płacił dopiero od maja czy naliczą mi jeszcze za kwiecień? Zazwyczaj płacę 10 każdego miesiąca

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

czytam to forum bardzo dlugo, ale teraz dopiero sie zarejestrowalem.

Mam pytanie. 31 maja konczy mnie sie umowa i kilka dni temu wyslalem wypowiedzenie.

Teraz chcialbym wynegocjowac jak najlepsza oferte dla takiej oto opcji:

 

Canal+Optimum HD

Optimum HD

dekoder Pace

 

Czy moge zejsc ponizej 80 zl za taka konfiguracje ? W postach pojawia sie ze opcje Canal+ Optimum HD za 65 zl na pewno,

ale jak bedzie to wygladalo w takiej konfiguracji ? I na jaki okres moge wynegocjowac ten pakiet ? Interesowalaby mnie jak najdluzsza umowa.

Nie interesuje mnie nic innego (multiroom, HBO itd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za szybką odpowiedz, tak jak napisalem interesuje mnie taki pakiet jak napisalem, czyli z Animal Planet HD wlasnie. z tego co piszesz Gniwder , to bede placil 65+11=76 zl przez 12 miesiecy + 96 zl przez 3 miesiace. Czy komus udalo sie wynegocjowac lepsza cene za taka konfiguracje ? i czy mozna podpisac umowe na dluzszy okres niz 15 miesiecy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuższa umowa nie ma sensu, chociażby dlatego, że pewnie przez te kolejne miesiące musiałbyś płacić za dekoder. Poza tym w Cyfrze nie masz gwarancji ceny na cały okres umowy, a jedynie gwarantowany rabat, więc ewentualne podwyżki i tak Cię obejmują. Wtedy składasz wypowiedzenie umowy i kolejne negocjacje... A w ciągu tych 15 miesięcy na 99% podwyżki jakieś będą.

 

Jak masz umowę do końca maja to musisz się uzbroić w cierpliwość, bo na pewno takiej oferty nie dostaniesz od razu. Będą dzwonić co jakiś czas z gorszymi ofertami, które musisz konsekwentnie odrzucać. To co wyżej zaproponują pewnie najwcześniej w połowie maja. I oczywiście nie ma gwarancji, że do tego czasu coś się nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A [beep]o prawda, jak będą chcieli to i zaproponują mi dali 3 miesiące przed końcem umowy, po moich mailach chyba to była ich 6oferta mailowa, która mnie nie zadowoliła, odpisałem że kumpel dostał to to i to za tyle i tyle i w ten sam dzień :

C+Optimum 57zł-15mc

PVR HD - 15zł/mc-nie skorzystałem

i HBO HD 19,9-standard.

Dodam żeby nie wprowadzić w błąd była to oferta z sierpnia ubiegłego roku. Teraz najniższa cena za pakiet C+Optimum wynosi 65zł a PVR HD jest wynajmowany o wiele taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kwietnia mam przedłużoną umowę na warunkach: Superpremium HD (czyli wszystko bez Cinemax i Filmbox HD, Mezzo ale akurat tych programów nie oglądałem) za 89 zł + dekoder Pace PVR za 0 zł. Umowa na 13 mies. Przeciągałem ich dość długo. Były różne propozycje ale w ostatnim tygodniu zaproponowali właśnie tą. Czy nie wydaje się wam, że mógłbym ugrać coś jeszcze? Ja mam pewien niedosyt. Aczkolwiek na początku negocjacji postawiłem sobie warunek, że wezmę ponownie Cyfrę jeśli zejdą z ofertą poniżej 90 zł. Dekoder mam w użytkowaniu już od ponad roku z tym, że wcześniej płaciłem 14 zł/mc a teraz za friko. Wcześniej miałem Prestiż HD za 126 zł + wspomniany dekoder za 14 zł.

Nadmienię, że jestem abonentem Cyfry od ??? lat przechodząc do niej jeszcze z Wizji TV. Łącznie pewnie jakieś 15 lat. Ale to chyba nie ma znaczenia podczas negocjacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@p.saw

nie sądzę żebyś taniej dostał Superpremium niż 89.Oczekiwałeś czegoś za darmo za staż :lol2::lol2: ?? :D Powinieneś dodać ''wszystko'' oprócz:Cinemax,Filmox,Mezzo,Hbo GO,Mood,Exxxtra i Relaxxx ,MR i najważniejszych kanałó FRANCE TV :).Chyba że podłączyli Ci Hbo za drobne 10zł tak jak mi chcieli :] Ciekawe jak dostałeś przy starej umowie PACE za 14 zł? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście pominąłem: Hbo GO,Mood,Exxxtra i Relaxxx ,MR i FRANCE TV. W prestiż HD też ich nie miałem. . Z tym stażem to oczywiście taki mały żarcik. Wiem, że za 15 lat płacenia po prawie 1,5 tys. zł rocznie i tak jestem dla Cyfry tylko "statystyką". Przy starej umowie miałem Philipsa PVR 250 ale pewnego dnia zadzwoniłem do Cyfry, że mam z nim problem i proszę o wymianę na Pace bo inaczej kolejnej umowy nie podpiszę. Zgodzili się i nagle z 10 zł za najem zrobiło się 14 zł. Sam nie wiem dlaczego ale "odpusciłem" bo cieszyłem sie z nowiutkiego 500-set gigowca. A teraz przy kolejnej umowie podczas negocjacji zwracałem uwagę, ze za dekoder nie zamierzam już płacić.

Oooooo!!!! tak na marginesie to zorientowałem się, że przez te 15 lat to na jakąś używaną brykę bym już odłożył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kwietnia mam przedłużoną umowę na warunkach: Superpremium HD (czyli wszystko bez Cinemax i Filmbox HD, Mezzo ale akurat tych programów nie oglądałem) za 89 zł + dekoder Pace PVR za 0 zł. Umowa na 13 mies. Przeciągałem ich dość długo. Były różne propozycje ale w ostatnim tygodniu zaproponowali właśnie tą. Czy nie wydaje się wam, że mógłbym ugrać coś jeszcze?
Ale co jeszcze chciałeś ugrać? Uścisk dłoni prezesa? Masz świetną cenę, darmowy dekoder. Jeszcze frytki do tego?

 

Oferta za 80PLN obejmowałaby C+Optimum HD, Pace PVR oraz Optimum HD. Gwarancja ceny przez 13 miesięcy. Czy wg Was da się z tego zejść czy brać i tyle?
Przy tym układzie z Animal Planet HD taniej nie dostaniesz. Jedno sprostowanie: nie ma gwarancji ceny.

 

Ciekawe jak dostałeś przy starej umowie PACE za 14 zł? :wink:
Ano dostał normalnie. 30% rabatu przy umowach 13mc sprzed roku.. I co usmiech gasnie? ;)

 

Canal+Optimum HD - 15 x 65 PLN

HD Optimum - na to chyba nie ma zniżek, jak nie zależy Ci na Animal Planet to HD Optimum Promo jest taniej o 3 PLN (być może że nadal jest dostępna opcja 3 x 0 PLN + 12 x 8 PLN)

dekoder Pace - 12 x 0 PLN + 3 x 20 PLN

A Tobie płacą za wprowadzanie ludzi w błąd, czy jaki masz cel wypisując po raz kolejny ofertę, o której powiedziano Ci już 3 razy, że nie istnieje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+Optimum HD - 15 x 65 PLN

HD Optimum - na to chyba nie ma zniżek, jak nie zależy Ci na Animal Planet to HD Optimum Promo jest taniej o 3 PLN (być może że nadal jest dostępna opcja 3 x 0 PLN + 12 x 8 PLN)

dekoder Pace - 12 x 0 PLN + 3 x 20 PLN

A Tobie płacą za wprowadzanie ludzi w błąd, czy jaki masz cel wypisując po raz kolejny ofertę, o której powiedziano Ci już 3 razy, że nie istnieje?

 

 

Bzdury piszesz po raz kolejny, nie mając pojęcia, co jest aktualne, a co nie. Powyższa oferta jest jak najbardziej aktualna, bo sam na takich warunkach przedłużyłem ostatnio dwie umowy, a wystarczy przejrzeć kilka ostatnich stron, żeby się utwierdzić w przekonaniu, że nie byłem wyjątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...