Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@ptaszeczek nie ma co sie spieszyc bo i tak najlepsze oferty otrzymuje sie przy koncu terminu jak juz wiedza ze naprawde moga stracic klienta... Takze jesli masz umowe do konca czerwca to wyslij wypowiedzenie w maju (ewentualnie wyslij w czerwcu jesli masz do konca lipca) i czekaj do ostatniego tygodnia swojej umowy z jakas decyzja...

Ja wyslalem tydzien temu wypowiedzenie bo mam umowe do konca maja i dzis zadzwonilem zapytac czy rezygnacja doszla. Powiedzieli ze tak i rzucili mi pierwsza propozycje :

Superpremium (107zl)+FilmboxHD(15zl)+CinemaxHD(10zl)+Exxxtra(21zl)+Multiroom(10zl)=163zl

lub

C+OptiumHD(86zl)+Multi(40zl)+HDOptimum(8zl)+Exxxtra(21zl)+Multiroom(10zl)=165zl

Ze tak powiem ZADNA PROMOCJA :P Wiec podziekowalem...

Przy okazji czy w obu tych konfiguracjach mam taka sama liczbe kanalow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem telefon z ofertą 69 PLN Canal + Optimum wraz z dekoderem pvr pace. Umówiłem się, że w poniedziałek dam odpowiedź. Swoją drogą będę brał do tego hd optimum promo. W sumie 77 PLN. Da się jeszcze coś więcej ugrać z tym optimum chociaż czy brać tą ofertę i nie marudzić? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko było uzyskać tą ofertę ?

Raczej nie. Ale to była "gra na zwłokę" i trochę nerwówka. Przetrzymałem cyfrę do ostatniego tygodnia.

Po którejś z kolei rozmowie "wygarnąłem" wszystkie moje niezadowolenia z oferty jaką cyfra ma oraz nieomieszkałem odnieść się negatywnie do ostatniej podwyżki. Wspomniałem, że jestem abonentem cyfry prawie od początku (łącznie z wizją.tv) zaznaczając, że nie muszę być dalej bo konkurencja nie śpi.

Po paru dniach Pan zadzwonił z ostateczną ofertą na 4 dni przed końcem umowy i doszliśmy do porozumienia. Ja powiedziałem, że nie potrzebuję Cinemax-ów i Filmbox-ów a Pan zaproponował 89 zł za Superpremium i dekoder pvr za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem telefon z ofertą 69 PLN Canal + Optimum wraz z dekoderem pvr pace. Umówiłem się, że w poniedziałek dam odpowiedź. Swoją drogą będę brał do tego hd optimum promo. W sumie 77 PLN. Da się jeszcze coś więcej ugrać z tym optimum chociaż czy brać tą ofertę i nie marudzić? :)

Czekaj do ostatniego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. To nie jest wątek do tego typu pytań.

Po drugie. Odpowiedź masz kilka postów wyżej w dziale "rezygnacje z C+"

Po trzecie. czy tak trudno się domyślić co napisać? Swoje dane teleadresowe i numer abo w lewym górnym rogu, w centralnej części kartki krótka informacja: "wypowiadam umowę wraz z końcem okresu minimalnego" podpis (własnoręczny) i wysyłasz listem poleconym. Poza tym funkcja "szukaj" nie boli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grając na zwłokę do ostatnich dni umowy (z wysłanym wypowiedzeniem) da się zejść za Superpremium bez MR i bez wynajmu PVR za mniej niż 89zł/mc?

bo rozumiem że superpremium z MR i PVR PACE za 89zł/mc jest do wyjęcia ?

Dodatkowo za ile udało się wam wynegocjować C+ Kompakt bez żadnych dodatków ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31 kwietna(wysłane wypowiedzenie) pierwszy telefon w sprawie przedłużenia!!! Pakiet C+Optimum najpierw pan zaproponował 74 zł na co ja zacząłem marudzić i spadło nagle do 69 zł...(poprzednio płaciłem 64 zł,,, tak tak wiem były podwyżki ;/ ) podziękowałem jeszcze, ze muszę sie zastanowić..... grać na zwłokę do końca?? i czy jest szansa jeszcze ze chociaż zejdę do stanu poprzedniego(64 zł)?? :):):)

 

 

ps. ja mam jakość SD, pan zaproponował mi mimo ze nie mam odpowiedniego sprzętu TV, dekoder HD(darmowe wypożyczenie czy coś w tym stylu)... jest sens go brać....?? niby ten sprzęt TV moze "normalne" HD odbierać(ale to nie jest jednak Full HD).... druga sprawa niedawno rodzice wzięli sobie Polsat i teraz na antenie HD z Polsatu mamy podwójny konwerter ..... ma to jakieś ewentualne znaczenie???

 

ps2. zależy mi na "papierowych" rachunkach, mimo jak zostanę przy SD, ale wezmę ten dekoder HD będe skazany na TV Rachunek??

 

Z góry bardzo dziekuję za pomoc i odpowiedzi do moich wszystkich wątpliwości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do 31 kwietna(wysłane wypowiedzenie) pierwszy telefon w sprawie przedłużenia!!! Pakiet C+Optimum najpierw pan zaproponował 74 zł na co ja zacząłem marudzić i spadło nagle do 69 zł...(poprzednio płaciłem 64 zł,,, tak tak wiem były podwyżki ;/ ) podziękowałem jeszcze, ze muszę sie zastanowić..... grać na zwłokę do końca?? i czy jest szansa jeszcze ze chociaż zejdę do stanu poprzedniego(64 zł)?? :):):)

Ostrożnie - kwiecień ma 30 dni. Jeśli to był pierwszy telefon z propozycją to spokojnie mogą jeszcze ze dwa razy zadzwonić. Choć czasu mało to mimo wszystko warto zaryzykować. Powinni jeszcze w tym tygodniu zadzwonić a potem w następnym. I ta oferta w ostatnim tygodniu powinna być do przyjęcia. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@redbull szansa jest zawsze tez placilem przed podwyzka 69zl za ten pakiet teraz za niego place 65(przedluzalem w lutym) tylko czekaj do ostatniego tygodnia jak pisze p.saw wtedy sa najlepsze oferty

ps. co masz na mysli podwojny konwerter, chodzi ci o monoblock(hot bird,astra) czy podwojne wyjscie antenowe?

ps2. za "papierowy"rachunek jest dodatkowa oplata 5zl miesiecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RedBull1910

 

Dokładnie,czekaj do ost.chwili.Prywatnie myślę że max z ich strony to 69zł za C+Optimum lub Superpremium za 89zł + PVR za 0zł.Co do rachunków,nie warto płacić 5 zł skoro można to samo wydrukować z email-a bądź ICA za DARMO (12 x 5zł=prawie miesiąc abonamentu! ) :).Jeśli rodzice mają konwerter TWIN i jeśli rodzice ''2 kabelki'' już mają puszczone do ich dekodera musisz kupić konwerter QUAD pod Twój sprzęt( co proponuję i tak zrobić jeśli weźmiesz PVR lub Sagemcoma od Cyfry ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...