Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

kolego wyżej, a jaki miałeś do tej pory pakiet i na jaki okres?

 

wczoraj dzwonił do mnie gość i zaproponował mi umowę na 18msc C+ Optimum HD bez MR, PVR (mam Sagemcom HD) za 71zł. Obecnie mam C+ Compact HD za 62zł

troszkę słaba ta oferta - jakby mi dali PVR + nSport na 6msc to raczej bym się zgodził za te 71zł na 16msc.

jak myślicie, czy nie opłaca się bardziej nie przedłużać i wziąć od nowa C+?

 

Miałem C+ Optimum hd z pakietem dodatkowych kanałów.

To co tobie proponują też mi proponowali, Mowili że juz nie mogą dac taniej, ble, ble.

Musisz być cierpliwy do końca.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie.

do tej pory korzystałem z dekodera Philips SD zakupionego na własność + Pace PVR do multiroomu 20pln miesięcznie.

Przedłużając umowę dostałem Pace PVR za 5pln + Sagemcom HD na udostępnienie za 0pln na cała umowę.

pytanie czy Pace'a, którego mam muszę zwrócić, bo jest jako dodatkowy i odebrać jeszcze raz Pace + Sagemcom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dzwonił konsultant z Cyfry i zaproponował full pakiet czyli ten który mam obecnie za 141 w cenie 143 zł. Jednak dorzucił mi w cenie HBO Go, opcję Exxxtra oraz multiroom i pvr gratis. Umowa na 18 miesięcy. Przy umowie na 12 miesięcy cena to 154 zł.

To ja mu mówię, że poczekam na wspólną ofertę, a ten (pewnie dlatego żeby od razu mnie złowić) mówi że przez najbliższe miesiące nie będzie wspólnej oferty. Więc jak skończy mi się 18 miesięczna umowa to może wspólna oferta będzie. (jego słowa) :D

Nic nie wspominał o MGM ani Nsport.

W sumie jakbym miał deklaracje w jaki sposób będzie wyglądała migracja i czy będę mógł używać własny dekoder to nawet bym się skusił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, przedłużajcie teraz, bo jak będzie start nowej platformy, to będziecie mogli tylko migrować na NC+. Jak przedłużycie teraz, to możecie zawsze zostać na wynegocjowanych warunkach, bądź migrować.

 

EDIT:

Niepotrzebnie pytacie konsultantów o fuzję, bo i tak nie wiedzą nic. Nawet jakby wiedzieli, to nie powiedzą, bo rozmowy są nagrywany. Chcielibyście na ich miejscu ryzykować pracą i ew. karami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu miałem propozycję przedłużenia umowy.

Umowę mam do 28/02/2013. Obecnie posiadam C+ Optimum.

Oczywiście wypowiedzenie wysłane w grudniu 2012.

Proponowali mi pakiet:

 

C+ Optimum HD - 65PLN

Tuner Sagemcom - 0PLN

MR - 0PLN

 

bądź

 

C+ Superpremium HD - 89PLN

Tuner Sagemcom - 0PLN

MR - 0PLN

W obydwóch przypadkach umowa na 18 miesięcy.

Chyba zdecyduję się na tą drugą opcję....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, przedłużajcie teraz, bo jak będzie start nowej platformy, to będziecie mogli tylko migrować na NC+. Jak przedłużycie teraz, to możecie zawsze zostać na wynegocjowanych warunkach, bądź migrować.

Mam nieco inne zdania. A mianowicie, uważam, że nie należy teraz przedłużać umowy. Oczywiście w przypadku, gdy planujemy skorzystać z oferty programowej nc+. Z tych całych nSport, nPremium, MGM, czy też innych kanałów, które być może pojawią się w nowej platformie.

Chodzą pogłoski o różnych pakietach nc+: silver, gold, platinum, chodzą też pogłoski o kanałach Cyfra+ Family, Family2, Film, Film2 i innych. Nawet jeśli to tylko pogłoski, to i tak w ofercie nc+ będzie więcej treści, niż w Cyfrze+.

 

Wydaje mi się, że może być korzystniej migrować do nc+ przy kończącej się umowie, niż migrować do nc+ dobrowolnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem umowę:

18 miesięcy

C+Superpremium za 89 przez cały okres trwania umowy

MR 0

PVR 0

MGM HD i nSPORT 6 miesięcy gratis

 

Pytałem oczywiście o fuzję i jedyne co mi konsultant powiedział to to że znana jest oficjalna nazwa platformy czyli NC+

witam.

czy PRV za 0 zł to był Pace? Czy dostałeś 1 dekoder czy dwa za 0zł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STUDI

Na logikę, to może nawet mam jeszcze taką (przyznam, że pociągającą) opcję do wyboru, żeby w ogóle pożegnać się z nc+. Więc wolę teraz nie przedłużać.

 

Myślę, że może być dużo płaczu wśród tych, którzy przedłużyli umowy w lutym. Będą mogli migrować do nc+, ale może na gorszych warunkach, niż przedłużający umowę (a właściwie migrujący do nc+) z powodu zakończenia okresu minimalnego. Tak jak teraz najkorzystniejsze oferty można dostać po złożeniu wypowiedzenia, tak i może być potem.

 

Ileż to było narzekań, że przedłużający umowę na początku lutego nie dostali nSport i MGM. Teraz będą inne zachęty, i będą narzekali ci, którzy przedłużyli umowę na końcu lutego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów :)

 

Mi umowa kończy się albo z końcem kwietnia, albo z końcem maja (nie wiem, podpisałem na 23 miesiące, 5 maja 2011r.).

Mam C+ Kompakt i płacę 62zł na miesiąc. Dekoder wykupiłem Sagem HD za bodajże 29zł <-- straszna lipa, często się nie włącza, dopiero za 2-3 próbą. Wolno chodzi.

 

W piątek wysłałem wypowiedzenie. Wcześniej zadzwoniłem do konsultanta upewnić się na jaki adres ;)

 

5-10 po moim telefonie, miałem już telefon zwrotny z działu utrzymania.

Propozycja:

C+ Kompakt HD, na 13 miesięcy, za 68zł i Pace HD PVR 500GB (tylko nie zapamiętałem za ile ;( )

W każdym razie byłem zaskoczony tak szybkim telefonem, nie przygotowany do rozmowy, więc poprosiłem o telefon w poniedziałek, wspominając jednocześnie, że raczej wolałbym poczekać do ogłoszenia oferty NC+. Konsultant postraszył, że wtedy oferty mogą być gorsze.

Dodałem, że nie bardzo mi się podoba, że dzwonią z ofertą droższą niż mam teraz, za to samo co mam. I zapytałem co z nSport. Konsultant powiedział, że przygotuje nową ofertę i zadzwoni w poniedziałek.

 

Dziś drugi telefon i takie oferty:

1. C+ Optimum HD + Optimum Promo za 71zł, do tego PVR 500GB za 5zł, razem 76zł, umowa na 18 miesięcy

2. C+ Kompakt + Komprakt Promo za 68zł, do tego PVR 500GB za 5zł, razem 73zł, umowa na 12 miesięcy

 

Gdy powiedziałem, że nie bardzo mi się podobają te oferty i raczej zaczekam do pojawienia się oferty NC+, Pani powiedziała OK i zakończyła rozmowę :)

 

Jeszcze ją zapytałem, czy nie będzie tak, że ja przedłużę umowę np. na Kompakt, gdzie mam teraz wszystkie mecze polskiej extraklasy + ligi angielską i hiszpańską, a do tego GP na żużlu (na tych transmisjach mi zależy najbardziej), a po wejściu NC+ część z tych transmisji zostanie przeniesiona "wyżej", ona odpowiedziała, że pierwsze słyszy, że tak się może stać i że C+ dba o dobro swoich klientów i raczej tak nie zrobią.

 

Mam pytanie do przedłużających: nie boicie się, że podpiszecie teraz umowę np. na 18 miesięcy na jeden ze średnich pakietów, a po wejściu NC+ okaże się, że dużo transmisji sportowych i premier filmowych zostanie przeniesiona do wyższych pakietów?

 

A jeśli przedłużać teraz, to myślę, żeby zadzwonić samemu ze swoją ofertą. Co mogę im zaproponować? Wystarcza mi to co mam teraz, C+ Kompakt HD, ale chciałbym dodatkowo PVR. Za jaką cenę można to teraz wyrwać i na ile miesięcy umowa?

 

Zależy mi na lidze angielskiej, hiszpańskiej, polskiej, żużlu (GP+liga), NBA, czyli C+, C+ Film, C+Sport. C+Gol, C+Weekend, do tego Eurosport 1 i 2 dla bundesligi, sportów zimowych, czy snookera.

Ponadto dla kobiety TVN Style, Kuchnia TV. Z reszty kanałów w sumie prawie nie korzystam, więc C+Kompakt HD wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...