Skocz do zawartości

Cyfra+ Promocje (dla obecnych abonentów, przedłużenie umów)


taiszo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

umowę mam do 30 kwietnia, wypowiedzenie oczywiście zarejestrowane.

od dłuższego czasu niezmienna propozycja od cyfry:

C+Optimum - 65 pln,

multiroom - 10 pln,

pace pvr - 5 pln,

drugi pace - 10 pln.

niby na chwilę obecną lepszej oferty nie ma, a wiadomo, zależy mi na podpisaniu umowy jeszcze przed nc+.

ktoś przedłużał umowę kończącą się w kwietniu ostatnio i dostał maxa (65 pln za wszystko, oprócz drugiego pace'a)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie mam umowę do końca kwietnia i już się pogubiłem bo nie wiem które informacje są prawdziwe a które nie.

Mi zależy na super premium, MR i chyba tyle bo ten dekoder pace źle się u mnie sprawował, może już ma jakiś nowy soft czy coś ale u mnie ciągle był problem z epg i godziną.

Dzwonili do mnie raz z najwyższą oferta i miałbym płacić drożej niż nowy użytkownik. Jak zadzwoniłem tydzień temu to miałbym to za 109zł też śmiesznie.

Teraz moje pytanie, może będzie jakaś konkretna odpowiedz.

- jeżeli nie przedłożę oferty do końca lutego to później jest już tylko nc+

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak myślałem, wiem że wszystko to było już wałkowane. Czytam Wasze wypowiedzi już od dłuższego czasu, ale cyfra pokazuje zero profesjonalizmu moim zdaniem, nie ma żadnego oficjalnego komentarza czy informacji (albo ja o nich nie wiem). Poczekam jeszcze kilka dni i też chyba przedłuże przed marcem. A jeszcze zapytam dostałeś nsport i mgm? Na koniec powiem tak mi najbardziej zależy na MR bo ja mam dekoder u siebie tata u siebie i ogladamy Lige Polska i Angielska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wczoraj przedłużona umowa na następujących warunkach:

 

C+Optimum HD za 65 zł na 18 miesięcy

HD Optimum promo za 0 zł

Moduł CAM CI+ za 0 zł

MR za 0 zł (mogę wziąc drugi dekoder za 10 pln lub kupić na własność Sagem za 149 pln)

Dodatkwo nsport + MGM na 6 miesięcy i paczka Filmbox.

 

Wypowiedzenie wysłane w styczniu. Dwa telefony z ich strony z kosmicznymi warunkami. W końcu trzecia konkretna rozmowa z tel. 223104546

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co byście zrobili na moim miejscu:

 

Mam umowę do końca marca, wysłałem wypowiedzenie około 21 stycznia, miałem kilka telefonów z najlepszą ofertą

C+Optimum 70 zł

Multiroom 10 zł

pace pvr 0 zł

 

oczywiście odmówiłem i powiedziałem ze jak to dostanę za 70 zł to przyjmę ofertę, mówiłem że bardzo ciekawą ofertę ma polsat i póki cena nie spadnie to raczej przejdę do nich.

 

Chcę zbić tę 10 zł za multiroom i dostać hd-optimum promo oraz jak się da to n-sport na kilka miesięcy w gratisie jak mówię ludzie wyżej.

 

Problem jest w tym że od 3 tygodni żadnego telefonu od cyfry. Przed wysłaniem wypowiedzenie wysłałem do nich ofertę z takimi warunkami:

C+Optimum 65 zł

Multiroom 0 zł

pace pvr 0 zł

hd-optimum promo 0 zł

 

Czy wysłać im jeszcze raz taką ofertę na maila i powiedzieć że inaczej nie przedłużę umowy ?

 

Chciałbym podpisać umowę z Cyfrą+ a nie z NC+ (nie wiadomo jakie będą ceny)

 

Dodam że obecnie mam

 

C+Kompakt za 68 zł

pace pvr 0 zł

 

 

Proszę o info

 

Z góry dziękuje

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze powiedziawszy to ja się zaczynam dziwić tym, którzy tak radośnie przedłużają z cyfrą umowę. Zastanowiliście się za co zamierzacie płacić? - bo ja już zwątpiłem. Jestem klientem cyfry od wielu,wielu lat, w maju kończy mi się umowa i z zainteresowaniem czekałem na nową ofertę nc+. I na razie co jest efektem fuzji? w marcu kompletny brak premier filmowych na Canal+.

A więc pytanie do tych, którzy przedłużyli umowę z cyfrą - za co chcecie płacić? - bo wg oficjalnego komunikatu cyfry Canal+ (http://media2.pl/media/100606-Sportowy- ... dawcy.html) skupia się na sporcie, w marcu będą tylko z premier nowe odcinki seriali typu Kabul Kitchen i dokumenty. A więc ZERO NOWYCH FILMÓW , za to więcej sportu. Czy faktycznie za to chcecie płacić? Bo ja nie mam zamiaru. Wysłałem właśnie pismo z żądaniem wyjaśnienia sytuacji, bo jak dla mnie występuje tutaj niezgodność "towaru z opisem"

W materiałach reklamowych Canal+ mówi się o codziennej premierze filmowej - a tu - nic!. Więc albo jako abonent Canal+ dostanę DARMOWY dostęp do jakiegoś "nowo-powstałego" kanału filmowego o którym mówi się w przeciekach, albo odstępuję od umowy ze względu na niezgodność opisu z towarem, albo oczekuję od nich rabatu za wybrakowany towar.

W każdym razie nie mam zamiaru w chwili obecnej przedłużać z nimi umowy, bo po prostu nie wiadomo na co mam się zgodzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne. Najlepsze warunki dostaje się pod sam koniec umowy. Tylko w twoim przypadku może już być oferta nc+, więc moim zdaniem masz dwa wyjścia, albo będziesz ich sam molestował telefonami aż w końcu ugrasz co chcesz, albo zaryzykujesz i poczekasz do końca marca, a może jeszcze wtedy będzie C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będę ich molestował telefonami to będą mnie uważać za desperata i będą sądzić że i tak prędzej czy później przystanę na gorszą ofertę niż ta którą mogli by mi zaproponować pod koniec umowy.

Mam nadzieje że nie będzie już wtedy NC+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tobik33 - ja tez mam umowe do konca marca, podobnie jak ty napisalem dwa @ z propozycja aneksu umowy na identycznym abo, calosc za 65zl, najlepsza oferta do tej pory to 75zl, po 2 @ byly dwa kontakty telefoniczne z ich strony - oferty cos ponad 80zl i 77zl, koncem stycznia zadzownilem z ciekawosci sam i stanelo na 75zl.. od tej pory cisza, nie sadze ze ktos zadzowni w tym miesiacu w sprawie aneksu, zawsze to wiekszy wyplyw na konto liczac kwotowo z obecnej umowy 96zl

 

poczekam az sami zadzownia, jesli "nie bedzie juz cyfry w marcu" to zobaczymy co bedzie z nc+, jednak swiat sie na cyfrze nie konczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tobik... dopisz jeszcze, że jak ci nie dadzą czego chcesz to pobijesz zonę. Zmiękną-murowane.

 

a co Tobie pomogło ?

 

Zobaczymy, ja też nie mam zamiaru do nich dzwonić cierpliwie czekam, jak to mówią świat się nie skończy jak nie przedłużę, może kupie kartę al jazeera sport za rok około 400 zł

to daje około 33 zł na miesiąc, więc zdecydowanie taniej, a ofertę sportową mają na pewno nie gorsza niż będzie miało NC+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...