Skocz do zawartości

wPolsce24


KENZO
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja się nie zdziwię, jak za kilka tygodni miesięcy, "Republika" zacznie "podgryzać "wPolsce" w jakiś sposób, zwłaszcza gdyby np pani Holecka czy pan Klarenbach chcieli pójść do konkurencji, wcześniej pewnie tego nie zrobili, bo niejasny był los obydwu projektów. Teraz obydwie stacje są w NTC, a z tego co się mówi wPolsce24 ma mieć sporą ekipę z poprzedniego TVP. O szczegółach mówić jeszcze nie mogę. W tym tygodniu wiele ma się wyjaśnić, to tylko mogę zdradzić

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nie chodzi o to, że samo słowo mogło powstać tysiąc lat temu (choć tu to jednak bym prosił o dowód, bo mogło to być nieco później), ale o to, że TVP zastrzegła sobie znak towarowy "Wiadomości TVP" i tak jak było to wcześniej wspomniane, może zaskarżyć nadawcę do sądu, jeśli uzna, że jest zbyt duże podobieństwo. Zaś jeśli kierownictwo telewizji Karnowskich chce swój główny program informacyjny nadawać o 19:30 i nazywać to "Wiadomościami", to nie jest to już tylko przypadkowa zbieżność.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, SUPER OSOBISTA MEDIALNY napisał(a):

Ciekawe czy ta oprawa Wiadomości będzie taka jak przed 20 grudnia w TVP czy zrobią inną jak myślicie? 

Siedziba na Pl. Powstańców jest do sprzedania, mogą odkupić i iść na całość nadawać nawet z tego samego studia co dawne Wiadomości. kto bogatemu zabroni :)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wiem dlaczego siedzieli  tak długo w TAI żeby cała oprawę muzyczną i graficzna za którą zapłacili miliardy złotych z podatków Polaków i paski grozy  zgrać na dyski twarde by wszystko się utarlo i dlatego cały czas była okupowana siedziba a jak zagrali wszystko na dyski twarde to opuścili TAI mówiąc protest skończony ale walka trwa. 

Adamczyk świetnie to wykombinował udając prezesa TVP aby odwrócić uwagę. 

 

Edytowane przez SUPER OSOBISTA MEDIALNY
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle że to nie jest warunek, na podstawie którego można by było cofać koncesje stacjom telewizyjnym. Ustawa określa dokładnie, kiedy można to zrobić, ale nic tam nie ma o sytuacji typu "użycie oprawy z innej telewizji".

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, SUPER OSOBISTA MEDIALNY napisał(a):

Teraz wiem dlaczego siedzieli  tak długo w TAI żeby cała oprawę muzyczną i graficzna za którą zapłacili miliardy złotych z podatków Polaków i paski grozy  zgrać na dyski twarde by wszystko się utarlo i dlatego cały czas była okupowana siedziba a jak zagrali wszystko na dyski twarde to opuścili TAI mówiąc protest skończony ale walka trwa. 

Adamczyk świetnie to wykombinował udając prezesa TVP aby odwrócić uwagę. 

 

Tak było, potwierdzam…😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie w przypadku programów informacyjnych są obejścia, Wydarzenia, Fakty, 24 godziny, czy Express Republiki, czy Express Regionów.

Druga kwestia, czy TVP ma wyłączność o używania nazwy "Wiadomości" w kontekście programów informacyjnych. Pewne rzeczy wydają się logiczne, a nie są oczywiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...