Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoda że Dwójka chciała pokazać serial na podstawie pokazanego filmu.

Film ''Służby Specjalne'' nie został pokazany w TVP2 dlatego, że jeszcze nie miał premiery na kanale premium. Premiera filmu ''Służby Specjalne'' w HBO 5 kwietnia o godz. 22:10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie minie pół roku, albo i dłużej, zanim pokażą wersję filmową - pierwszeństwo mają kanały premium.

 

Skoro się rozgadaliśmy o wynikach oglądalności, to kolejne - http://www.press.pl/newsy/telewizja/pok ... N-i-Polsat. Brawo! Po prostu brawo!

 

No ale plus jest położony minusem. Dwójka pokazuje ostatnio w soboty Piratów z Karaibów. W sobotę powinna być część trzecia, a dadzą czwartą. Na FB się tłumaczą "nie mamy praw do tej części". To jakieś żarty czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie mamy o czym pisać /dalej czekam na plusy i minusy, niech napiszą ci, co się jeszcze nie wypowiadali/.. - http://centruminformacji.tvp.pl/1932999 ... uka-w-tvp2. Bardzo dobrze, że istnieje takie pasmo. Tylko się gryzie godzinami z Jaką to melodią. Na całe szczęście teleturniej powtarzają rano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w głównym wydaniu "Panoramy" TVP2 zadebiutował Adam Krzykowski.

 

To nie był jego debiut. W przeszłości kilka razy prowadził wydania o 18. Faktem jest to, że Krzykowski bardzo rzadko jest w głównym wydaniu, dlatego dla wielu osób może to być debiut. Nie wypowiem się, co do emisji o innych porach, bo ich nie oglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pora na moją ocenę (choć przypuszczam, że jeszcze niepełną):

Plusy:

* klasyczne teleturnieje (Postaw na milion, Jeden z dziesięciu, Familiada) - TVP2 jest chyba ostatnią stacją nadającą programy tego typu (nie wliczając Jakiej to melodii na TVP1)

* mocne seriale jak Służby Specjalne czy Krew z Krwi

* pasmo popularnonaukowe w dni powszednie o 17:25 - moim zdaniem chyba największy sukces wiosennych ramówek (i niezbyt nagłaśniany)

* Kultura głupcze - debaty o kulturze, które wręcz "gniotą" konkurencję (która dziś w ogóle nie nadała nowego odcinka ze względu na urlop prowadzącego)

* Oferta filmowa - stopniowo doganiająca inne kanały otwarte

Minusy:

* Program do czytania - sposób prowadzenia programu (w odróżnieniu od konkurencji w soboty o 18) woła o pomstę do nieba

* za częste powtórki kabaretów - choć one same są jednak plusem TVP2

* seriale obyczajowe (zwłaszcza te wieloodcinkowe)- mam takie wrażenie, że powinny się jakoś efektownie skończyć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PLUSY:

+ Czasem ciekawe programy

+ Ładne twarze prezenterów „Panoramy”

+ Teleturnieje, choć mogłoby być ich więcej

+ Programy rozrywkowe

+ Programy edukacyjne

 

MINUSY:

- Wypełniacze powtórkowe

- Mało ciekawy sposób podawania wieści w programie informacyjnym

- Opery mydlane

- Brak programów (dokumentalnych, fabularnych i hybrydowych) o niepełnosprawnościach takich jak np. autyzm, zespół Aspergera, schizofrenia, ADHD, zaburzenia nastroju, itp.

- Brak programów muzycznych, szczególnie transmisji koncertów muzyki rozrywkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolei:

- Krzykowski już kilka razy prowadził Panoramę o 18:00, więc czwartkowe wydanie nie było jego debiutem.

- Teleturnieje. Tak, TVP2 to jest ostatnia stacja nie licząc JTM? w TVP1. Kiedyś było więcej teleturniejów, ale wtedy inne były czasy w telewizji. Mi trzy teleturnieje wystarczą w Dwójce.

- o paśmie popularnonaukowym już pisałem, że bardzo dobry pomysł. Tylko jakie są wyniki oglądalności?

- Kultura głupcze - faktycznie, świetne debaty, po zmianie dnia emisji i pory chętnie się ogląda

- oferta filmowa - zgodzę się. W kwietniu naliczyłem sześć premier w Dwójce.

- Program do czytania - trochę za krótki, sposób prowadzenia - średni. Nie dla mnie ten program

- kabarety. Już wiele razy pisałem, dość z powtórkami. Dziś o 20:05 - kolejna.

- seriale obyczajowe, czyli opery mydlane - powinni w czerwcu je zakończyć. Wiem spora widownia, ale kiedyś trzeba. Od kilku lat staczają się w dół te seriale...

- pauulo - jakie czasem ciekawe programy?

- "Mało ciekawy sposób podawania wieści w programie informacyjnym" - jaki mało ciekawy? Dla mnie wystarczający. Plusem Panoramy jest to, że jak w TVP Info np. / Wiadomościach wałkują jeden temat, to w Panoramie ten sam temat jest wałkowany kilka minut, a potem kolejne materiały.

- Był kiedyś taki program o niepełnosprawnościach Spróbujmy razem. Nie wiem, kiedy znikł. Mógłby wrócić. Emitowany był w soboty wczesnym ranem.

- Brak programów muzycznych? Jest jeden The Voice of Poland, no ale ma przerwę. Transmisje koncertów... No mogłyby być, bo te koncerty w sobotnie noce to za mało.

 

Czekam na kolejne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jakie? Grupa MoCarta?

 

http://media2.pl/badania/119935-Tydzien ... czele.html - wyniki oglądalności za ostatni tydzień. Na 20 pozycji tylko pięć z Dwójki. Czemuś uwzględniane są kulisy serialu? M jak miłość 7 359 098 widzów. A to tylko wynik z poniedziałku. Może macie wynik z wtorku? Skoro "Agenci T.A.R.C.Z.Y." słabo sobie radzą, to jestem pewny, że we wtorek oglądalność M jak miłość jest identyczna.

Na ostatnim miejscu "Familiada" - czapki z głów! Tyle lat na antenie i rewelacyjna oglądalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z cyklu 'Codziennie coś o Dwójce' ;)

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ro ... atem-i-tvn - jak na taki dobry serial słabe wyniki, chociaż ta seria lepsza od ostatniej.

Dla porównania - wyniki tego samego serialu w analogicznym okresie przy ostatniej serii: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ro ... omercyjnej. Jednak odnotuję, że serial wtedy był emitowany o 20:40. Czyli ponad pół miliona widzów w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam, że dziś o 18:55, "na wytchnienie po siatkówce i rozgrzewce przed meczem piłkarzy" - "P[beep]rnij mnie". TVP już udostępniła pierwszy odcinek do obejrzenia - http://www.tvp.pl/vod/audycje/rozrywka/ ... 1/19370340.

No, no, dość dobrze to wygląda, ale to dopiero pierwszy odcinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze odnośnie służb : http://wnas.pl/artykuly/7456-ewangeliza ... e-felieton

Śmieszy mnie ten felieton w kwestii polityka, przecież ucharakteryzowanie jest jednoznaczne, każdy kto spojrzy nawet na zajawkę wie o kogo chodzi i widać jaka jest wymowa filmu, likwidator WSI jest przedstawiony w jednoznacznie negatywnym świetle. Jeśli Pan Majewski liczył,że będzie naziwsko i nazwa partii,a jak nie ma to nie można wysnuć pewnych wniosków to wystawia sobie fatalne świadectwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem, "Służby specjalne" były świetne. Były, bo wczoraj wyemitowano ostatni odcinek. Teraz tylko czekać na "Krew z krwi 2" /od 12 kwietnia/.

 

To nikt nie oglądał "P[beep]rnij mnie"? Już pisałem, że było dobrze. Jednak jeszcze lepiej byłoby, gdyby zrobiono "P[beep]rnij mnie", ale zamiast celebrytów - zwykłe osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie TVP2 w zeszłym tygodniu zasłużyła na miano prawdziwej Telewizji Publicznej ze względu na wyemitowanie takich ciekawych pozycji filmowych jak ''Jesteś Bogiem'', ''Bejbi Blues'', ''Matka Teresa od kotów'', ''Frost/Nixon'' czy wspaniałego koncertu finałowego PPA we Wrocławiu pt. ''Proszę państwa, będzie wojna!''.

 

Mam nadzieję, że druga seria serialu ''Krew z krwi'' będzie ciekawa ze względu na Agatę Kuleszę w roli głównej oraz reżyseria Jana Komasy, twórcy ''Miasta 44''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...